Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: okanerdan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 63306331633263336334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de aynen öyleyim cuma cumartesi wl atıyorum onda da ya 11 ya 14 yapıp bırakıyorum. Perşembe de ödül toplamaya giriyorum o kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Güncelleme gelmiş herhalde. Muhtemelen birçok şey yine bozuktur ama tek isteğim şu kalecilere birazcık beyin eklemeleri. Geçen sene en azından ellerini, kollarını kullanıyorlar ve 1-2 top çıkarıyorlardı. Bu sene herkesi denedim ama daha 1 tane top tutan kalecim olmadı. Kesin stadyum ürünü vs. eklemişlerdir

Kimya uydurabiliyorsaniz en iyi kaleci lloris bu sene baya denedim kaleci lloris en iyisi gibi geldi tek sikintisi pas

ama oncekki oyunlara gore dogru 40 mtrden bile gol yiyor kaleciler momentum yediginiz zaman devlesiyorlar ister 1 k lik kaleci olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolfbul W kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam çok teşekkür ederim, çok skill kullanan biri değilim inceleyip karar vereyim

• Arkadaslar Sukeri kullandim kisaca size anlatayim, hizlanmasi,dribblingi gercekten cok iyi,cok guzel de pozisyon aliyor fakat anlasilamaz bir sekilde cektigi her 4 sutun 2'sini direge vuruyor istisnasiz arka arkaya tam 5 mac,acisi da iyi olmasina ragmen direklere nisan aldi ben sattim ama kullanmak isteyen alabilir. Son sbc'sini yaptim aman aman yani soyle diyim heralde totslara kadar forvet aramam adamda her sey var hizlanma,dirbbling,sutlar muazzam,buldugunu affetmiyor imkani olan mutlaka yapsin bana dua edeceksiniz.

• wolfbul W kullanıcısına yanıt
    Son kaca maloldu dostum?

Son lm olarak geliyor ve st yapamiyoruz yav olmadi iste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakoyunn -- 18 Kasım 2020; 10:38:5 >
  • Hocam bana 500 k ya maloldu elimde 120 k civari satilamazlar vardi. Imkaniniz varsa mutlaka yapin. Sukeri sattim rashford aldim 7 kimya ile oynar sikinti olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfbul -- 18 Kasım 2020; 13:4:17 >
  • Potm Mbabbe görevi kaç para tutar acaba ?

2.5 milyonu görür mü ?

• Arkadaşlar merhaba, ileri dörtlüsü mane rashford saint maximin ve lucas olan bi kadrom var. Sissokko'nun yanına bir CM lazım ancak sadece ingiltere liginden bağlayabiliyorum. Kimi önerirsiniz? Allan çok defansif, pogba çok ağır kalıyor. De bruyne'yi CM'de oynatan var mı? İngiltere ligi çift yönlü oyuncu barındırmıyor malesef. Wij' de epey özelliksiz kaldı pek bi olayını göremedim. 10k'lık valverde hepsinden daha iyi ama işte bağlanmıyor.

• Ben sissoko ve kante oynatiyorum.Gayet memnunum.

• Haki_Tr kullanıcısına yanıt

2-3M arası olur ortalama 92 reyting gelirse 91 olursa goldundan çok farklı olmaz 2m civarına yapılabilir bence.

• The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt

Bence KDB veya Wijnaldum'u denemelisin bugün if wijnaldum da gelebilir iki yönlü oyuncu için alternafi olabilir her ikisine de oyun beklentine göre Gölge/Avcı basıp oynatabilirsin KDB genel olarak çok iyi bence  

Not: Valverde sevdiysen ifine bayılırsın, ben kullanıyorum çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Eintabian -- 18 Kasım 2020; 14:41:46 >
  • Bugun if wijnaldum ozelliklerine bagli olarak Bruno Fernandes Sif veya if wijnaldum alacagim. Su an gold wijnaldum var gayet iyi oluyor 8 numarada.

Valla persembe 7-8 rivald atiyorum onun haricinde WL de olmasa fifa actigim yok. Elimiz soguyor ama niye oynayyim ki? Div 1 deyim rivals atsam puan vermez anca el isitma amacli onu da yapmiyorum kaliyor oyle.

• Kundedede memnun olan varmi?yada hangi stoperle partner oynatiyordunuz?
    Konuteyi denemk istiyorum mukileleyi oyanatamiyorum cnku o nasil acaba?
    Bu arada gercekten paulinhonun 85 lik karti cok iyi ama kimyalamak cok zor taliscasi olan denesin

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Mukiele bence su an oyundaki en iyi sag beklerden biri. Ama kadroma uyduramadim ben de. Yedekten alıyorum bazen, stoper ve CDM olarak da cok etkili oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkopol kullanıcısına yanıt

Hocam Koundeyi Varane kullandıktan sonra kullanırsanız çok beğenmeye bilirsiniz. Fiziği bazen yetersiz kalıyor. Med/med çalışma oranı da bence bir stoper için uygun değil ama çok kıvrak ve seri bir defans yanına güçlü bir stoper kullanmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Semedo hangi kimya kartı basılı hocam bende anchor varda pek etkili gelmedi

Alıntıları Göster

kimya kartlarına çok inanmamakla birlikte, nöbetçi basılı. Def ve Fizik arttıran.

• quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Arkadaşlar merhaba, ileri dörtlüsü mane rashford saint maximin ve lucas olan bi kadrom var. Sissokko'nun yanına bir CM lazım ancak sadece ingiltere liginden bağlayabiliyorum. Kimi önerirsiniz? Allan çok defansif, pogba çok ağır kalıyor. De bruyne'yi CM'de oynatan var mı? İngiltere ligi çift yönlü oyuncu barındırmıyor malesef. Wij' de epey özelliksiz kaldı pek bi olayını göremedim. 10k'lık valverde hepsinden daha iyi ama işte bağlanmıyor.

bütçeni bilmiyorum ama shadow basılı sif bruno fernandes  

bütçe yetmezse if. O da yetmezse normal gold unu tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Mukiele bence su an oyundaki en iyi sag beklerden biri. Ama kadroma uyduramadim ben de. Yedekten alıyorum bazen, stoper ve CDM olarak da cok etkili oluyor.

Totw Konuteyi denek lazim yaninda aslinda o zmaan ikiside tam kimya oluyor

• Pogb bence oyundaki en iyi dmc kart(iconlar hariç). Defansif istatistikleri zayıf gösteriyor ama game playde hiç hissetmiyorsun ayak boyu da çok fazla olduğu için tackle çok rahat yapıyor. Bütçeyi ayarlayabilirsem rb kartını alacam bu hafta.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Pogb bence oyundaki en iyi dmc kart(iconlar hariç). Defansif istatistikleri zayıf gösteriyor ama game playde hiç hissetmiyorsun ayak boyu da çok fazla olduğu için tackle çok rahat yapıyor. Bütçeyi ayarlayabilirsem rb kartını alacam bu hafta.

Rb si efsane

ceza sahasi disindan cok rahat atiyor 2 yonlu en iyi ortasaha bncede suan paulinhoyla birlikte

bu arada orta yuksek calisma orani ama her atak yedigimde donuyor cabucak

• 
Sayfa: önceki 63306331633263336334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.