Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: borasonmez1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.631
Cevap
784
Favori
6.098.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 65006501650265036504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten olayın şansa iyi oyuncu picki gelme ihtimalini geçtim farkındaysan.

haftalardır pickleri oyundan bile değil cepten açıyorum çünkü çıkıpta ilk 11 oynatacağım oyuncu yok. Bi ronaldo vs vardı onlarında çıkmayacağını zaten biliyorum. Neden ea böyle yapıyor anlamıyorum. Resmen oynamayın oyunu demek gibi birşey bu sene ki olaylar.hafta sonu 60 maç yapmaya zorlamak, berbat totw lar vs vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Ben kasmıyorum o yüzden pek görev falan bi token görevlerini yaptım onun dışında 2 gün wl atıp 14te bırakıyorum o kadar. Ondan sonra perşembeye kadar girmiyorum.
  • Ben div1'de 5-6 rivals oynuyorum 3-4 g alıp daha da rivalsın yüzüne bakmıyorum. Seviye 2 bitiriyorum 55k yeter. Seviye 1 için 30 maçı tamamlamak lazım. O da işkence.
  • RobinvanPersie kullanıcısına yanıt

Soylenecek o kadar cok sey var ki !!!!! Bugun bir ara sinirden agladim valla. 93luk henryim degil pas vermek sut atamiyordu!!! Ayni sizin gibi her maci neredeyse ustun oynarken bugun oyle maclari kaybettimki bir ara disari hava almaya ciktim. Bu oyuna degil 1 tl gercekten zaman harcamak delilik. Her ps4 acildiginda farkli bir takim karsina cikar mi ? Yani her oyun farkli her oyun. Bir gun 3. Lige cikiyorum. Ertesi gun 5 den yukari cikamiyorum. Cidden su hackerler eayi hacklese ve herkese milyonluk coins dagitsa keske mahvetsinler eayi !! EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

2K Sports yürekli olup futbol işine girse ciddi rekabet gelse keşke. Adamlar NBA konusunda tekel oldular, EA'in NBA'sine kimse bakmıyor bile artık. Futbol oyunu çıkarsalar Konami'den daha fazla zorlayacağına eminim.

2K Sports'un bağlı olduğu şirket Take-Two'da Gta, Mafia, Borderlands, Max Payne vs vs. bir sürü oyun var.

Nasıl bir para döndürüyorlar anlamak için söylüyorum. EA kadar neredeyse güçlü bir grup.

• Brunoyu şu an yapmak akıl kârı iş değil. Yani sen ciddi söylüyorsan bilmiyorum. Ama insanların günahına girme. En azından toty beklenir. Yapıcak varsa daha ucuza gelir ama satılmaz bir kart için bu kadar oyuncu gömülmez bu adama. Uzaya çıkarmaz herhalde bu adam bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 16 Ocak 2021; 20:26:30 >
  • 1024 ms ping ne a......... oyunu marstaki server'a mı bağlanıyorsun EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Arkadaslar su an olay Konami veya rakip biri degil. Fifa'nin turnuvalari artik oyun olayini asti gitti. Su an muazzam para ceviriyor bu points olayindan paket olayindan. Yani daha iyi bir oyun olsa bile bizim gibi casual oyuncular gecer sadece. Baglanti sorunu olmayan bir insan yine keyif alarak oynuyor tamam oyundaki momentum belli ama bizde ustune agirlik da var.

Yayincilar boyle bir ekmek kapisini birakamaz. Yayinlarda agliyorlar ediyorlar da baska oyuna gecseler o kitlenin cogu erir gider.

Yani Konami falan zaten bitti gitti Pes i 200 kisi izlemiyor twitchte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 16 Ocak 2021; 22:0:1 >
  • fifa 20 nin cirosu 1 milyar dolar diye haber okudum geçen hafta. yazı ile; bir milyar dolar.

• Bu hafta WL’de çileden çıktım. Takımı sattım.
    3 kez bağlantı koptu ( başka bir oyund açık PC’de en kucuk baglantida DC olur ) fifa’ya ozel birsey ve 3’unde ondeyken oldu

İlk defa sinirlendim.

Silver 1 olup biraktim . Gold 3 Minimum hedefim vardı.

Bu hafta pick paketten 89’luk Navas cikinca Neure’in TOTW’ kartını satmıştım.

