Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (9 Mobil) - 3 Masaüstü9 Mobil
5 sn
130.137
Cevap
583
Favori
4.495.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3705
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 600
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 344
  • Favoriye Eklediklerim 586
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3158 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2407 mesaj) Alkalen Fosfataz (2098 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58703 mesaj) Mobil (51570 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5613 mesaj) Uygulama (7579 mesaj)
  • @
37 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #6
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    7943 Mesaj

Kesinlikle deger, cok iyi kart. 40k bedava bu tarz bir kart için. Fransiz META si varken 10 numara gidiyo tum kadrolara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Enganche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X 4.2Ghz(OC) w/Be Quiet! Dark Rock Pro 4 - 2 x 8GB 3400Mhz CL14 (OC) Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - CM H500P Mesh - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX; Full HD 144Hz
  • Teğmen
    227 Mesaj

Şampiyonlar sürümünde 10 Nadir Paket veriyor. Diğerinde vermiyor diye biliyorum. Paketler haftada 1 kere hesabına geliyor. Zaten 14 Ocağa kadar oynayanlara Beckham vericekler. Şampiyonlar Sürümünü alın.
    |
    |
    dabilozan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Yatırım amaçlı tavsiyeleriniz varsa alırım. IF Rashford'u satıp o parayla yatırım yapıp ikiye katlamak istiyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj

Sonunda 1e yükseldik

|
    |

Xbox Live: Neco6791

Nintendo Switch: SW-3086-2929-8299
  • Binbaşı
    1152 Mesaj

bende alessandrini yi 9 k ya yaptim elimde satilamaz, kane, chiellini falan vardi verdim gitti.

|
    |
    Frikiklerde yanına iki oyuncu çağırıp kısa pasla başlıyorlar bu nasıl yapılıyor? Ben frikik kullanırken iki oyuncu çağırıp pasa basınca ilerideki adama gönderiyor topu, hemen dibimdekine veremedim bir türlü

4231 de cam oynatıyorum

oyun başında alıyorum 5 chem oynuyo

|
    |
    turkopol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    Rakip atakta stoperlerim ve cdmlerimin arasındayken cdmlerimin mal mal arkadan rakibi izlemesi çok gözüme batıyor başka dikkatini çeken var mı yoksa ben mi kuruluyorum 😄
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj

Hocam r2 ile oyuncu çağırdıysan yanına, r2 e basılı iken şut fake yapıp pasa bas.
    |
    |
    PVH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6423 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

4231 de cam oynatıyorum

oyun başında alıyorum 5 chem oynuyo

Bu hafta full oynatayim son veya rashfordla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 1 Aralık 2020; 10:52:40 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Rakip atakta stoperlerim ve cdmlerimin arasındayken cdmlerimin mal mal arkadan rakibi izlemesi çok gözüme batıyor başka dikkatini çeken var mı yoksa ben mi kuruluyorum 😄

O olaya ben de acayip kuruluyorum ya her maç cdm seçmeye çalışıp geriye koşturmaktan yoruluyorum. Herif maçı en yakın yerden izliyor almasak.

Orijinalden alıntı: okanerdan

O olaya ben de acayip kuruluyorum ya her maç cdm seçmeye çalışıp geriye koşturmaktan yoruluyorum. Herif maçı en yakın yerden izliyor almasak.

Alıntıları Göster

Derinlik 1 bar talimat olarak da geride kal dedigim halde yine kosmuyorlar. Yani kosturup yakalarsin tamam ama sen secmedigin zaman umrunda degil. Zaten stoperlerle defans yapmak zorunlu bu sene baglanti kotu olunca ne yazik ki iskence oluyor.

|
    |
    Futta karsilarsak sasirmayin. Neyim var yok sattim sildim. Inadina boyle bir kadroyla oynuyorum artik. Komik olan neymarli mbapple kadro geliyor. 5 atip gonderiyorum. Oyun cidden sacmaliklarin en ust seviyeye ciktigi bir donemde. Gule gule oynuyorum. Hafta sonu ligine de cidden katilmayin. Ruh halinize yazik.. onun yerine ailenizle vakit gecirin. Zaman bu hayatta cok degerli hele ki boyle bir donemde!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 1 Aralık 2020; 11:15:42 >

• Yüzbaşı
    515 Mesaj

Bu durumu bazen bende yaşıyorum. Rakibin kadrosuna bakıyorum kante, pogbq, mbappe var eyvah diyorum. Maç başlıyor rakip doğru düzgün iki pas yapamıyor. Kesin diyorum deli gibi para yatırmış.  

|
    |
    berkolo88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunun ne kadar bozuk oldugu cok belli hocam ya, su videoya bakarsaniz da gozukuyor. META hareketler, hep ayni oyun, high pressure yap, takim - kadro - kalite - futbol bilgisinin hicbir onemi kalmiyor. Skill hareketlerini iyi - dogru yerde yapan inanilmaz avantaj kazaniyor. 63 Rating adamin hizini fulleyip destan yaziyor baksaniza  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 1 Aralık 2020; 10:49:5 >
    |
    |
    berkolo88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X 4.2Ghz(OC) w/Be Quiet! Dark Rock Pro 4 - 2 x 8GB 3400Mhz CL14 (OC) Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - CM H500P Mesh - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX; Full HD 144Hz

• Binbaşı
    1612 Mesaj
    Div 5 1200 ratinglerde sıkıştımm kaldim. Skillleri kullanamayan bi ben varim sanirim.

Kolay gol atma teknigi gelistirmek sanirim daya yuksek seviyeler icin

https://www.futbin.com/21/player/145/fabio-cannavaro

Nedir bunun için yorumunuz?? Gomezin yerine alacam.. Van Dijk - Cannavaro ikilisi

Kimyadan da hız basarsam iş görür gibi

221 Mesaj

bu hafta ilk gold 1 imi yaptım, sevindim baya, son maç penaltılarla geldi hele  

gold 1 olduk ya totw çar çöp olcak.

inceden elite hedefini koyuyorum artık kendime  

|
    |

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Hocam r2 ile oyuncu çağırdıysan yanına, r2 e basılı iken şut fake yapıp pasa bas.

teşekkürler hocam

|
    |
    Bir süredir ara vermiştim oyuna, dün biraz canım çekti ve Hector Bellerin görevlerini yapayım dedim. Çok tatlı bir görev olmuş. 77 reytingli takımla oynamak çok zevkliydi. Tabii arada diğer görevleri yapanlar denk geldiği için Mbappe de geliyordu ama genelde denk takımlardı ve uzun süre sonra oyundan keyif aldım. Sağ beke de ihtiyacım vardı, iyi denk geldi. Bol şanslar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 1 Aralık 2020; 13:27:15 >
kripto para haberleri
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
2,141
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.