Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (5 Mobil) - 8 Masaüstü5 Mobil
5 sn
132.507
Cevap
575
Favori
4.598.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3733
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 646
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 578
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3232 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2461 mesaj) Alkalen Fosfataz (2115 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60402 mesaj) Mobil (52237 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5725 mesaj) Uygulama (7594 mesaj)
  • @
45 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    183 Mesaj

Ortaya pogba mı bruno mu yoksa de bruyne mi bi türlü karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    249 Mesaj

stepover,reverse stepover etkisi azalmış,animasyonları yavaşlamış,stepover exitte ani yön değişikliği hızı düşmüş.

sahaya yansırsa bence çok iyi olmuş,doğru yerde de durasanız bunlara müdahale şansınız yoktu,bu skilleri kullananlar içinizden geçiyor.bu skillerin saçmalıkları yüzünden oyun voltaya dönmüştü.

390-0 rekoru olan çocuğa bakın,her pastan önce bile stepover yapıp ne yapacaksa sonra yapıyor,kontrol ettiğiniz oyuncuyla ne yaparsanız yapın açık veriyorsunuz,bu basit hareket sonrası karşı takımın yapay zeka kontrolündeki oyuncuları da glitche giriyor,saçmalıyor,takım açık veriyor.

team pressi de nerflemişler ve r2+l2 cancel shotta karşı takımın oyuncusunun intercept animasyonuna girip havaya intercept yapmaya çalışması da düzelmiş,bu da iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 13 Ocak 2021; 13:45:48 >
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    Arkadasa Base icon'dan çıkan kart

Hagi al dedim dinlemedi beni

• Yarbay
    3640 Mesaj

Her ikiside alınabilir ama sanki bruno daha iyi gibi. Birde snt mevkideki arkadaşı değiş ismini unuttum kanat oyuncusu olan.

|
    |
    diego_222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2059 Mesaj

Hocam münkünse gece saatlerinde girmeye çalışın. Kısmen daha akıcı oluyor. Tabii yoğunluğa da bağlı ama gece 2-3 gibi oynarsanız, akşam saatlerine göre bir tık daha iyi olacaktır. Özellikle WL zamanları, gece oynamanızı tavsiye ederim.

|
    |
    Kaamoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2059 Mesaj
    Galibiyetlere göre bonus kırmızı oyuncu seçimi vermeleri güzel olmuş. Gerçi tahmini haftanın takımı listelerine baktım ve pek iç açıcı değil gibi duruyordu -belki Messi- ama yine de güzel bir jest olmuş. Umarım en azından 2-3 haftada bir böyle yaparlar. Kırmızı Belhanda çekmek için sabırsızlanıyorum

Güncelleme nasıl olacak acaba merak ediyorum. Stepover gibi şu Bridge denilen saçmalığı da kaldırsalardı keşke. Bir de umarım penaltılara ve kartlara da el atmışlardır.

|
    |
  • Yarbay
    6471 Mesaj
    Mctominay veya milneri yapan varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaamoz

stepover,reverse stepover etkisi azalmış,animasyonları yavaşlamış,stepover exitte ani yön değişikliği hızı düşmüş.

sahaya yansırsa bence çok iyi olmuş,doğru yerde de durasanız bunlara müdahale şansınız yoktu,bu skilleri kullananlar içinizden geçiyor.bu skillerin saçmalıkları yüzünden oyun voltaya dönmüştü.

390-0 rekoru olan çocuğa bakın,her pastan önce bile stepover yapıp ne yapacaksa sonra yapıyor,kontrol ettiğiniz oyuncuyla ne yaparsanız yapın açık veriyorsunuz,bu basit hareket sonrası karşı takımın yapay zeka kontrolündeki oyuncuları da glitche giriyor,saçmalıyor,takım açık veriyor.

team pressi de nerflemişler ve r2+l2 cancel shotta karşı takımın oyuncusunun intercept animasyonuna girip havaya intercept yapmaya çalışması da düzelmiş,bu da iyi.

Bu kadar hadiseye imkan tanıyacaklarına savunmada takım bütünlüğünü sağlasalar hiçbirşey olmayacaktı.

Asıl problem dediğiniz gibi defansın saçma sapan afallaması birde anlamsız şekilde defansın açılması problem bu.Yoksa o 360-0 yapanlar prolar filan gene yolunu bulur yürür eski oyunlardaki gibi.

Birşeyleri nerflerken başka şeylerinde içine ediyorlar bakalım neler olacak.Genellikle hep sorun çıkıyor.

Zor bir rakibe karşı galibiyet şansınız sıfırlandı bunuda türkiyede oynayanlar adına diyorum.

Tek bar ve park the bus olur maçlar. 

Problem aslında bağlantı sorunlar bu animasyonların yavaşlaması batıda birbiri ile eşleşmede pek bir avantaj sağlamaz ama türkiye ve daha alt seviyedeki bağlantı koşullarında yine avantajlı bir durum gecikmeden dolayı.

