Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63336334633563366337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayramtr53

Fifa 2007 beri bu oyunu oynarım.Fifa 10 nu orijinal alarak ilk FIFA sezonuma başlamıştım.Seneler geçti hep adsl de oynadim.Taaki pazar gününe kadar inanılmaz bir fark yarattı.Fiber 35 mgb alıyorum.Oyun gayet akıcı ve her yaptıgim hamleyede oyun müsaade ediyor.Siz ülkenizi değil nasıl daha iyi oyuncu olurum onun alt yapısını yapın.İyi oyuncu değilsen bu oyunu 1 MS yede oynasan senden birşey olmaz.Her şeyi geç bu oyunda bir cok insan elit oluyor.Baglanti vs herşey aynı yetmiyor adamlar canlı yayın yapıyor.Buna rağmen adam 30 yapıyor.Daha düne kadar bende adsl yi bahane ediyordum.Su anda fiberdeyim ve oyuna bir gram bişey demiyorum.Cunku benim kapasitem bu .

Bu oyunu 1MS ye oynarsan tabii ki senden bir sey olur. Bu kafadan kurtulalim artik. Neden turnuvalari kazananlar hep Avrupa'dan?

O prolarin cogu TR de olsa oyunu birakmis olurdu. Biraz gecikme olunca yayinda neler diyorlar oysaki adamlrin oynadigi gecikme bizim normalimiz.

Sadece fifa olarak dusunme her oyunda boyle. Baglanti superken oyuna daha cok baglanir kendini gelistirirsin.

Turkiyeden 25 ve ustu yapan herkese helal olsun ayni bglanti bizde olsa o Tekkz i falan tokatlayacak insan cok bu ulkede ama cografya kaderdir derler ya iste imkan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takımdaki 2 japonu da aldım, müthiş bir strong link oldu EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

3 kante demiştim, 1 ini gördük, diğer 2 si kim forumdaşlar, saklamayın bizden.

mbappeye para biriktiriyorum, bu haftaki wl ye richarlisonla falan katılcam EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• FireBraker kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum hocam bilgilendirme için. Ben de her tür port, dns filan denemiştim ama hiçbir işe yaramamıştı. Monitor, statik ip filan alsam bir şeyler değişir mi diye düşünüyordum ama görüyorum ki hiçbir fark olmuyor. Bende de superonline 100mbit fiber var ama hiçbir şekilde belli saatler dışında oyun oynanabilir gibi olmuyor.

• Bu oyun 1ms ile karşımıza çıksa çoğumuz büyük ihtimalle oynayamaz. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Server-in-Turkey/td-p/9238247

Malesef hepimiz avrupalaların önüne koyun gibi atılmış durumdayız.

Linkteki konuyu herkes Uplasın =(

Belki sesizimi duyan bi EA lı düşük pingli bi yere server kurar da rahatlarız =)

• En iyi avrupa serverı 70 ms

Monitör gecikmesi 1 ms

Kontroller gecikmesi 4 ms

Teoride en hızlı 75 ms ediyor.

Adamlar herşey dahil full+full 15-20 ms de falan oynuyorlar.

Şartlar her zaman mükemmel olmuyor, kısacası bizim bu oyunu 100 ms den daha iyi oynama şansımız yok =)

Adamın rodrisi bi koşuyor ben koşuya başlayamıyorum çünkü 5 frame geriden izliyorum oyunu. Evet izliyorum oynayamıyorum =)

Bazen o kadar gecikme oluyor ki oyun düzeltme yapıyor bana.

Adamlar bi anda hızlanıyor... Neyse anlat anlat bitmez bizim derdimiz =/

• hatrix kullanıcısına yanıt

Guzel ozetlemissiniz ! İsimiz cok zor.. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• O kadar elite yaptık pickler çöp fut şamps yükseltme yapıyoruz yine çöp illa fp aldırmak icin her seyi yapıyor oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayramtr53

Fifa 2007 beri bu oyunu oynarım.Fifa 10 nu orijinal alarak ilk FIFA sezonuma başlamıştım.Seneler geçti hep adsl de oynadim.Taaki pazar gününe kadar inanılmaz bir fark yarattı.Fiber 35 mgb alıyorum.Oyun gayet akıcı ve her yaptıgim hamleyede oyun müsaade ediyor.Siz ülkenizi değil nasıl daha iyi oyuncu olurum onun alt yapısını yapın.İyi oyuncu değilsen bu oyunu 1 MS yede oynasan senden birşey olmaz.Her şeyi geç bu oyunda bir cok insan elit oluyor.Baglanti vs herşey aynı yetmiyor adamlar canlı yayın yapıyor.Buna rağmen adam 30 yapıyor.Daha düne kadar bende adsl yi bahane ediyordum.Su anda fiberdeyim ve oyuna bir gram bişey demiyorum.Cunku benim kapasitem bu .
    Ben genelde gündüzleri oynar en fazla 17 yapardım geçen haftasonu müsaitken gece oynadım tüm maçlarımı 24 yaptım.

Bağlantı sorunu kiminde az kiminde çokta olsa farkediyor ben 17'den 24'e çıkarım başkası 17'den 18'e çıkar ama düşmez bir maçta olsa bi şekilde çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 19 Kasım 2020; 17:17:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu hafta sonu ligi için kayıtlar kapandı mı ? zaman bulamadım 2k puan tamamlamak için bitmediyse bu gece yardırayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Bu hafta sonu ligi için kayıtlar kapandı mı ? zaman bulamadım 2k puan tamamlamak için bitmediyse bu gece yardırayım

Cumartesi sabaha kadar katilabiliyorsunuz diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Cumartesi sabaha kadar katilabiliyorsunuz diye biliyorum.

Alıntıları Göster

öyle mi yarın başlıyor normalde katılımlar devammı ediyor o sürede ?

• Div 1 de 4 maç yaptım.en kötü gelen 5 m luk takım
    Bu hep böyle mi?

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

Cumartesi sabah 10 a kadar.

• Ronaldo için khedira geldi, yapan çok olur.Satılamazınız çok varsa bence yapın kenarda dursun ronaldo eklediğinizde uygun formasyon ile full kimya oynatırsınız.

• POTM Bamba geldi. Zaten tek eksiğimiz yeni bir LM kartı

• cok sacma bir hata var oyunda..

https://fifauteam.com/fut-rivals-rewards-fifa-21//

DIV 1 rank 2 odullerine bakin

OPTION 3 | Untradeable Packs

1,000 FUT Champions Points

Rare Mega Pack

Rare Mega Pack

Rare Mega Pack

Rare Mega Pack

Bu da Div 3 rank 1 odulleri

OPTION 3 | Untradeable Packs

375 FUT Champions Points

Rare Electrum Players Pack

Rare Electrum Players Pack

Rare Mega Pack

Rare Mega Pack

Rare Mega Pack

Rare Mega Pack

div 1 de rank 1 olmayacaksaniz div 3 veya div 4 rank 1 kasmaniz cok daha iyi odul veriyor..

• Baya iyi duruyo Khedira pacei çok yükselmiş

• Oyuncu değiştiremiyom. Ekranda bu işaret çıkıyor çözümü bilen varmı EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• oyun basindan beri 500k lik kadro ile resmen hard mode takiliyorum

aslinda 1.5m luk kadro kurabilirdim oyunun hemen basinda nerdeyse..

acaba yanlis mi yaptim..

kenarda ki 1m simdi 2m oldu ancak sanki oyun basinda kurup 23 win kovalasam daha iyiydi..

• 
Sayfa: önceki 63336334633563366337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.