Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , hanos , Aruncator Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir (8 Mobil) - 12 Masaüstü10 Mobil1 Android
5 sn
130.196
Cevap
582
Favori
4.498.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 22 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3705
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 601
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 345
  • Favoriye Eklediklerim 585
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3158 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2412 mesaj) Alkalen Fosfataz (2098 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58735 mesaj) Mobil (51589 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5616 mesaj) Uygulama (7584 mesaj)
  • @
37 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    230 Mesaj
    Bu oyunun bu hale gelmesinde payı olan kim varsa umarım evine gitmesi nasip olmaz. Ara pas atıyorum, bomboş alan ve ayağıma alsam kesinlikle gol ama ne hikmetse sanki tuşa sonuna kadar basmışım gibi açılıp kaleciye gidiyor ve sonrasında da 80. Dk ya 3-1 önde girdiğim maçı adam bu pozisyondan sonra 4-3 yeniyor. Analogu çevirdiğim yöne değilde aksi yöne giden pas mı dersin, 78 hız olan adam 96 hız olandan hızlı koşan mı dersin, pas atarken saçının teliyle araya girip alan mı dersin, defans yapıp topu aldım diye sevinirken top anında bi yerine çarpıp rakibe geçmesi mi dersin, rakibin pas atacağı yerdeki adamın rakibin önünden kaçıp daha rahat pas atması mı dersin yani saysam sabaha ladar sürer. Fifa 20 de çok rahat gold 2 yapan ben bunda gold 2 yapana kadar göbeğim çatlıyor. Oyun başında sevindik 2M coins kastık diye oyun acısını şimdi çıkartıyor.
    |
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj

Hocam PS5'e geçtikten sonra oyunun akıcılığında bir fark oldu mu? Ping'in düzeleceğini pek sanmıyorum fakat ping ile ilgili falan farklar oldu mu?
    |
    |
    PVH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1259 Mesaj
    alessandrini'yi yapmayan varsa hemen yapsın. dehşet çılgın bir kart yapmışlar. 100k'ya maloluyor. Satılamazlarla daha ucuza gelir ama ederi 1 milyon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

gaza gelip yaptım telefondan iki tane 81 verdi🥰
    |
    |
    Alkalen Fosfataz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    188 Mesaj

Allah razı olsun sizden hocam. Okuyunca yazdığınızı çok mantıklı geldi. Yaptım hemen. Sonuç aşağıda  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6a/5e/66/6a5e666ab72edd38bd65cfac1ff07b42.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Alkalen Fosfataz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ostkreutz

Allah razı olsun sizden hocam. Okuyunca yazdığınızı çok mantıklı geldi. Yaptım hemen. Sonuç aşağıda  

Hayırlı olsun

|
    |

• Yüzbaşı
    920 Mesaj

Ben yapsam kesin 81 lik adam gelir şans yok ki bizde... 

Orijinalden alıntı: sadece50

Oyunu 2 gundur oynuyorum yillardir fut girmiyordum baslayayim dedim squad battle disinda nasil coins kasariz tum kadro bronz kahverengi:)
    Squad battlee ve gorevlerden gelen kartlarla bir tane gold kadro kurup 5 tane rivals maçı yap hocam. 5 maça göre seni bir lige arayıp toplu coins veriyor. (Beste beş yaparsan 124k) Gelen parayla da SBC'leri yaparsın.

|
    |

https://www.futbin.com/21/squad/3637491

Benim kadroda bu, Mbappeyi aldım inşallah fazla zarar etmem totyden önce satacam.Bu hafta Cr7 inform ile oynamıştım, çok beğeniyorum kartını ama bağlamak çok zor.Onu bağlamak için UCL Live Alex Sandro ve fernandes kullanmak zorunda kalmıştım üstüne.Kadro kalitesi epey düşmüştü gold 2 zor yaptım.Ne varsa Neymar Mbappe de var yine.

|
    |
    Black friday kapsamında gelen sbclerden en az 20 tane yapmışımdır. Bir tane bile işe yarar oyuncu gelmedi.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Edelion

Hocam PS5'e geçtikten sonra oyunun akıcılığında bir fark oldu mu? Ping'in düzeleceğini pek sanmıyorum fakat ping ile ilgili falan farklar oldu mu?

Hocam ps4'te fifa21 oynamadığım için bir yorumum yok o konuda. Ping durumuna gelince ben superbox kullanıyorum, pingim 65-77 arası

|
    |

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Ben yapsam kesin 81 lik adam gelir şans yok ki bizde... 

Yani maximum bu  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/1a/91/e2/1a91e2b83db0772715a4d07282196cd8.png&t=0&width=480&text=1

|
    |
    Aslında bi 30-40 tane yapsam sanki mbappe gelir gibi ama bilmiyorum yapsam mı

|
    |
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Binbaşı
    1152 Mesaj
    Bende 3 kere lig 1 81+ yaptim ama pek ne neymar var ne mbappe :)
    |
    |
  • Yarbay
    2050 Mesaj

5 kere yaptım.

Navas x2 ve Gueye verdi en iyi.

|
    |

Psn: Orcuncetin7 Steam: orcuncetin77
  • Yarbay
    6423 Mesaj
    Banada cikmiyor ama denesikmi acaba yukseltmeyi 2 gundur mega paket vs baya sey actim hic dogru duzgun birsey gelmiyor sansi dusurduler yada cokmu acan var acaba bilemedim
    Bu arada vaktim car girip gorev yapayim dedim ama yok bu sene gnduz imkansiz oyunu oynamak

|
    |

Bu SBClerin hepsi piyasadan kart toplamak. Bazilarinin yuzu guluyor ama %95 i uzgun ayriliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu SBClerin hepsi piyasadan kart toplamak. Bazilarinin yuzu guluyor ama %95 i uzgun ayriliyor.

Aynen ben cok pisman oldum ileride isime yarardi kafama gore oyuncu cikinca gerci verdiklerimde 80 alti hep

bu arada ttneti olup gunduz duzgun baglantiyla oyniyabilen barmi?ping 50-60 arasi gosteriyor ama cok kotu maclarda

|
    |
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,781
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.