Team pressi nerflemeleri yerinde olmuş ama adam açıyor sonra açık unutuyor adamların stamina yerlerde ama nasılsa hala basıyor bu saçmalıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 13 Ocak 2021; 14:40:26 >
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Mctominay veya milneri yapan varmi?

Bu kartları mantıksız buldum.

Çok overprice geldi.Bir nanik varda neyse.Yapan varsa bir söylesin nasıl sanki 1 hafta boost yedirilip elde kalacak gibiler.

• Yarbay
    6471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Bu kartları mantıksız buldum.

Çok overprice geldi.Bir nanik varda neyse.Yapan varsa bir söylesin nasıl sanki 1 hafta boost yedirilip elde kalacak gibiler.

Alıntıları Göster

Kante pogba vs varken sanki yaomak mantiksiz sifirdan tabi yoksa elde oyuncu varsa yapilir

• Yüzbaşı
    699 Mesaj

Bu kadroda martial yerine pogba mı bruno mu mantıklı?
    |
    |
  • quote:

Kante pogba vs varken sanki yaomak mantiksiz sifirdan tabi yoksa elde oyuncu varsa yapilir

Alıntıları Göster

elde oyuncunuz varsa şuan 80+ yapmanız daha iyi, 10 tane yaptım 1 gold mane, 1 headliner hernandez, 1 de ederson verdi.Genellikle çok kötü vermiyor kadronla uyumsuz oluyor.

Bu astronomik kartları yapmayın boşuna.Reytingleride düşük birşeyde kullanmak istesen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 13 Ocak 2021; 15:7:38 >
  • Yarbay
    6471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

elde oyuncunuz varsa şuan 80+ yapmanız daha iyi, 10 tane yaptım 1 gold mane, 1 headliner hernandez, 1 de ederson verdi.Genellikle çok kötü vermiyor kadronla uyumsuz oluyor.

Bu astronomik kartları yapmayın boşuna.Reytingleride düşük birşeyde kullanmak istesen.

Alıntıları Göster

Ondan 10-14 tane yapmisimdir gicbirsey cikmadi bnde paket sansi yok malesef sbc ler ce coins birimtirerek kadro yapiyorum 2 senedir

• quote:

Ondan 10-14 tane yapmisimdir gicbirsey cikmadi bnde paket sansi yok malesef sbc ler ce coins birimtirerek kadro yapiyorum 2 senedir

Alıntıları Göster

bende de wlden iyi birşey çıkmıyor en son cancelo rm çıktı yani o kadar onada iyi denmez işte.

Reytingi yüksek işe yaramazlar geliyor.Yükseltme yapıyorsun .Kadronla alakasız birşey geliyor böyle dönüp gidiyor kısır döngü.

bende bu kadar iyi şey çıkınca herhalde herkese çıktı dedim belediye dağıtırmış gibi.Demek bir türlü dengeleme var.

|
    |

• Yarbay
    6269 Mesaj
    Prime kaka yapmayı planlıyorum toty için sakladığım paketlerden çıkacak adamlarla
    Ne dersiniz? Lam ram oynar mı kaka?

• Onbaşı
    29 Mesaj

Arkadaşlar online dostluk maçları oynamak istiyorum ama maksimum lig:1 veya maksimum lig:7 gibi şeyler istiyor. Bu ne demek açıklayan olursa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Prime kaka yapmayı planlıyorum toty için sakladığım paketlerden çıkacak adamlarla
    Ne dersiniz? Lam ram oynar mı kaka?

kiralık var al bir dene beğenmezsen yapma.Bazen tutuyor bazen pişman ediyor her oyuncu her kadroda iş yapmıyor.birinde destan yazan ötekinde nal topluyor.

Torres bence çok kötü yaptım pişman oldum mesela.Ben Torres'i sevdiğim için aldım ama işte sempati yoksa oyuncuya oyun dışı çekilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 13 Ocak 2021; 16:43:2 >
    |
    |
  • Yarbay
    25763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

Arkadaşlar online dostluk maçları oynamak istiyorum ama maksimum lig:1 veya maksimum lig:7 gibi şeyler istiyor. Bu ne demek açıklayan olursa çok sevinirim.

Normal maç yapmak istiyorsaniz klasik maç seçip oynayabilirsiniz. O dediğiniz modlarda her kadroyla oynayamiyorsunuz, belirli kısıtlamalar var. Görevler o modlarda yapılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    26 Mesaj

6 milyon coin var. İleri mid eusebio, ortaya mid mattehaus ve Kante, defansa blanc düşünüyorum. Daha iyi kombinasyon önerisi olan var mı?

• Yüzbaşı
    598 Mesaj

bence orta sahaya zidan ve gullit al tadını cıkar neymar mbappe robben nerf yemedikleri sürece gayet iyi şuan
    |
    |
    orkonsay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.