Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 10 Misafir (6 Mobil) - 6 Masaüstü11 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
132.572
Cevap
576
Favori
4.602.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 28 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3733
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 646
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 579
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3233 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2461 mesaj) Alkalen Fosfataz (2115 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60450 mesaj) Mobil (52253 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5727 mesaj) Uygulama (7594 mesaj)
  • @
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #10
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    8154 Mesaj

Dostlar selamlar.

Yahu bir sıkıntı yaşıyorum. Son 5 maçımda , 8-9. dakikadan sonra inanılmaz lag giriyor ve oyundan atıyor.

Bu sene fifayı geçtiğimiz günlerde satın aldım.

Division 6 ile başlattı. Division düşeceğim, serverlarla alakalı bir problem mi var acaba şuan ?

• Binbaşı
    1190 Mesaj

Gariptir ama beni atmasada ilk defa lag oldu. Sanirim ciddi bir yogunluk var. Bende anlamadim.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TheMarjinaLs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3854 Mesaj
    Beyler az kaldi ronaldoyu alicam serie a yaptim ama ileride lautaro martinez ile artik gina geldi.

Sol kanat dugles costa sag kanat mertens

Ortaya ronaldo

• Binbaşı
    1998 Mesaj

Beyler uzun bir süreden sonra selam. Hali hazırda BF indirimleri varken alsam mı diyorum 21'i. 20'yi de tam geçen sene bu zamanda almıştım. Haziran'da bırakmıştım WL'yi Eylül'e kadar da Rivals ve görev kasmıştım. Bu sene almayacağım diye almamıştım bu zamana kadar. FIFA 21'de ise EA Play ile birlikte geçen ay trial dönemi (yani Ekim'in ilk haftasında) acayip bir şansla Ben Yedder - IF Haaland vs. çıkarmıştım. Tüm çıkarttığım kartlar ile birlikte trial bittiğinde kadar 400k kalmıştı hesapta. Üstüne as kadromda Bernardo Silva ve Bruno Fernandes vardı satılamaz. Hazır kadrom ve param bu durumdayken sizce bu sene alınır mı yoksa PC için Cyberpunk mı alsam Fifa'yı es geçip? Demek istediğim oyunda 20'ye benzer saçmalıklar var mı halen daha? Son güncellemelerden haberim yok oynanış anlamında.

• Yarbay
    6273 Mesaj

saat 8.30-9.30 arasi mac yapmayin.serverin en yogun 1 saati..malum yeni event sbc vs saat 9 da geliyor hergun..oyuna gunde 30 dk ligina giren adamlar bile bu saatte girer..

|
    |
    berkolo88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    199 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Guest-DA3BB6A84

Serverlarda sorun mu var arkadaşlar giremiyorum. Yoksa benim nette mi var anlayamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Guest-DA3BB6A84

Server sorunu yaşayan yok mu

|
    |
  • Yarbay
    2066 Mesaj

200+ ping gösteriyor giremiyorum şaka gibi.

Sbc'de gelmedi hayırdır.

|
    |
  • Yarbay
    8154 Mesaj

Arkadaşlar FUT'ta ciddi bir bağlantı problemi var.

Rezillik...

|
    |
  • Yarbay
    4315 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Sona degil 600k suan 200k bile harcamam  

Ondan sonra 15 şut çekiyorum rakip kazanıyo diye söylenmeyin. Messi ve Ronaldo gibi şutlarıyla yok ediyor son. Ve 2 oyuncudan farklı olarak 2 ayağıyla da vuruyor ve plase de vuruyor. Şuanda oyunda en iyi bitirişi olan oyuncu bile diyebilirim SON için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 22 Kasım 2020; 22:4:36 >
    |
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj

Hocam defansa serie a dan aldiysaniz cdm olarak vidal ve naingolani stoper oynatiyorum. 7 kimya ile koulibalye falan 10 basarlar. Hem iyi defans yapiyorlar hem defanstan pasla rahat cikiyorum.

Sag beke de solbekteki lui miydi neydi onu koydum. Allah quadradonun belasini versin. Ea'ye dava acsa kazanir. İnsan bu kadar aptal oyun oynayamaz cunku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvete -- 22 Kasım 2020; 22:49:54 >
    |
    |
    Spirit_Rises kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj
    selamlar, konsol üzerinde kulüpteki kimya,personel,poz. değ. gibi şeyleri bulamadım bir türlü. kadroya gelip r1 yaptığımda oyuncu arıyor sadece. bunları nereden göreceğiz acaba?

• Yarbay
    25765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cem7091

selamlar, konsol üzerinde kulüpteki kimya,personel,poz. değ. gibi şeyleri bulamadım bir türlü. kadroya gelip r1 yaptığımda oyuncu arıyor sadece. bunları nereden göreceğiz acaba?
    Transfer listenize girip L3'e basıp oradan aratin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    224 Mesaj

çok teşekkürler hocam

|
    |
    Alkalen Fosfataz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1439 Mesaj
    Oyunu yeni aldım. Şampiyonlar sürümü var. 10 tane nadir altın pakey veriyormuş. Onları saklayayım mı yoksa açayım mı? Black friday, yılbaşı gibi zamanlarda açmak daha mantıklı olur mu yoksa farketmez mi?

• Binbaşı
    1190 Mesaj

Bekleyin sonra acarsiniz.  

|
    |
    Enganche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    25765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Oyunu yeni aldım. Şampiyonlar sürümü var. 10 tane nadir altın pakey veriyormuş. Onları saklayayım mı yoksa açayım mı? Black friday, yılbaşı gibi zamanlarda açmak daha mantıklı olur mu yoksa farketmez mi?
    Onlari haftalık veriyor diye biliyorum, biriktirebiliyor musunuz bilmiyorum. Geldikçe açın bence.

|
    |
  • Yarbay
    25765 Mesaj
    Yan hesabı silmeden önce kalan oyuncularla bir gold upgrade yaptım IF Goretzka geldi. Bu yan hesaplarsa untradable şansım cok iyi ama SBC ödülleri çöp geliyor hep.

• Binbaşı
    1439 Mesaj

Yan hesabın amacı ne hocam? Coins aktarımı mı yapıyorsunuz?

|
    |
    Alkalen Fosfataz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4962 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar bir sorum var,

Ön sipariş zamanında Fifa 21 sipariş vermiştim PlayStation 4'ten , standart sürüm değil de bir üst paketi satın almıştım her hafta paket versin diye. Daha sonra oyun çıkmadan evvel PS4'ü sattığım için hiç oynayamadım paketleri falanda açamadım. Bugün PS5 ile giriş yaptım fakat yalnızca 1 paket vardı nadir altın oyuncu mu ne. Normalde her hafta vermiş ve birikmiş olması gerekmiyor mu?

Yardım edebilecek yok mu?

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.