Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozanmadrid , fkasifoglu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
172.625
Cevap
784
Favori
6.098.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 64996500650165026503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değil de bi mbappe parasına salah mane Messi ve kante alınıyor:) mbappe alanları anlamıyorum bu nasıl bi coins bolluğudur:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

Yalniz değilmişim. Aynı şeyler bende de oluyor. Sanki bizimkilerin ayağında ağırlık var. Kosamiyorlar, pas atamiyorlar. İki stoper arasi pas yapiyorum, paslar ağır çekim gidiyor.
    Bir de dün çok iyi bir rakip geldi. Sanki oyunun hizi arttırılmış gibiydi. Benim takimda dahil. Meşhur Alman çocuğun maçları gibi oldu
    Oyun için arandığın serverda yoğun trafik Yoksa oyun akıcı olur.Eğer çok ağırsa o server folofoş olmuştur.Servera en yakın olanda avantajlı olur gecikme onun lehine işler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • macrinius M kullanıcısına yanıt
    Gece giriyorum baska oyun , gündüz giriyorum başka oyun. Oyunu kapıyorum başka oyun sonra açıyorum başka bir oyun. Bir bakıyorum benim kalede mıknatıs var sanki böyle top sürekli benim kalede adamlar ileriye gitmek istemiyor. Formalarından çekiyolar gibi. Sonra bi bakiyorum bana dönüyor oyun adamlar uçuyor bana top at bana top. Adamların kaleciye bakıyorum 3 kere üst uste vuruyorum bi direk bi kaleci bi defans. Rakibe bakiyorum bir geliyor benim kaleci sanki yere halı sermis keyif yapıyor. Bir maç bakıyorum benim kaleci panter. Olanları ben anlayamıyorum biri izaat etsin.
  • diego_222 D kullanıcısına yanıt
    Belki de satılamaz olarak çıkmıştır.
  • Geçen seneki gibi frikik atmak kolay mı? Eğer öyleyse sadece duran toplar için bile Roberto Carlos sbc si yapılır.
  • Bu konunun sanki eski heyecanı yok gibi.Eskiden bir gün içinde sayfalarca gönderi olurdu burda.
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Toxicler oyunda heyecan bırakmadı çünkü. Adam kendi oyununu oynamıyo herkes aynı hareketler aynı taktikler. Daha oyun başlar başlamaz anlıyorum ne yapacağını adamın ama çok beceriksizim işte müdahale edemiyoruz. 😀
  • oyunda bir bende mi heyecan yok yoksa herkes mi boyle ?

30 mac yapiyorsun ve totw lar tarihin en kotu totwlari.

ve bunun icinde kasmaya gerek gormuyorum.

• Elinde Hollanda uyruklu teknik direktör olan var mı ya pazara hemen al fiyatı 5k koyarsa alırım çok lazım

• Uyarı almadığı halde marketi açılmayan hesap bir benim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasit82

Gece giriyorum baska oyun , gündüz giriyorum başka oyun. Oyunu kapıyorum başka oyun sonra açıyorum başka bir oyun. Bir bakıyorum benim kalede mıknatıs var sanki böyle top sürekli benim kalede adamlar ileriye gitmek istemiyor. Formalarından çekiyolar gibi. Sonra bi bakiyorum bana dönüyor oyun adamlar uçuyor bana top at bana top. Adamların kaleciye bakıyorum 3 kere üst uste vuruyorum bi direk bi kaleci bi defans. Rakibe bakiyorum bir geliyor benim kaleci sanki yere halı sermis keyif yapıyor. Bir maç bakıyorum benim kaleci panter. Olanları ben anlayamıyorum biri izaat etsin.

