Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 63846385638663876388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu haftaki pickler de rezalet. Upgrade yaptım IF Mahrez ve iki tane 86 kaleci verdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mnybjk kullanıcısına yanıt

akşam forvete koyup deneyeceğim WL öncesi, teşekkürler.

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt
    Hic sorma bende 86+ kirmizi upgrade yaptim 2 tane cop 86 ve 87 lik silva verdi. Ne umutlarim vardi halbuki
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Oyun basından beri kaçıncı wl oldu. Yüksek rating gelen tek kırmızı Benzema. O da kadronun derinliklerinde sbc için bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

Hic sorma bende 86+ kirmizi upgrade yaptim 2 tane cop 86 ve 87 lik silva verdi. Ne umutlarim vardi halbuki
    Twitterda görüyorum adama hem Salah hem Cuadrado çıkmış mesela. Cidden nasil bir şans anlamıyorum. Oyunun başından beri en yüksek çıkan kırmızı 85 Sergi Roberto ve 85 Fernando bana, kadroya koymayı geçtim yedekten alabileceğim bir kişi bile çıkmadı

• Neymar da geldi. Umarım Bruno Fernandes CDM'de cok sırıtmaz, tek şüphem o

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Hocam bu kart upgrade almaz mı o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Hocam bu kart upgrade almaz mı o zaman?

Yok hocam almayacak bu kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Neymar da geldi. Umarım Bruno Fernandes CDM'de cok sırıtmaz, tek şüphem o

Cok guzel kadro,Brunonun tum kartlariyla oynadim,dun totgs kartina yukselttim hatta.Normal karti ve if karti cok iyi degil ama SİF ve TOTGS kartlari muazzam otesi,butce yaratirsaniz kesinlikle oneririm.

• İki elite hesaptan cıkan en iyi paket bu , oyundan açınca düzgün gelmiyor ben de resmen. Pickler bile boş geldi.bir totw paketinden cuadrado o kadar.

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt

her sene yeni hesap fifa hesabı açmanı tavsiye ederim ayrıca öncesinde coin ticareti yapmışsan şansın çok düşük olur. Kanser bir oyun

• talhakurnaz59 kullanıcısına yanıt
    Usta işin garibi yan hesaba da bir şey gelmedi telefondan açınca daha iyi geliyor sanki.
  • Valla benim bu sene 4.paketten mbappe gelmişti sattım geçen sene açmıştım hesabı bana kalırsa oyunda 2 tane hesabınız olsun 1. Hesaptan sbcleri tamamlayınca coinleri yan hesaba aktarın ardından 2.hesaptanda gelişmiş sbc leri yapın 2 sbc parasını toplayın kadronuzu kurun hazzınızı aldıktan sonra satın coinlerinizi en keyiflisi cebinize giren para sayesinde zamanınızı boşa harcadığınızı hissetmezsiniz

• Yarın freeze diye etkinlik başlıyor. Paket varsa bekletin.

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Cok guzel kadro,Brunonun tum kartlariyla oynadim,dun totgs kartina yukselttim hatta.Normal karti ve if karti cok iyi degil ama SİF ve TOTGS kartlari muazzam otesi,butce yaratirsaniz kesinlikle oneririm.

Alıntıları Göster
    Kadroyu denedim birkaç maç. Ofansif anlamda cok iyi, defansif olarak bir IF Valverde değil tabi ama fena değil. POTM gelirse belki özel kartları düşer biraz, o zaman alabilirim IF veya SIF kartı

• Forvet olarak daglish mi c.ronaldo mu?
  • ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt

fred - sissoko yapabilirsiniz

ben de bu ara bu ikiliye gectim yine

sissoko orta sahada sertlik icin fredle de ince isleri yapabilirsiniz

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Freeze yani futmas ta paketlerden özel kartlar çıkmıyor sadece sbc ler geliyor diye hatırlıyorum.

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt

her türlü ronaldo bu sene

• Benim bu oyunda anlamadığım bişey var birçok Türk yayıncı izliyorum hangi saatte oynarlarsa oynasınlar oyunu akıcı bi şekilde oynuyorlar bu adamlar başka serverda biz başka serverda mı oynuyoruz gece 4 bile çok ağır oluyor oyun ben de
  • 
Sayfa: önceki 63846385638663876388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.