Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
78. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 63486349635063516352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 84 luk watkinsun sutlari bug resmen heryerden atiyor 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu wli pas gecicem herhalde ya
    Zaten cer cöp cikiyor sadece
    Elimde 1.6 milyon var ve ona ragmen ilgimi ceken bir sey yok
    Oynasam gelecek hafta 1.8 olur ama ne gerek var
    Bosuna stres ve kaziklanma hissi

• Hector Bellerin görevini yapan var mı?? Semedo yerine onu mu alsam..

• Ps4 Slim 1TB Konsolum var Fifa21 Ultimate Team oynuyorum yıllardır. İnternet bağlantım Superonline Fiber 25 Mbit Download, 5 Mbit Upload, 3-4 civarı da Ping değerlerim, Bağlantım da Ethernet Kablosuyla. Oyun menüden itibaren aşırı yavaş. Kardeşimde PC var Fifa21 aldık menüde bir gezdim şok oldum aşırı hızlıydı. Oyuna girdik PC'de gerçekten hiçbir donma vs yoktu FUT modunda. Ben Bu Ps4'e SSD taksam iyileşir mi? Yoksa Play Station ya da EA Network'leriyle mi alakalı aşırı bir yavaşlık oluyor. Bütün tuşlara tam zamanında basmama rağmen PC'de istediğim her türlü defansı, skill'i yapabilmeme rağmen Ps4'te sanki rakip benden devamlı bir adım önde herşeyi tahmin ediyor ya da ben bi kaç milisaniye geriden geliyorum adam benim her hamlemi önceden görüyor. Bu şartlarda oynayan var mı? Herhangi bir önerisi olan var mı? Bu haftasonu işkencesiz bir oyun oynamak istiyorum bi kaç tüyonuz varsa alırım. Bir de devamlı Alman menşeli adamlar geliyor karşıma. Onlarla oynarken aşırı gecikme oluyor bunu iliklerime kadar hissediyorum. Bağlantı ayarı vs var mıdır Türk'lerle eşit şartlarda oynayamıyor muyuz hep Alman serverlarından adamlar geliyor bunun bir çözümü var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden tüm cevap verenlere...

• G.Ceylan kullanıcısına yanıt

Hocam ben beğendim bellerini. Samedoyu sattım piyasası düşüyor bilginiz olsun.

• turkopol kullanıcısına yanıt

Benim dun karsima cikti. 6-7 tane yedim. Hatta kolu parcalayacaktim. Hanim korktu yani. Vallahi deliricegim artik. Biraktim zaten fut championsi. Ruh sagligim mental olarak coktu. Tanidiklarimada soyluyorum. Bu oyun haric her turlu keyifli aktivite yapilir. Bundan uzaklasmak sart EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Wl de 7/7 çok güzel giderken yenilmek
    Maçın ardından rating ekranı gelip son maçın aslında rivals olduğunu görüp sevinmek

• quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Ps4 Slim 1TB Konsolum var Fifa21 Ultimate Team oynuyorum yıllardır. İnternet bağlantım Superonline Fiber 25 Mbit Download, 5 Mbit Upload, 3-4 civarı da Ping değerlerim, Bağlantım da Ethernet Kablosuyla. Oyun menüden itibaren aşırı yavaş. Kardeşimde PC var Fifa21 aldık menüde bir gezdim şok oldum aşırı hızlıydı. Oyuna girdik PC'de gerçekten hiçbir donma vs yoktu FUT modunda. Ben Bu Ps4'e SSD taksam iyileşir mi? Yoksa Play Station ya da EA Network'leriyle mi alakalı aşırı bir yavaşlık oluyor. Bütün tuşlara tam zamanında basmama rağmen PC'de istediğim her türlü defansı, skill'i yapabilmeme rağmen Ps4'te sanki rakip benden devamlı bir adım önde herşeyi tahmin ediyor ya da ben bi kaç milisaniye geriden geliyorum adam benim her hamlemi önceden görüyor. Bu şartlarda oynayan var mı? Herhangi bir önerisi olan var mı? Bu haftasonu işkencesiz bir oyun oynamak istiyorum bi kaç tüyonuz varsa alırım. Bir de devamlı Alman menşeli adamlar geliyor karşıma. Onlarla oynarken aşırı gecikme oluyor bunu iliklerime kadar hissediyorum. Bağlantı ayarı vs var mıdır Türk'lerle eşit şartlarda oynayamıyor muyuz hep Alman serverlarından adamlar geliyor bunun bir çözümü var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden tüm cevap verenlere...

Bndede ayni durum var gece 12 den sonra baglanti duzeliyor bulundugunuz bolgedeki yogunluktan oluyordur ea zaten sikintili bir firma

• turkopol kullanıcısına yanıt

O kadad iyi mi ya bana kirmizidan geldi 81 ligi de gelmisti ikisini de oynatmadan attim kenara. 3*skill adam ilerde oynatamiyorum. Ama oyle buglu bir durumu varsa deneyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

O kadad iyi mi ya bana kirmizidan geldi 81 ligi de gelmisti ikisini de oynatmadan attim kenara. 3*skill adam ilerde oynatamiyorum. Ama oyle buglu bir durumu varsa deneyeyim.

Bana 84 lugu cikmisti satilanaz bnde atmistim kenara karsiya gelince bana sikinti cikariyor bnde 1-2 gundur deniyorum fena degil en azindan yedeklere koyun ben oyle yapiyorum cabuk oldugu icin sinradan girince kimya sikintisi hissedilmiyor

ama sanada bagli ben mesela wernerden hic verim alamadim pl de bana gore en iyisi rashford ve martial ama millet wernerle oynuyor hep

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • muten_roshi kullanıcısına yanıt

Bence olmaz hocam ama emin konuşmamak lazım. Zaten gelecek hafta perşembe gününe kadar kalkacak onlar diye biliyorum. Ama Elite yaptıysanız ve TOTW garanti verilen paketleri sakladıysanız, oralardan çıkıyor Messi, Rashford vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 27 Kasım 2020; 17:11:18 >
  • Aralık geldi hala market kapalı 😭
  • G.Ceylan kullanıcısına yanıt

Walker yerine oynattım birkaç maç beğendim ben sırıtmadı hiç. Haftasonu liginde tam belli eder kendini. Bide bende satılamaz otw Partey var harika oldu yeşil link.

• Arkadaşlar kante ile if kante arasında dağlar kadar fark var mı?
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hahaha inş 30-0 kadar gidersin yenildigin tüm maçlar rivals çıkar :)
  • Black Friday kapsamında gelen anlık görevleri kaçırmayın derim. Az önce nadir oyuncu seçimli bir görev geldi. Şansınıza iyi bir oyuncu denk gelebilir. Bol şanslar.

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt

Dorukhanilhan fifa14 ten beri taniyorum seni dostum nasil gidiyor maclar riv9 la kapisiyordun hala ust seviyeler devam mi:)

• digital90 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam cok yavas asiri lagli oyun.gece iyilesiyor biraz yapacak bisey yok malesef 1-0 yenik basliyoruz gecikmelerden lagdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Black Friday kapsamında gelen anlık görevleri kaçırmayın derim. Az önce nadir oyuncu seçimli bir görev geldi. Şansınıza iyi bir oyuncu denk gelebilir. Bol şanslar.

Yine bi ümit yaptım yine zarar. En iyi Arsenal'daki Pepe.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 63486349635063516352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.