Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63656366636763686369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Turkcesi ortak sezon sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Icon görevini yapmak için uğraşıyorum günlerdir 81-87 sbcsini felan yaptım bir sürü ordan oyuncu kastım, kulüpte ne oyuncu kaldı ne para sadece 1 oyuncu eksiğim var o da Benzema ama alacak 30k felan param eksikti, şu 81+ 2 nadir oyuncu sbcsini son bir kere yapayım bakalım dedim belki işe yarar biri çıkar da icon sbcyi tamamlarım diye, verdiğine bakın  

Icon sbcyi tamamlayacak hala param yok orası ayrı konu   İlk icon sbcden Hristo Stoichkov'u çekmiştim. Bakalım bundan ne gelcek editlerim burayı

Abi noluyor şu an inanılmaz şaşkınım icon görevini tamamladım paketi açtım brezilya forvet aklımda hiç Ronaldo yoktu Rivaldo felan dedim heralde EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA üst üste 2 tane iyi oyuncu geldi ki Ronaldo'ya iyi demek hakaret olur 4 yıldır fut oynuyorum böyle bir şey yaşamadım inanılmaz

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• fenerliso kullanıcısına yanıt

Tebrikler hocam. FUT 20'de satılabilir çıkınca evin içinde attığım turu hâlâ unutmam. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  Müthiş bir his gerçekten.

• gecen hafta div 1 de rank 1 oldum ancak su an 2000 ratingim var 500k lik takim ile.

bu seviyeden sonra nasil rank 1 olacagim ? gelen herkes 6-7m luk adamlar. 3 mac yaptim 3 u de berabere bitti.

acaba 5 mac kaybetsem de direk 1900 altina mi dusseydim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Arkdslar lah ea dan kaynaklaniyor tamamda malesef 12 den sonra gozle gorulur sekilde duzeliyor baglanti gosterdigi pinge aldanmayin malesef yogun bolgelerde oluyormus bu trnette diger servisleri bilmiyorum onlardada muhtemelen aynisi oluyordur wl yi gece oynayin gerci oynasakta diagne cekiyoruz en fazla😂
    Geceleri oyun cok hızlı oluyor, ben yetişemiyorum oyuncuların hızına. Hadi online kısmı neyse de squad battle maçları bile hızlanıyor. Oyuncular yari sahayı 3 saniyede koşmaya başlıyor
    En güzel oglen saatlerinde oluyor benim icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Abi noluyor şu an inanılmaz şaşkınım icon görevini tamamladım paketi açtım brezilya forvet aklımda hiç Ronaldo yoktu Rivaldo felan dedim heralde  üst üste 2 tane iyi oyuncu geldi ki Ronaldo'ya iyi demek hakaret olur 4 yıldır fut oynuyorum böyle bir şey yaşamadım inanılmaz

Alıntıları Göster
    Yeter artık kiskaniyoruz FIFA13'ten beri birkaç yıl haric hep oynadım daha Ronaldo, Messi, Neymar, Mbappe vs hiçbir sey çıkmadı. Icon SBC'den de Rivaldo cikti. Adamin sağ ayağı yok oynatamıyorum

• 250k bpl ağırlıklı kadro tavsiye
    teşekkürler
    hybird de olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnCfNrLi -- 3 Aralık 2020; 21:59:7 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

250k lık takımla 2.000 puanda mücadele ediyorum bende. Orta sahaya Kante defansa Varane alabilsem çok daha kolay olucak herşey

• PVH kullanıcısına yanıt

deminki macta rakibin varane 8/8 top kesme yapti saka gibi. sanirim alacagim dayanamayip.

• bu nasil sacma istir

5 rivals yaptim 3 u 2150 rating adam

ben 1980 im.

once ki ranklarda en fazla 30-40 alti ustu ratingli adam gelirdi..

