Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: predator79 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 63856386638763886389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RTTF kartları ne zaman güncellenecek bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

Forvet olarak daglish mi c.ronaldo mu?

Dalglish kullandığımı söylemiştim. Dalglish satıp Ronaldo geçtim sanki oyunu oynarken biri kollarımı sıkıyor gibi. O kadar eziyet çektim. Ronaldo dönmüyor.

• OTW Allan alınır mı ? İf kesin gelir gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muten_roshi kullanıcısına yanıt
    Bu sene çıkacak.
  • Icon Swap 1 geliyor yarın EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• 2000 ratingden road to 800 mu olacak simdi icon swaps icin

• Sabah cer cöp cikmisti sadece
    Simdi de bu abi cikti

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huaaaaa sonunda ilk defa ikon çıkarabildim seneler seneler sonra.

Lazio- Verona sbc sinden middle Beckham

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: ostkreutz

Huaaaaa sonunda ilk defa ikon çıkarabildim seneler seneler sonra.

Lazio- Verona sbc sinden middle Beckham

Hayırlı olsun, umarım satılabiliyordur.

• Saol hocam 😁

Satılabilir ama markete koymuyor kimse, tavan fiyatın yükselmesini bekliyorllar galiba. 1M şuan.

Bence 1M etmez birkaç maç atıp satarım büyük ihtimal bakalım.

• Güzel bir kadro olmuş hocam. Sanırım siz de "meta" denilen oyuncularla oynamayı sevmiyorsunuz. Yazdıklarınız arasından sadece Pogba'yı kullandım, fena değildi ama Bergkamp yapınca pabucu dama atıldı, SBC gelirse oraya veririm muhtemelen. Gerçi kırmızıları daha açmadım, ufak bir ihtimal de olsa gelebilir belki EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  "Hangi kadroyla çıkarsam çıkayım oyuncular sanki aynıymış gibi hissettiriyor." Aynı düşünceleri paylaşıyorum hocam. Ama bu sene çok kasmadan, sadece eğlenceme bakarak oynamaya çalışıyorum. Bol şanslar olsun.

• Arkadaslar felix yapmayan varsa kadrosuna da uyuyosa mutlaka yapsin cok cilgin bir kart
  • Paketleri biriktireyin Toty ye kadar dedim ama herkese de iyi bişeyler çıkmış bugün
  • Yarın 86'lık Beckham kartı verecekler bedava.

• Arkadaşlar 3-0 gerideyken çevirmeye başladığınızda gecikme sizde de yükseliyor mu? Div2'ye çıkmadan önce böyle birşey olmuyordu div2'ye çıkacağım maçtan itibaren böyle oldu. Bazıları abarttığımı düşünebilir ama ciddi ciddi div2'den önce böyle birşey yoktu. İnternetim kötüde değil anlamış değilim. Sanırım psikolojik bir durum. Rakipler pek zorlu gelmiyorda sunucu ve momentum bitiriyor beni. Zira her düşen top adamın önüne düşüyor, kafa toplarına önde çıkmama rağmen arkadaki adam dokunuyor, rakibin topla alakası yokken ayağı 3 metre uzuyor en kötüsüde az önce adam soldan atağa çıkarken benim AI adamım kendi kendine sol kanattan kaçıp orta sahaya koşmaya başladı ki top orta sahada değil sol kanattaydı benimki rakibe baka baka adamın önünü açtı. Gerçekten sinirleniyorum ama yine de artık daha sakin kalmaya çalışıyorum, sakin kalınca bir şans oluyor.

• Bu serverler ile ilgili olarak bi bok yaptılar yine bar çıkmazdı hiç çıkar oldu top falan oynanmıyor iuyice kabak tadı verdi artık fifa

• Icon swaps'tan beklentileriniz neler? Kimin gelmesini istersiniz? Ben Fransiz bir CB-CDM, bir sağ bek, Essien, Best'in secenekler içinde olmasını isterim. Aksam karisacak buralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: habbitt

Bu serverler ile ilgili olarak bi bok yaptılar yine bar çıkmazdı hiç çıkar oldu top falan oynanmıyor iuyice kabak tadı verdi artık fifa

4 milyonluk takımım var karşıya silver koysalar 5lik yapardı bugün rivals teki bağlantıda lanet olsun böyle oyuna ps4 slim var ondan mı diye düşünmüyo değilim en son ps5 alıcam bakalım nolcak sinir krizleriyle bitiyor her gecem bıktım artık kendimi tokatlıyorum 1 sn geç basıyo devamlı tuşlara oyun

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt
    Icon swaps tam olarak nasil oluyor, gorevmi yapiyoruz yoksa sbc mi?

Bende haftasonu kadrosu icin bir icon alacaktim bekleyeyim ozaman yarini.
  • Bu ikon gorevleri umarim ilk sahibi oldugumuz oyuncularla olmaz yine doatluk maclarinda yapilir ne var ne yok sbclere gitti cnku bndeki kartlar

• 
Sayfa: önceki 63856386638763886389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.