Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63836384638563866387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Hocam ox u beğenmedim.
    Kovacic le Van de Beek te yavaş geldi biraz.

Wijnaldum kullandınız mı ? Onu alabilirim.

wijnaldumdan şaşma , 86-87 dribbling i var yay civarında topu alınca çok iyi servis yapıyor artı shadowla hızlı da ikili mücadelelerde iyi. Ben çok memnunum elite'e taşıyor kaç haftadır.

• neco6791 kullanıcısına yanıt
    Şuan fred var ama sissoko önermiştiniz siz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Hocam ox u beğenmedim.
    Kovacic le Van de Beek te yavaş geldi biraz.

Wijnaldum kullandınız mı ? Onu alabilirim.
    Wijnaldum ile oynamadim, sene başında premier log kadrom varken cok pahalıydi. Simdi ucuzladi ama artık kadroma uymuyor Premier ligde cok seçenek yok zaten bu seviyede. Beğenmezseniz ileride Pogba, Bruno Fernandes, KDB denersiniz artık

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Siz olsaniz hangi kadroyu secerdiniz? 2. Kadroda Kimmich CAM oynayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakoyunn -- 10 Aralık 2020; 7:40:6 >

• karakoyunn kullanıcısına yanıt
    Sanki ilk kadro bana daha oturaklı geldi
  • karakoyunn kullanıcısına yanıt

Oyun başından beri kimmich oynuyorum

şu anda da totgs si var

kesinlikle cam oynayacak adam değil

çift cdm gibi oynadığınızda orta sahanız geçilmez oluyor.kimmich e geride kal vermeyin yeter

zakaria kimmich oynuyordum şu an kante kimmich oynuyorum.

gerçi dün dayanamayıp de bruyne aldım .

Şu kadro oynıycam

Herkes 10 chem

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam delpierodan memnun musun?
    Hocam ben de dun totgs kimmich aldim De bruyne ile beraber cm oynaticam nasil sizce isi mi gorur mu ikisi? Onceden sissoko ve de bruyne ile oynuyodum ama malum sissokonun paslari cok yetersiz kaliyor kimmich bana level atlatir mi?
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt

Tamamı div 1 + wl

mbappenin 92-94 ayarı bi kartına sahip olana dek değişmem.

• wolfbul W kullanıcısına yanıt

Şu an ki kadroma uysa kesin devam ederdim kimmich ile. Ancak de bruyne çok istedim denemek onunla oynıycam bu hafta

kimmich inanmıcaksın belki ancak kanteden 1 gömlek üstün. Bi kere pasif bi oyuncu değil. Ai si harika.pace i sizi aldatmasın.

keza delaney ve konate de varane + gomez ikilisinden iyi söyliyim..

Tesekkur ederim hocam cevap icin bence de delaney inanilmaz bir defans ben baya bi kullanmistim ama satilamaz de bruyne vs gelince mecbur degistirdim oyundaki en underrated oyuncu olabilir delaney bak yine gaza geldim kimmich de alinca:))
  • Bu haftanın ödüllerinden Son buldum, kırmızılarda şanslıyım biraz sanırım :)

Önerilerinize açığım, aslında forvet Larsson 86 var ama hiç verim alamıyorum, bu şekilde daha mantıklı geliyor.

Siz olsanız ne yapardınız?

• Arkadaşlar totw kartlar upgrade alıyor mu? Yoksa sadece ŞL live kartları mı upgrade alıyor?

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Sonunda şans bizede güldü. Tamda kadroyu satıp satılamazlara geçmeyi düşünüyodum iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Arkadaşlar totw kartlar upgrade alıyor mu? Yoksa sadece ŞL live kartları mı upgrade alıyor?
    Sadece SL ve UEFA live kartları alıyor. Bir de OTW kartlar

• quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Arkadaşlar totw kartlar upgrade alıyor mu? Yoksa sadece ŞL live kartları mı upgrade alıyor?

totw kartlar upgrade almaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint BigJon

Bu haftanın ödüllerinden Son buldum, kırmızılarda şanslıyım biraz sanırım :)

Önerilerinize açığım, aslında forvet Larsson 86 var ama hiç verim alamıyorum, bu şekilde daha mantıklı geliyor.

Siz olsanız ne yapardınız?

son yada pogba çok istedim ama bana 85 ve 82 lik geldi kısmet yok. ben olsam sonu bir şekilde forvete monte ederim çok iyi orada. zaten bu kart st gelseydi milyondu

• wolfbul W kullanıcısına yanıt

Şahsi tecrübem tr şartlarında fifa oynuyorsanız defans oyuncularında 5 dribling 5 pace ten daha değerli. Varane ın gomez in daha dönemediği pozisyonlarda delaney 90 pace adamla yan yana gidiyor.

• Dun Ajax maci oynanirken Promes 180K'ya kadar dustu. Panic sell yapiyordu millet. Hemen topladim 3 tane. Su an 240K. Bereket versin.

Eyv kimmich i herkes bayagi ovuyor denemem lazim
  • 
Sayfa: önceki 63836384638563866387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.