Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu , KonsolMania Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.637
Cevap
784
Favori
6.098.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 64906491649264936494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar beyler bu sene Black friday de yine fifamı aldım ve fut belasına bulaştım bugüne kadar hiç wl girmedim hazır hissetmediğim için... Rivals te 3 ve 4. Lig arasında gidip geliyorum. Bir kaç sorum olacak herkesin kasasında baya bir birikimi var wl sayesinde mi coin kasabiliyorsunuz? Çünkü ben perşembeleri rivals ödüllerini satılamaz şeklinde alıp sbc yapıyorum ve maalesef ccoinsim hiç 100k üstüne çıkmadı.. Bu hafta sonu wl girmeyi düşünüyorum kadromu paylaşıcam fikir verebilirseniz çok sevinirim.

Kadroda Robertson Werner Ederson ve Wynaldum harici hepsi satılamaz.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostLight -- 12 Ocak 2021; 21:38:30 >

• Satılabilir herkesi sattım. Bir tek Mendy kaldı satılabilir. TOTY zamanı piyasa düşünce kimleri takviye edebilirim? Ortasaha, forvet ve sağ açık arıyorum. Önerisi olan olursa müteşekkir olurum. :) Ayrıca son sbcler sağolsun baya fodder da var.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 12 Ocak 2021; 21:56:41 >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt

Keyifli olduğundan aklımda kalmış hocam skor vs hatırlamıyorum ama eğlenmiştim elinize sağlık :)

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Para yeter mi bilmiyorum bu haftaki ödüllerle belki yeter. Forvete Mbappe, sağa da Rashford alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    Glitchle yap friendlies görevlerinden daha rahat oluyo ben dizi izlerken yaptım.
  • Orta ve düşük seviye ikon paketinden 86 Puyol çıktı. O kadar kastım görevleri yaptım gelen karta bak. Valla oynanacak oyun değil.

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Para yetmeyebilir ikisine birden ama o raddeye getiririm gibi yavaş yavaş. WL ve Rivals'e daha pek başlayamadım. 1 aydır görevler falan derken anca bu kadar oldu kadro zaten. SBC'ler sağolsun 81+ vs. epey de fodderim var. Yapılabilecek bir SBC var mı acaba ikon vs. İkon SBC'leri geçen sene yoktu bu sene geri gelmiş. Torres güzel duruyor ama satılabilir olan kartıyla aynı para gibi hemen hemen. Gereksiz geldi açıkçası biraz. Şimdi de McTominay SBC'si gelmiş. belki onu da düşünebilirim Sissoko yerine +3 alsa şahane kart olur ama rakipte Liverpool. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Alın size açık açık 90+ buffu videolu. 3-2 öndeyim uzatmalarda ve top rakipte. Seçmediğim stoper pozisyonunu bırakıp gidiyor. Ne takım presim açık o an ne de second man pres yapıyorum. Baktım Lenglet gidiyor Varane'ı bırakıp ona geçtim pozisyonuna geri sokmak için. Böyle salak bir oyun olamaz. Adam Bruno Fernandese ara pas atsa gol. Bunun bir de WL'de olduğunu düşün. Kol kırılır..

• tw1sted kullanıcısına yanıt

Orada sen contain tusuna basıyorsun ve pasif tikli adamın da press yapıyor bence..

• yönlendirmeli duvar pası nasıl yapılıyor ?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun bi dahakine açarsın belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostLight

İyi akşamlar beyler bu sene Black friday de yine fifamı aldım ve fut belasına bulaştım bugüne kadar hiç wl girmedim hazır hissetmediğim için... Rivals te 3 ve 4. Lig arasında gidip geliyorum. Bir kaç sorum olacak herkesin kasasında baya bir birikimi var wl sayesinde mi coin kasabiliyorsunuz? Çünkü ben perşembeleri rivals ödüllerini satılamaz şeklinde alıp sbc yapıyorum ve maalesef ccoinsim hiç 100k üstüne çıkmadı.. Bu hafta sonu wl girmeyi düşünüyorum kadromu paylaşıcam fikir verebilirseniz çok sevinirim.

Kadroda Robertson Werner Ederson ve Wynaldum harici hepsi satılamaz.

Satılamaz SBClerin %95i keriz silkeleme olduğu için asla satılamaz almanı önermem. Div 3 div 4 seviyesindeysen WL de 14 galibiyet alırsın o kadar çekingen olmaya gerek yok. Laporte yerine de Liverpoollu Gomezi al çok daha iyi farkı görürsün.

• Teşekkürler önerilerin için coin sıkıntısı çekiyorum baya o yüzden gomes denemiştim fakat sağ tarafa hollandalı sbcleri yapmak için sattım paketten laporte çıkınca. Ofansta werner yerine promes düşünüyorum 84lük bir kartı var ama 200k sanırım o. Hücumun biraz daha kimyalı olmasını istiyorum bağlantılar biraz zayıf.. Werner yerine hollandalı bir ofansif ortasaha kartı bulabilirsem ona para biriktiricem artık..

• LostLight kullanıcısına yanıt
    Ne olursa olsun wl oyna derim ben. Oradaki maçlar rivals olarak da sayıldığı için perşembe günleri iki taraftan da ödül alırsın. İkisinden coin ödülü tercih etsen oynadığın maçlarla birlikte haftada 100k yapar. Eğer paket açacaksan da satılmaz açma artık kadronu oluşturmuşsun zaten sözgelimi ispanya italyadan dan 86-88lik bi kart gelse ne işine yarayacak bari diğer türlü coine çevirirsin. Bu arada kadron güzel yerinde olsam ortaya kante önüne de kdb alırdım
  • Güncelleme mi ne çıkmış.

Hücum atraksiyonu olarak kullanılan stepover ve sektirmeli olayları nerflermişler.

Yani adamlar diyorki tek barla oyna park the bus yap.

• İyi olmus skill spam yapanlara gecmis olsun😂😂

• Tek oyunculu draft ta yapay zekanının zorluk seviyesi ne oluyordu arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan1912

Tek oyunculu draft ta yapay zekanının zorluk seviyesi ne oluyordu arkadaslar
    Kendin seçiyorsun, ödül de zorluk seviyesine göre değişmiyor. Ama oduller tatmin edici değil.

https://www.fifauteam.com/fut-draft-rewards-fifa-21/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Evet tek oyunculunun odulleri mutlu etcek gibi durmuyor linke baktım da
  • 
Sayfa: önceki 64906491649264936494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.