Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Decemst , john ciga , gokhannexus , gokhannexus Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
172.621
Cevap
786
Favori
6.097.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 63596360636163626363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağol hocam, gereksizmiş. Oyun küfür ettiriyor feci derecede, yine 3-0’dan geldim eleman oyundan kaçtı. Bu akşam 4 maç yaptım, ikisinde oldu bu. Çoluk çocuk yuvası resmen, ağız tadıyla oynanacak oyun değil. WL falan katlanan arkadaşlara Allah sabır versin.
  • profesör_x kullanıcısına yanıt

pazar gecesi yada pazartesi

• Arkadaşımla ortak FIFA 21 Sampiyonlar ligi sürümü alacağız.(kardeşlikle)
    Acaba bunun bonuslarını ortak aldığım arkadaşımla benim hesabıma da verir mi ? Yoksa sadece alınan hesaba mı veriyor bu ut paketlerini vs ? Acil yardım lazım bugün alacağız şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Arkadaşımla ortak FIFA 21 Sampiyonlar ligi sürümü alacağız.(kardeşlikle)
    Acaba bunun bonuslarını ortak aldığım arkadaşımla benim hesabıma da verir mi ? Yoksa sadece alınan hesaba mı veriyor bu ut paketlerini vs ? Acil yardım lazım bugün alacağız şimdiden teşekkürler
    Oyunun alındığı hesaba geliyor sadece.

• Oyun içinde paketlerden yüzüm gülmüyor, bir de RTTF kartlardan zarardayim. Koskoca Real Madrid gruplarda elenecek bu gidişle. Hazard da elimde patlar artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 1 Aralık 2020; 23:45:48 >
  • Maçlarin %80inde bu kadar fazla gol olmasi can sıkıcı. Umarim next gen update de düzelir.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

yan hesapta 700 k oldu sizce ana hesaba aktarsam risk mi ..

en risksiz ne yapsam ?

bende burda yan hesaptan aktarim yaparken coinsleri silinenleri okudukca yan hesap acmaktan vazgectim. burdan bi arkadasla 1 milyon coins transferi yaptim neymar ile. ben neymari 1m ye satin aldim markete 2m ye koydum arkadas son dk bid ile satin aldi ve hic sorun cikmadi ama ayni cihazdan, cep telden ana hesap ve yan hesaba giris yapiyorsaniz eminim kucuk bir ticarette bile sistem anlayabilir.

burda varsa sorunsuz sekilde yanhesaptan banlanmadan ana hesaba coin aktarabilen nasil yaptigini yazarsa harika olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

https://www.futbin.com/21/player/145/fabio-cannavaro

Nedir bunun için yorumunuz?? Gomezin yerine alacam.. Van Dijk - Cannavaro ikilisi

Kimyadan da hız basarsam iş görür gibi

ben cannavaro ile bayagi mac yaptim ve harika oynuyordu, tereyagindan kil ceker gibi kibarca kazaniyor butun toplari. ama ben fall back oynadigim icin hic forvetin pesinden kosturmadim adami, kontra yiyorsan, arapasi yiyorsan gomezi cok aratir.

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    İmkan dahilinde değil hocam, birbirinin fotokopisi gollere devam. Bazı maçlar kazanmak için değil 10 yememek için oynuyorum artık.
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Şunun aynısını yazmaya gelmiştim bende. Kadronuza Neymar, Mbappe, Ronaldo ya da icon falan alamıyosanız 50k'lık kadro ile 1m'lik kadronun arasında hiçbir fark yok. Az önce 79 kadro rating olan bir adam geldi ilk yarı top süremeyen adam ikinci yarı bir oynamaya başladı zar zor 5-4 yendim adamın en iyi futbolcusu rodrigo'ydu. 90'lık Virgil'in yapamadığını adamın 78'lik defansı yapıyor. Sözün bittiği yer.
  • karakoyunn kullanıcısına yanıt
    O kadar yüksek tutarları garanti aktarmanın tek yolu sniping. O da şöyle, sen 2 milyonluk kartı 1 milyondan listeliyosun, aynı anda diğer hesap yakalayıp alıyor. Ama onda da kartı başkasına kaptırma ihtimalin yüksek. Bunun dışındaki yöntemlerle bugün yakalanmazsanız yarın yakalanırsınız bu tutarlarda.
    Onun dışında ben son 5-6 senedir 100k altı bidle aktarım yapıyorum. Tek bir hesabım banlanmadı. Bir hesapla 24 saatte bir işlem yapıyorum. İnsanlar bu yöntemi daha riskli zannediyor oysa ea 100k altı işlemleri incelemiyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_k -- 2 Aralık 2020; 9:14:40 >
  • Forumdaslar oyun inanilmaz hantal oyun modunda oynuyorum ekranda ps4 slim kagni gibi slayt gosterisi gibi. Sorun ne olabilir pingle mi alakali acaba pingim normal

