Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü8 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
132.403
Cevap
577
Favori
4.594.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 47 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3731
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 646
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 580
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3225 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2461 mesaj) Alkalen Fosfataz (2115 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60314 mesaj) Mobil (52208 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5723 mesaj) Uygulama (7594 mesaj)
  • @
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #9
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    1995 Mesaj
    bu fut denen mod lanetlenmiş..dunya capinda bir dakikada milyonlarca kufur yedigi icin olabilir..hakediyor sapına kadar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6470 Mesaj
    Virgil varane vs hikaye oyunda pace yuksek her oyuncu ayni saka gibi forvete kimi koysam gol atiyorum degansa kimi koysam gol yiyorum fazla atamayan kaynesiyor oyun gercekten bu sene cok komik ya ps5 te esas oyun gelicek o yuzden millete kotuyu gosteriyorlar yada harbi bu sene cacik oyun

• Binbaşı
    1181 Mesaj

Bu sene oyun bitmistir... ea goz gore mahvetti oyunu. Serverlar desen bitik, oyuncular pace yoksa cop, defanslar surunuyor.. kaleciler bildigin yok ....   Keske almasaydim .. kiziyorum kendime...

|
    |
    turkopol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

1 Aralık tarihine kadar en iyi TOTW kartları paketlerde; Renato, Valverde, Rashford, Walker, Ben Yedder, Gomez, Kante, Mane, Ramos, Lewa ve Messi. Ayrıca Bergkamp, Veron ve Hernandez İkon kartları gelmiş. Bol şanslar herkese.

peki fut champions ödülleri player picklerde de olacak mı acaba bu best of totw kartları?

• Yüzbaşı
    422 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alvete

Rica ederim hocam. Denedikten sonra deneyiminizi yazar misiniz lutfen.

bende bıktım artık hızlı forvetlerin ara paslara benim defansımın yanından bana el sallayarak kaçıp gitmesine hiç bir şey yapamıyorum. benim de defans hattımda varane gomez var ama araya atılan bir çok pası tutamıyorum.  

|
    |
  • Binbaşı
    1747 Mesaj
    Arkadaslar fifa21 aralik ocak aylarinda daha duser mi fiyat olarak 270 tl dip fiyat mi?

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    2885 Mesaj

Yeni yeni sbc'ler geliyor bugün sanırım.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/32/13/f9/3213f90e0c7b443ea7d42a97b2d407f7.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    2885 Mesaj

Three Touch Roulette :)

Yapan az olunca çok etkili oluyor bazı pozisyonlarda.

|
    |
    Shafter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6264 Mesaj
    Oyunda kötü oynamanızın sebebini söylüyorum
    Çok sık maç yapmak !!

Dün o kadar kötü bağlantıda 6 maç yaptım div 1 de ve 2000 ratinge yükseldim 500 k lık takım ile..

4 gündür açmıyordum oyunu..

Ardı ardına maç yaptığım günlerden çok farklı oynadığımı gördüm kesinlikle.

|
    |
  • Binbaşı
    1692 Mesaj
    5-0 giderken blackxlegend geldi karşıma 4-3 yenildim en azından iyi oynayan birine kaybettim

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    2885 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/33/b5/c7/33b5c76dfaaaacaa54436efbaf04adac.png&t=0&width=480&text=1
  • Yarbay
    7959 Mesaj

Bosa heves yapiyoruz valla. 40 euro harcayip paket acsam cikacak en iyi kart 83 manolas olur adim gibi eminim.

|
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1439 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Bosa heves yapiyoruz valla. 40 euro harcayip paket acsam cikacak en iyi kart 83 manolas olur adim gibi eminim.

Yan hesaptan SBC yap aç paketleri hocam. Bu oyuna para mı verilir Allah aşkına. İnan bana multimilyarder olsam yine bu oyuna para vermem. Sokağa atsam daha iyi. Belki ihtiyacı olan biri alır.

• Binbaşı
    1439 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cem7091

şu anki totw görevinden alınan paket best totw'den oyuncu vermez değil mi?

Verir de çöp adamlar veriyor hocam. Unut onu yani. Bana MLS'ten 79 reytingli kaleci geldi. Boşuna yaptığımla kaldım.

|
    |
  • Yarbay
    7959 Mesaj

Vaktim yok ki hocam ya, rivals + weekend lig maclarini zor bitiriyorum, kolay SBC'leri yapiyorum anca. 8-10 saat harcamaktansa para harcayayim diyorum sonuc husran oluyo.

"Sokağa atsam daha iyi. Belki ihtiyacı olan biri alır." Gecen ay paket alirim diye kenara para ayirmistim, sakin kafayla dusununce bu dedigin o kadar mantikli geldi ki, SMA hastasi bir cocuga gonderdim paket acmaktansa. Cok degisik oyun cidden, bagimlilik gibi bisey, dikkatli olmak lazim.

|
    |
    Enganche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    477 Mesaj
    Deulofeu görevinde maç başladıktan sonra başka ligden oyuncu alabiliyor muyuz? Galibiyete sayılıyor mu yani?

Edit: Denedim oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomasson85 -- 27 Kasım 2020; 13:59:18 >
    |
    |
  • Yarbay
    6470 Mesaj
    84 luk watkinsun sutlari bug resmen heryerden atiyor 😂

• Binbaşı
    1564 Mesaj
    Bu wli pas gecicem herhalde ya
    Zaten cer cöp cikiyor sadece
    Elimde 1.6 milyon var ve ona ragmen ilgimi ceken bir sey yok
    Oynasam gelecek hafta 1.8 olur ama ne gerek var
    Bosuna stres ve kaziklanma hissi

|
    |
  • Yarbay
    2905 Mesaj

Hector Bellerin görevini yapan var mı?? Semedo yerine onu mu alsam..

• Binbaşı
    1029 Mesaj

Ps4 Slim 1TB Konsolum var Fifa21 Ultimate Team oynuyorum yıllardır. İnternet bağlantım Superonline Fiber 25 Mbit Download, 5 Mbit Upload, 3-4 civarı da Ping değerlerim, Bağlantım da Ethernet Kablosuyla. Oyun menüden itibaren aşırı yavaş. Kardeşimde PC var Fifa21 aldık menüde bir gezdim şok oldum aşırı hızlıydı. Oyuna girdik PC'de gerçekten hiçbir donma vs yoktu FUT modunda. Ben Bu Ps4'e SSD taksam iyileşir mi? Yoksa Play Station ya da EA Network'leriyle mi alakalı aşırı bir yavaşlık oluyor. Bütün tuşlara tam zamanında basmama rağmen PC'de istediğim her türlü defansı, skill'i yapabilmeme rağmen Ps4'te sanki rakip benden devamlı bir adım önde herşeyi tahmin ediyor ya da ben bi kaç milisaniye geriden geliyorum adam benim her hamlemi önceden görüyor. Bu şartlarda oynayan var mı? Herhangi bir önerisi olan var mı? Bu haftasonu işkencesiz bir oyun oynamak istiyorum bi kaç tüyonuz varsa alırım. Bir de devamlı Alman menşeli adamlar geliyor karşıma. Onlarla oynarken aşırı gecikme oluyor bunu iliklerime kadar hissediyorum. Bağlantı ayarı vs var mıdır Türk'lerle eşit şartlarda oynayamıyor muyuz hep Alman serverlarından adamlar geliyor bunun bir çözümü var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden tüm cevap verenlere...

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.