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Yaklaşık 300k'da coinim var ancak orta sahadan ve kanatlardan pek memnun değilim, daha dinamik bir orta saha istiyorum, nasıl bir kadro kurabilirim bu satılamazların üzerine sizce? (ronaldo, son, mendy satılamaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The BlackMamba 24 -- 3 Aralık 2020; 23:42:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Yaklaşık 300k'da coinim var ancak orta sahadan ve kanatlardan pek memnun değilim, daha dinamik bir orta saha istiyorum, nasıl bir kadro kurabilirim bu satılamazların üzerine sizce? (ronaldo, son, mendy satılamaz)

Ronaldo'yu takıma koymak zaten zor, Son da olunca işin içinden çıkılmiyor. Son'u yedekten alırım diyorsanız Ben Yedder IF Renato Sanches IF Valverde vs bir şeyler deneyebilirsiniz belki. Veya tamamen serie a'ya dönebilirsiniz

• 2 tane SBC’den De Bruyne ve Hazard çıktı bugün, keşke bir tane herhangi bir ikon çıkarsaydım 🤷🏻‍♂️
  • Oyunda herkesin kadrosu ayni. Neymar-Mbappe belediye dagitiyor sanki. Bir de youtuberlardan izleyip goruyorlar her takimda orta sahada mutlaka ya Renato Sanches, ya da Valverde var. Savunmada Mendy-Varane koymayan gormedim daha. Gittim karma takim kurdum. Ucuz ve is yapiyor. WL'de 14-17 win aliyorum zaten her turlu. Az once karsimda Gullit'li, Ronaldo'lu bir adet "Kredi Karti FC" tokatladim. Kurdugum kadro da bu. Deulofeu'yu mutlaka yapmanizi oneririm. Martinez'i de millet begenmiyor ama bende arkasinda Papu Gomez'le cok is yapiyor. Sanson biraz meh kaciyor onun disinda Kessie update aldiginda saglam kart olacak zaten suan shadowla cok fena is yapiyor eger PL'de olsa bu kart en az 700-800K'dan giderdi Sissoko gibi. Serie A'nin tek sucu hypelanmamis bir lig olmasi. Bundesliga ve Serie A bu sene nerdeyse hic yok oyunda. Yazik yani herif kadroya baby Pele falan koymus, bakiyorum orta sahada 79 Sissoko oynatiyor. Hayir Sissoko kotu degil de ne bu meta sevdasi anlamiyorum sanki baska oyuncu kalmadi.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Beyler sezon ortası görevinden kimi seçtiniz aidoo mantıklı gibi geliyor elimde kounde ve rodrigo da var
  • 500k para harcadik laudrup cikti sansima tukureyim

• Bana bu sabah wl de dediğin gibi bir adam geldi. Kadrosu iyidi zar zor 2-1 yendim kaçtım. Genelde o atak oynadı benim bitiricilik iyidi zaten ilk yarıda 2-0 yapmıştım. Sonlara doğru benim adamla kareyle topu dikeyim derken adam düştü yere golü yedik. Dedim şimdi sabah sabah psikolatlar işbaşında. Yenip kaçtım hemen gece yaparım herhalde 3-5 maç. Bu hafta wl de umutluyum 20 yukarısı yapmaya çalışıcam. Serverlarda düzelme var gibi. Yoksa bana mı öyle geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 4 Aralık 2020; 11:19:45 >
  • Beyler haftasonu liginin cuma ve cumartesiye gore pazar gunu daha kolay oldugunu soyleyenler var reddit te. Ozellikle bunu denemek icin farkli gunlerde oynayip daha basarili olan varmi? Guya tum agir toplar cuma cumartesi maclarini bitirip pazara oylesine takilanlar kaliyormus? Dogrumu acaba
  • ben cuma oynadığım zaman zorlanıyorum hep.en iyisi pazar gecesi oynamak, quit atan çok oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

Beyler haftasonu liginin cuma ve cumartesiye gore pazar gunu daha kolay oldugunu soyleyenler var reddit te. Ozellikle bunu denemek icin farkli gunlerde oynayip daha basarili olan varmi? Guya tum agir toplar cuma cumartesi maclarini bitirip pazara oylesine takilanlar kaliyormus? Dogrumu acaba
    Bizim yayıncılar genelde pazar gecesi oynuyor. Iki gol atınca çıkan rakipler cok oluyor maçları yetiştirebilmek için.

• 
Sayfa: önceki 63656366636763686369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.