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

O kadar yüksek tutarları garanti aktarmanın tek yolu sniping. O da şöyle, sen 2 milyonluk kartı 1 milyondan listeliyosun, aynı anda diğer hesap yakalayıp alıyor. Ama onda da kartı başkasına kaptırma ihtimalin yüksek. Bunun dışındaki yöntemlerle bugün yakalanmazsanız yarın yakalanırsınız bu tutarlarda.
    Onun dışında ben son 5-6 senedir 100k altı bidle aktarım yapıyorum. Tek bir hesabım banlanmadı. Bir hesapla 24 saatte bir işlem yapıyorum. İnsanlar bu yöntemi daha riskli zannediyor oysa ea 100k altı işlemleri incelemiyor bile.

bu sene işi sıkı tutmuşlar. ben yan hesaplarla toplam 14 milyon yaptım. ama elimde şu an 6 milyon kaldı. bazı hesaplar ilk aktarımda bazıları 5. açılışta banlandı. bana göre bu iş biraz kafaya göre. aynı oyuncu ve aynı şekillerle aktarım yaptığım bir hesaba bi şey olmazken diğeri banlanıyor. ama en garantisi 24 saatte bir kere ve alabiliyorsanız en azından coini aldığınız hesaba 100 fp almak. fp alırsanız banlanma riskiniz daha az.

• açıkçası benim oyun hoşuma gidiyor saçmalık dolu ama yapacak bişey yok futbolu seven fifaya katlanır misali oynuyorum dün rodrygo görevini yaparken baya eğlendim herkes 77 lik adamlarla debeleniyor çok takılmayın 2-3 maç atın makinayı kapatın gidin youtubeden doğa manzara videoları izleyin sinirinizi alır :D

• Oyun görümlü kumar. Devletlerin bunu yasaklaması lazım.

Oynamayın.

• 2 gündür paket şansı acayip düşük yan hesap yapmak artık mantıklı gelmiyor 3 tane yan hesaptan 1 tane walkout alamadım zaten fiyatlar acayip düştü hafta sonu dışı oyuna girmem sanırım artık. Bir de ps4 kullanıcısıyım ps5 malum fiyatlar oldukça yüksek xbox series s 3700 civarın geliyor ps4 ü satsam üstüne 1.500 2000 ekleyip xbox series s alabiliyorum ps4 de fifa dışında çok oyun oynamıyorum xbox da fifa oynayan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

İmkan dahilinde değil hocam, birbirinin fotokopisi gollere devam. Bazı maçlar kazanmak için değil 10 yememek için oynuyorum artık.

fifa 09 ultimate team de uzaktan çok gol oluyordu pay to win gibiydi oyun bu seferde kucuk takimda 10 atio iyi takimda 10 atio berabere oluyo.

• habbitt kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl eğleniyorsun orda , orası wl den bile beter, hasta kaynıyo. Adamlar dakika 1 gol 1 başlıyo. Bir şekilde yapıyorum görevleri genelde yazıyorum adamlara aplikasyondan senin neye ihtiyacın var gibilerinden karşılıklı hemen yapıyoruz. Hayır oynarken bu kadar agresif olan insanlara yazdığımda hemen kuzu oluyolar. Galibiyet lazım diyorum ona bile tamam diyorlar. Adam biliyo hemen diğer maçı kazanacağını. Kola kabloyu falan bağlayıp 15 maç tamamlayan adamlar var makinenin başında durmayıp. Adam vakit geçirme topu tut ayagında diye mesaj atıyor. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 2 Aralık 2020; 11:40:51 >

• cagcag06 kullanıcısına yanıt

Banlanma derken market ban mı oyun ban mı?

2 aydır biriktirip toty crash beklediğim coinlerim aktarma sonrası uçarsa çok fena olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Banlanma derken market ban mı oyun ban mı?

2 aydır biriktirip toty crash beklediğim coinlerim aktarma sonrası uçarsa çok fena olur

market ban oluyor.

• 
Sayfa: önceki 63596360636163626363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.