Dun bir macta gollerimi kante pogba ve vidic atti hadi pogba okde kante nin attigi golu gormeniz lazim en az 35 mt bu hafta 2.incisinokdu bir tanesi donoruma nin ozel kartinandigerinide alissona attim

kalecilerden pope courtois haric hepsi cop onlarda bazen absurd goller yiyor ama en cok onlar mac kazandiriyor

• fusbalin müezzini bruno bir potm daha aldi
    kart efsane görünüyor yav
    su anda piyasadaki en iyi orta saha gibi duruyor gullitleri cikarirsan
    ben yaklasik 500kya yapabiliyorum bunu su anda
    biraz daha fodder kasip daha ucuza getirmeye calisacagim
    ne yapip edip bu karti yapmaya calisin beyler
    tots dönemine kadar tasir sizi

• neco6791 kullanıcısına yanıt
    Hocam kafa bulma inanırlar.
  • Rasit82 kullanıcısına yanıt

Hangi konuda gardas?

• quote:

Orijinalden alıntı: diego_222

O değil de bi mbappe parasına salah mane Messi ve kante alınıyor:) mbappe alanları anlamıyorum bu nasıl bi coins bolluğudur:)

Hocam pc de messi aldım kac mac yaktı beni :( sonra mane aldım çok fark ediyor. Ha takım kağnıya bağlayınca mane de pert olur biliyorum ama en azından messi gibi direk topu vermiyor. messi malesef ortasaha harici oynayamaz şu oyun mantığında. 400k yı da ortasahaya bağlamak istemedim. Ping vs dolayısı ile mecburen 532 oynuyorum ilerde inaki ve mane yetiyor şimdilik. Türkiye şartlarında 532 oynayın derim. Ccm ye de ramosu tavsiye ederim :)

Kadrom aşağıdaki gibi deneyin pişman olmazsınız.

‐-------------------------- Inaki - Mane ----------------------------

---------------- Firmino - Ramos - Beckham --------------

- Marcelo - Llorente - Varane - Valverde - Navas -

‐------------------‐-- Herhangi bir kaleci ----------------------

• Kadromun son hali. Arkadaşlar paslar ağır gidiyorsa ping vardır. Kafa bozmaya gerek yok. Şu kadroyla top göstermiyorum oyun hızlıysa ama ping varsa her biri Tarık Çamdal oluyor. Oyun hızlıyken bol bol maç yapın keyif alın gerisine takmayın.
  • ya o kadar sıkıldım ki hep aynı kadroları görmekten artık gerçekten gına geldi.solda mendy ortada varane ilerde mbappe neymar vs vs yeter diyesim geliyor artık.cinnet geçircem en sonunda.oyuncu farkı ile devamlı maçı kaybediyorum.defansım resmen topu her maç izliyor.

• Ulan wl ye girdim 3/3 yaptım aha dedim başıma bişey gelecek son 3 maç mağlubiyet😂 Rakip iyi oynasa eyvallah ama her top rakipte kalır her top bloklanır mı bu nedir arkadaş.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Totwler iyi olsa da içinden iyi bişey çıkmıyor ama en azından totw iyi olunca insan bi bekliyor acaba çıkar mı diye. Bence picklere o hafta hangi etkinlik varsa o kartları koymaları lazım yoksa WL oynamanın bi anlamı kalmıyor
  • Kanadalı EA ile Japon Konami futbol oyunu yapıyor. Ne kadar futboldan anladıkları ülkelerden belli. Şu defansların autoblock’unu azaltsalar kalecileri ne kadar kötü yaptıkları aslında daha da ortaya çıkacak. Bir adam 10 tane şutu bloklayamaz 1 maçta az futbol izleyin be kardeşim ya. Yeni jenerasyon geldi oyun motorundan tut, mekanikler, yapay zeka alayını sil baştan yapın kardeşim artık. Futbolmu, langırtmı belli değil.

Son 3 maçım böyle tek kale futbol, en az 10 şutumu da stoperi çıkarttı.
    Adam ikinci devre, yarı sahayı 1 kere geçti o da santrada sektire sektire gitti gol attı. Aptal yapay zekada adamlarım çarpıştı önü boş kaldı attı.

• 
Sayfa: önceki 64996500650165026503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.