Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: maxpayne_55 , AwerlawK Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (6 Mobil) - 7 Masaüstü7 Mobil1 iOS
5 sn
132.388
Cevap
577
Favori
4.593.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 42 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3731
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 646
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 580
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3225 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2461 mesaj) Alkalen Fosfataz (2115 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60301 mesaj) Mobil (52206 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5723 mesaj) Uygulama (7594 mesaj)
  • @
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
85. Sırada  bugün en iyi #12
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    2258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ostkreutz

Oyunu aldığın hesaptan açtıysan oyunu direkt geliyor mağaza bölümünde paketlerin.

Ödüller o zaman oyun alınan hesaptan girilen fut a alınabiliyor sadece doğrumu? Tek kişi ve sec/p2 hak sahibi faydalanabilir sadece anladığım kadarıyla.. Ana hesabımdan giriş yaptığımda vermedi çünkü ödülleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    25763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _ESvED_

Ödüller o zaman oyun alınan hesaptan girilen fut a alınabiliyor sadece doğrumu? Tek kişi ve sec/p2 hak sahibi faydalanabilir sadece anladığım kadarıyla.. Ana hesabımdan giriş yaptığımda vermedi çünkü ödülleri

Alıntıları Göster
    Evet. PS4 icin konusursak sec hesaptan oynayan kullaniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    25763 Mesaj
    Denediğim üçüncü ikonda ikinci hayal kırıklığını yaşadım. Baby Crespo'nun şutları iyiydi ama cok ağırdı, Mid Henry kartı bozuk bence. ST oynattım, CAM oynattım hicbir yerde olmadi. O statslar ve fizikle CR7'yr yakın görünüyordu ama dayamamadim, umarim cok zarar etmeden satılır.

Su ana kadar tek memnun kaldığım Fernando Torres'ti.

George Best ile oynayan var mi?

|
    |
  • Yüzbaşı
    834 Mesaj

Az once benim kadromun 2 -3 kati adami 3 penalti 1 freekick ile 4-3 yendim cildirdi.

bide espor BL yaziodu esporcu galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    105 Mesaj
    İcerisinde 8-10m arasi olan hesap alinir

|
    |
  • Binbaşı
    1903 Mesaj
    Playstation 5’te menülerde ve maç içinde internet bağlantısı kesildi hatası alan var mı? 4’te hiç olmuyordu.

|
    |
  • Yarbay
    2258 Mesaj

Bi anlamı kalmadı yani almamızın teşekkür ederim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Alkalen Fosfataz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8087 Mesaj

Bugün Rivals'ta ciddi derecede bir şey var.2.yarı başladığı zaman benim futbolcular adeta sahada sürünüyor resmen.Rakip futbolcular nitro takmışsın gibi koşmaya başlıyorlar.Oyunda 2.yarı başladın mı delirtiyor adamı.

• Yüzbaşı
    402 Mesaj

50 ms ping alıyom 35 mgbs hızda

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/44/4c/f0/444cf0987f5a52c2f529674469d3effe.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj
    Benim stoperlerimin yapamadığı defansı adamın 10 oyuncusuda yapıyor. Yani ben 4 defans ile oynarken adamın kanatları, santrafor ve orta saha ile birlikte 10 kişi defans oynuyor. Ben Yedder madem 96 koşan adamdan hızlı koşuyor ya Ben Yedder'e 99 yazın ya da Traore'ye 80 yazın. Atağa çıkıcam adamın bütün oyuncuları benim futbolcuları kapatmak için koşuyor, benimkiler saçma sapan dolanıp adamların önünü açıyor. Bugün sanırım 10 maç falan attım 2 mağlubiyetim var. Kazansam bile saçmalıklar insanı sinirlendiriyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj

1.90'lık adamın bacağının uzanamadığı yere 1.60'lık adamın bacağı yetişiyor. Bende buna tutuluyorum. 96 koşan adam 86 koşandan daha yavaş olması ise cabası.
    |
    |
    Haki_Tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2059 Mesaj

Garantili Base Icon görevi geldi. 87 & 86 & 85 ve 85'lik kadrolar istiyor. Ayrıca 3 tane de TOTW oyuncusu istiyor. Tek seferlikmiş, tekrarlanabilir değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 24 Kasım 2020; 21:7:30 >
    |
    |
  • Yarbay
    6263 Mesaj

oyun cikali 1 ay olmus 500k lik sbc geldi

millette 500 k olsa takim kuracak..kim riske eder ki ? listede 120 tane icon var base.100 tanesi 200k lik adam..

• Binbaşı
    1608 Mesaj

tekrarlanabilir olsa oblak'lar tavandı. bunlar tam çakal valla. yine iyi para bıraktı ama. kurtuldum oblak'lardan.

|
    |
  • Yarbay
    25763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

oyun cikali 1 ay olmus 500k lik sbc geldi

millette 500 k olsa takim kuracak..kim riske eder ki ? listede 120 tane icon var base.100 tanesi 200k lik adam..

Bence de cok pahalı 500k üstü olan base ikon cok az var. SBC fiyatlarını cok uçuk belirliyorlar.

Bakalim forumdan yapan çıkacak mi? Ben yapsam kesin Nakata gelir

|
    |
  • Binbaşı
    1564 Mesaj
    Base icon sbcsinden moments ronaldo ve moments cruyfu ayni anda cikaranlar birazdan damlar konuya

|
    |
  • Yarbay
    6263 Mesaj

castro yu izliyorum

del pierolar cantonalar havada ucusuyo

seytan durtuyo ama yapmiycam..

bedavaya nerdeyse yapabiliyorum

kesin 200k lik adam cikacak cunku

|
    |
  • Binbaşı
    1202 Mesaj

arkadaslar 1.2m ye kadar premier lig ya da icon st kimi onerirsiniz?

• Yarbay
    25763 Mesaj
    Made the following changes:
    Reduced the distance that AI teammates can reach when attempting to block the ball.
    This change applies only in situations where the ball carrier takes a shot.
    Improved interception logic in situations where the defending player is directly in the ball’s path.
    This change applies only in situations where the ball carrier is passing the ball.
    Reduced exit speed after a successfully performed stepover or stepovers while in motion.

Autoblock ve stepover'in etkisi azaltilmis yeni gelecek olan patch ile.

• Yüzbaşı
    598 Mesaj

baby del piero yu al hakkını veriyo cok iyi

|
    |
    karakoyunn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.