Folloş ettiler. İlk SBC’de atıcam kartı (89 Navas KL ) . Lanet ettirdi. O kadar ağır ki , hiç bir yan top / korner alamadı.

Kornerler penaltı oldu resmen.

1.5M coin var. Beklerim artık TOTY’i

• stepover'ın nerflenmesi kötü oldu. oyunda neredeyse hücum opsiyonu bırakmadılar. artık sadece pas yapılır. ea'ye kızıyoruz ama bu oyunu oynayan büyük bir kesimde sıkıntılı. millet sadece kendi yapabildiği şeylerin en iyisi olmasını istiyor. bir hareket çok yapılıyor diye nerflenmesi çok saçma.

• Mesajlara arar bakıyorum üç aşağı beş yukarı aynı şeyler malesef. Ea buraya Server açmadığı müddetçe biz bu sıkıntılardan kurtulamayız.

• Fifa 20 de toty 6 ocakta başlamış ve en dibi 5-6 ocakta görmüş market. Ardından %20 yükselmiş. Ona göre hareket edeceğim bende..

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt

Ne deseniz haklisiniz !! Bu hafta oynadigimiz wl ektsra garipliklerle doluydu. Bende ciddi savas verdim. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  ne olacak bu halimiz merak ediyorum. Toty ciksada rahatladak ..

• evinizden EA server a direk kablo cekilir. basvuru adresiwww.eaninbaglantisinasokayim.com

• legacy of kain kullanıcısına yanıt

Haha iyiymis EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Rasit82 kullanıcısına yanıt

aga sen neyin kafasindasin yav

ben simdi mi yapin dedim?

ne yapip edip yapmaya calisin dedim

fodderin yeterse simdi de yaparsin beklemek istemiyorsan

ben de biraz daha fodder kasacagim

sizin gibi tipler yüzünden insanin bu bölüme yazasi gelmiyor

• 12 den beri yaklaşık 3 saattir wl oynuyorum. Adsl TTNet kullanıyorum. İstanbul sancaktepedeyim. Ortalama 54 ping ile oyunu gayet akıcı bir şekilde oynadım. Oynadığım en iyi bağlantılardan biriydi, gayet güzel dribling ve savunma yapılabiliyor. Paylaşmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

2K Sports yürekli olup futbol işine girse ciddi rekabet gelse keşke. Adamlar NBA konusunda tekel oldular, EA'in NBA'sine kimse bakmıyor bile artık. Futbol oyunu çıkarsalar Konami'den daha fazla zorlayacağına eminim.

2K Sports'un bağlı olduğu şirket Take-Two'da Gta, Mafia, Borderlands, Max Payne vs vs. bir sürü oyun var.

Nasıl bir para döndürüyorlar anlamak için söylüyorum. EA kadar neredeyse güçlü bir grup.

Ea ile Fifa lisans anlaşması 2023de sona eriyor. Belki fifa ile anlaşma bitince ancak o zaman böyle bir işe girerler. 2k games nfl lisansını ea tekelinden böyle geri aldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DramaYoLLaRI

12 den beri yaklaşık 3 saattir wl oynuyorum. Adsl TTNet kullanıyorum. İstanbul sancaktepedeyim. Ortalama 54 ping ile oyunu gayet akıcı bir şekilde oynadım. Oynadığım en iyi bağlantılardan biriydi, gayet güzel dribling ve savunma yapılabiliyor. Paylaşmak istedim.

Tam tersi bende 2 haftadir cok kotu bu saatte bile cok yavas oyun

3-4 sefer inde oldugum maci verdim ve italyanlar in hepsi degisik gercekten ..80 e kadar gelmesi bir tanesi gelemedi degil gelmedi son 5 dk 2 sutu hol oldu yendi beni

benm 2 topum durekte patladi penalti kacti vs vs ozellikle yedigim holleri ea ya atmam lazim tam komedi poziyon yokken bnm stoperler normal pasi kontrol edemediler

onun haricinde 2 macitada bnm mbappeye yapisti top resmen karsi taraf birsey yapamadi

ya birakin insanlar ne oynuyorsa onun karsiligini alsin nirmal rivalsta bu kadar momentum yok ya cok ilginc

• 
Sayfa: önceki 65006501650265036504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.