Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagcag06 , KendineAteist , Aruncator Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
132.596
Cevap
576
Favori
4.602.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3733
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 646
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 579
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3235 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2461 mesaj) Alkalen Fosfataz (2115 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60466 mesaj) Mobil (52261 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5727 mesaj) Uygulama (7594 mesaj)
  • @
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #10
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    8869 Mesaj

Yarın satılamaz ödül seçip yüksek ratingli oyuncular çıkarsa icon sbcyi yapacağım elimdekilerle beraber, büyük risk ama bakalım artık  

|
    |
  • Binbaşı
    1028 Mesaj

Biriktirdiğim oyuncularımı sattım artık sıkıldım. 2m çıktı çıka çıka. 2 aydır sürünüyorum. 1 mbappenin 1.3m olduğu yerde 2m ile nasıl kadro kurulursa artık kurucaz bakalım.

Hiç Mbappe, Neymarlara girmicem sanırım. 1 tanesini alınca zaten arkasına adam alcak para kalmıyor. RTTF Promes'i kadroya katmak istiyorum. İcon falan alıcam etrafınada, mantıklı iconlar tabiki. Geçen sene Gold Mbappe, Ronaldolar komik fiyatlara düştüğünde bile iconların hatrı sayılır bi pazarı vardı. Tabi dediğim gibi mantıklı iconların.

|
    |
  • Binbaşı
    1190 Mesaj

van dijk 288k ya kadar düşmüş. Daha ne kadar düşecek ki !

|
    |
  • Binbaşı
    1190 Mesaj

O dönemler bence en güzel zamanlardı. Gri kartlarla oynamak bir o kadar keyifliydi. Hep brezilya ile oynardım. Carlinhos, neto berola, wellington nem, wesley çok enterasan futbolcular olurdu. Eski ultimate team zamanları ne gzüeldi. Şimdi hatırlayınca o zamanları hele ki brezilya ligide olduğu için çok keyifliydi. Mesela stoper DEDE vardı. 

|
    |
    Alkalen Fosfataz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    Kick off ile ultimate team arasında oynanış olarak neden dağlar kadar fark var. Sanki iki farklı oyun oynuyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    25765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

O dönemler bence en güzel zamanlardı. Gri kartlarla oynamak bir o kadar keyifliydi. Hep brezilya ile oynardım. Carlinhos, neto berola, wellington nem, wesley çok enterasan futbolcular olurdu. Eski ultimate team zamanları ne gzüeldi. Şimdi hatırlayınca o zamanları hele ki brezilya ligide olduğu için çok keyifliydi. Mesela stoper DEDE vardı. 

Brasilver isimli kadrolarla tüm hücum hattının 5 yıldız skill move olduğu kadrolarla oynardı millet. Bu yıl rivalsta bir tane silver kadro görmedim daha, ben de bir iki oyuncu hariç denemedim.

Ama düşününce o zaman da çok farkı yoktu oyunun, biraz eskiye özlem duymanın sonucu bence. O zaman da momentum diye dolup taşıyordu burası. Her kadroda Ibarbo-Doumbia-Muriel hücum hattı çıkıyordu karşımıza. Her L1 + üçgen ile pas verdiğimizde karşı karşıya kalıyorduk. O zaman da santra sonrası gol atmak çok kolaydı

FUT yıllar içinde ikonlar, SBC'ler, friendly modları, weekend league, objective'ler ile gerçekten çok gelişti. Ama gameplay gerçekten her yıl kötüye gidiyor. Beckham'a 3 yıllık 40 milyon veriyorlar ama rezalet serverlara verecek paraları yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    2897 Mesaj

Maradona hayatını kaybetmiş.

• Binbaşı
    1190 Mesaj

Evet cok uzuldum. Huzur icinde yatsin.. fifa birazdan yazi yayinlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1439 Mesaj
    Bugün ilk defa bir rakipte 74 Akinfewa gördüm. Baya komik duruyordu sahada. Neden oynattığını da anlamadım. 2 skills, 3 ters ayağı varmış.
    |
    |
  • Yarbay
    2003 Mesaj
    ciğeri beş para etmez kokuşuk zihniyetle yazilmis fut..yenmenin de yenilmenin de bir serefi haysiyeti anlami zevki keyfi olur ama bunda hicbiri yok..varsa yoksa kimin sidiği daha uzağa gidecek siz işeyin ben karar veririm kafasindaki tiyatro..

|
    |
  • Yarbay
    2988 Mesaj

Tanrının eli göçmüş bu diyardan.Göçer göçmez de base kartı 2.3 m'ye fırlamış daha sabah baktıydım 2m'di 1,8 e filan düşerse denerim diyordum.RIP.

|
    |
  • Binbaşı
    1564 Mesaj
    Ronaldo disinda full cöp gelmis yine
    Biz bu kartlar icin mi kasiyoruz abi

|
    |
  • Binbaşı
    1692 Mesaj
    Ronaldoyu çeken olacakmı acaba forumda

|
    |
  • Yarbay
    2988 Mesaj

Ronaldo-Carrasco hariç meta kartı değil hiçbiri, haalandı çok seviyorum ama 3-3 çok sıkıntı rakip savunma çok kolay savunuyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1063 Mesaj

iki hesapta elite yaptığım haftaya bak  

|
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj

maradona toprağı bol olsun

kesin bişey yapar bu ea

belkide sbc yapıcak karısabilir ortalık

arjantinli yüksek rating mi toplasak

|
    |
  • Yarbay
    8147 Mesaj

|
    |
  • Yüzbaşı
    744 Mesaj

Aynen oyle en azindan oyunu sadece keyif icin oynuyorduk.Gerci fut14te falan bile momentum vardi net hatirliyorum sinirlendigimi vs ama div atlayamiyosun diye sinirleniyodun en fazla.Sadece totw,toty ve tots ozel kartlari geliyodu,icon bile yoktu pay 2 winlik bir oyun degildi yani.Su an karsina gelince korktugun adamlar mbappe neymar cr7 iken o surecte ibarbo,doumbia,muriel,gervinho falandi alakasizliga bak   Serie a kadrom vardi orta sahalari cok guclu diye,baya da keyif aliyodum yani stres atmalik girebilecegin bir oyundu kisaca,simdiki oyunda ise persembe gunleri 2-3 tane 81 lik adam alicaz diye 30 macta scriptler sacma sapan rakipler ile mucadele ediyoruz.Prosundan tut her turlu adamla eslesme sansinin oldugu bir duzen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youngmoney -- 26 Kasım 2020; 0:11:38 >
    |
    |
    berkolo88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    959 Mesaj
    Arkadaşlar 50K ya kadro önerebilir misiniz?

|
    |
  • Binbaşı
    1157 Mesaj

Başka zaman sürekli kaleci gelir picklerden biri. Bu seferde gelirse neuer denerim.

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.