Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MaviAlize Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.633
Cevap
784
Favori
6.098.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 63636364636563666367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kırmızı kartlarla upgrade SBC yapan var mi? Uc tane 86 kaleci vermesinden korkuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

Üstat bende A.Gomez, Dybala ve Mertens var yedekte. Dediğiniz gibi İtalya liginden kadro kurmayı planlıyorum. Elimde 800k coin var başka kimleri önerirsiniz İtalya'dan ? Bana bir kadro kurmada yardımcı olursanız sevinirim EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Sağol hocam öyle devam etmeye karar verdim ben de. Başlangıç için stopere Manolas olmazsa olmaz sanırım. Lazio sempatizanı olduğum için biraz Luis Alberto ve Immobile’nin tadını çıkaracağım. Zaten WL oynamam, maksimum Rivals.
  • karakoyunn kullanıcısına yanıt

Hocam senin mesajini gordum, cok mantikli geldi ben de satilabilir paketleri aldim coin yerine. Neuer - IF Pacheco - Bonucci ve 2 quick sell IF geldi mega paketlerden. Bugunu karli kapattim sayende, tesekkurler.

Yatirim tavsiyesi degildir EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Tam italya ligi düşünerken oldu mu şimdi

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Şu şekilde bir kadrom var 750k da bütçem. Pogba ağır kalıyor fakat oyunu iki yönlü oynayabilecek kimyayıda bozmayacak bir oyuncu bulamadım. Önerisi olan varmı? Yoksa defansa if gomez alıp devam edeceğim

• by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Ben 1.5 aydır Serie A kadrosuyla oynuyordum, dun degistirdim.

GK: 300 maç Szczesny kullandim satılamaz olduğu için. Handanovic de denedim ama kaleci sonuçta, bir farkları yok.
    RB: RTTF Bruno Peres cok iyi. Haftaya upgrade alacak bir de. Bütçe yeterse deneyebilirsiniz.
    CB: Koulibaly-Manolas kullandim. Koulibaly'nin UEFA kartini da aldım ama +1 upgrade için 400k verilmez.
    LB: IF Theo Hernandez. Mendy'den cok farkı yok. Normal kartı da fena değil.

Hücum hattı için cok alternatif yok zaten. Maca 451 başlayıp sol kanadı Mendy-Hazard yapabilirsiniz. Hazardin yanına Nainggolan koyarsanız kimya sorunu da olmaz. Deulefou'yu sağ kanada koyarsınız.

Ama kesin alin dediği kart RTTF Muriel. Ben 55-60k arasi 3 tane almıştım 80k olmuş şimdi. Haftaya Atalanta tur atlarsa 84 olacak bu kart, o zaman durdurulamaz olur

• FifaMühendisi F kullanıcısına yanıt
    İkonlara baktın mi hocam? Pogbayi satıp 900k civarına istediğin sevdiğin bir oyuncuyu deneyebilirsin bence.

• https://www.twitch.tv/futwiz_jamodo yeni nesilde maç yapıyor.oyunun hızı,duyarlılık bambaşka

• quote:

Orijinalden alıntı: bobadilla

https://www.twitch.tv/futwiz_jamodo yeni nesilde maç yapıyor.oyunun hızı,duyarlılık bambaşka

oyuncu çizimleri özellikle şu yeni saç efekti efsane olmuş. gameplay biraz daha oturmuş gibi duruyor.

ronaldinho ne savurur o saçları be EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• bobadilla kullanıcısına yanıt

bu eleman iyi oyuncu mu,kim bu ? zirva zirva etrafinda donmeler.vs vs..iyi oyunculuk buysa eğer ben bosuna sövmedim demektir..demek ki fifa herkese gore oyun degil,evet dogru cunku fifa herkese ayni durustlukte degil ondan..bu üçkağitci copluk firmaya acilan davalar basina bela olur umarim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

oyuncu çizimleri özellikle şu yeni saç efekti efsane olmuş. gameplay biraz daha oturmuş gibi duruyor.

ronaldinho ne savurur o saçları be  

Alıntıları Göster

hız,switch,tepkime süreleri çok iyi.yeni nesilde yeniden hype olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

bu eleman iyi oyuncu mu,kim bu ? zirva zirva etrafinda donmeler.vs vs..iyi oyunculuk buysa eğer ben bosuna sövmedim demektir..demek ki fifa herkese gore oyun degil,evet dogru cunku fifa herkese ayni durustlukte degil ondan..bu üçkağitci copluk firmaya acilan davalar basina bela olur umarim..

futwiz oyuncusu prolardan

• quote:

Orijinalden alıntı: bobadilla

hız,switch,tepkime süreleri çok iyi.yeni nesilde yeniden hype olur.

Alıntıları Göster

mükemmel gerçekten ya kamerada bi hoş gözüküyor valla

• Geçen yıl paylaştığım şekilde şimdi de YouTube kanalımda FIFA 21 içerikleri paylaşmaya başladım.

WL / Rivals ödülleri, kadro kurma görevleri, ikon takas görevleri gibi Ultimate Team içerikleri paylaşacağım.

Merak edenleri kanalıma da beklerim.EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Yeni nesilde WL falan nasıl olacak arkadaşlar bir bilginiz var mı? Devam edecek mi?

Sağolun üstat. Mendy-Hazard derken M.City'deki Mendy'den mi bahsediyorsunuz yoksa R.Madrid'deki mi? Bugünkü paketlerden M.City'deki Totw Mendy çıkmıştı da ondan sordum.

Muriel aldım 80k ya :)

Bu arada hangi tür kartlarda takım ilerledikçe upgrade oluyor üstat?

• Shafter kullanıcısına yanıt

Merhaba, Kartların artış nedeni nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Sağolun üstat. Mendy-Hazard derken M.City'deki Mendy'den mi bahsediyorsunuz yoksa R.Madrid'deki mi? Bugünkü paketlerden M.City'deki Totw Mendy çıkmıştı da ondan sordum.

Muriel aldım 80k ya :)

Bu arada hangi tür kartlarda takım ilerledikçe upgrade oluyor üstat?

Road to the final kartlar upgrade alıyor. Türkçe sürümde nasil çevirdiler bilmiyorum

İyi olan mendy real madrid'deki. Diğeri bana da kırmızı picklerden geldi

• Efl championship king görevinin sağlam kadrosunu atarmısınız. Sadece onu yapamadım diğer görevlerden gelen pl kadroları tarafından darmaduman oluyorum çok güçsüz kalıyor kurduğum kadrolar.
  • 
Sayfa: önceki 63636364636563666367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.