Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: josrdr Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
172.614
Cevap
786
Favori
6.097.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 63276328632963306331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostluk maçları neye göre eşleştiriyor, bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrashTrainer C kullanıcısına yanıt

Skill rating'e göre. Twitterda cevap vermişti EA bu soruya.

• Yan hesapta untradable packten çıkana bakın. 2 walkout birden. Ana hesabıma 83 bile çıkmıyor. Yan hesapta ne yapacağım bunları bilmiyorum
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Hocam dizilişi ve bazı futbolcuları dün değiştirim o yüzden taktik ayarlamadım pek. Solda davies stoper delaney sol cdm kimmich sol kanat sane idi fakat sattım bu şekilde yaptım. Sola mane düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Edelion

Hocam dizilişi ve bazı futbolcuları dün değiştirim o yüzden taktik ayarlamadım pek. Solda davies stoper delaney sol cdm kimmich sol kanat sane idi fakat sattım bu şekilde yaptım. Sola mane düşünüyorum.

Dediğin gibi Kimmich falan çok yavaş oyuncu bu kadro iyi aslında ama dizilişi değişsen iyi olur. Düz 4-4-2 oyna. Gareth Bale yerine de Lucas kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 16 Kasım 2020; 19:13:21 >

• Edelion kullanıcısına yanıt

Sen bunlarin hepsine niye hunter bastin aga

Hizli oyunculara pozisyonlarina göre sut ve dripling yükselten seyler bas

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Premier-Bundesliga karması varken Kroos'u alıyodum dağıtıyorduda şimdi Kante almayı düşünüyorum. Bale Fifa 20 de kanattan içeri kat edip çarprazdan güzel gol atıyor diye oynstıyorum.

• neco6791 kullanıcısına yanıt
    Tek tek bakıp basmaya üşendim hocam. Kadroyu tam oturtup ona göre yapıcam dediğiniz gibi. Teşekkür ederim.

• ikon fiyatları bu haftaiçi düşer mi yükselir mi ne düşünüyorsunuz?

• fearless_king kullanıcısına yanıt
    ben topu tutabilen sırtı dönük oynayan bir st ikon arıyorum. 19'da van bastenle bu işi çok iyi yapıyordum, o konuda nasıl?

• cem7091 C kullanıcısına yanıt
    Aman diyim dusmesin mbappeyi saatik bir suru zararla fiyati dusuyo diye gittik suker aldik icon olsun paramiz deger kaybetmesin dedik o da duserse bittik.

• Sağ bek Semedo varken Walker almaya değer mi? 87k düşmüş fena değil gibi ama.

• 4-0 ikinci yarı başlıyor bir anda adam her atakta 4vs1 olarak çıkıyor nasılsa balans da ayarlarım şaka gibi goller dk 65 4-5

Ps tuşu > Dinlenme modu

İnternet va hiçbir sorun yoktu.

• TAlisca be bicim kart ya yensem yenilsemde her macta atiyor kanat st veya cam farketmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

4-0 ikinci yarı başlıyor bir anda adam her atakta 4vs1 olarak çıkıyor nasılsa balans da ayarlarım şaka gibi goller dk 65 4-5

Ps tuşu > Dinlenme modu

İnternet va hiçbir sorun yoktu.

Baglanti kotu oldugu zaman oynamayin oda etkiliyor

• wolfbul W kullanıcısına yanıt
    ben de taktik değiştiriyorum kanatsız hiç oynamadım ama bu sene ona itiyor. ikon bi st bakıyorum ama fiyatlar düşer mi emin olamadım

• Mbappe alicaginiza alin rashfordu..mbappe cok duser daha

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Mbappe alicaginiza alin rashfordu..mbappe cok duser daha

Valla bende if rashford ve mbappe var ikisi birden yokuş aşağı yuvarlanıyor, zararım çok büyük.

Beyler bu arada rashfordu satıcam kante ile beraber(satılamaz ucl kante çıktı), ödüllerden birşey gelirse rttf griezman ve rb pogba alasım var.Pogba'dan zaten çok memnunum, sizce griezman nasıl deneyen var mı?Griezman gelirse mbappe yada neymar kanada geçecek.

• 2 bin coins lik futbolcu 2 milyon coinslik futbolcudan daha cok kosuyor ve buna eğlence diyoruz..nasil iyi eğlendik mi şimdi ? şöyle kadro kurarim onu alirim bunu satarim aman ne guzel.devam et...

• wolfbul W kullanıcısına yanıt
    İconlar altın gibi güvenli limandır. Crashlerde sığınılacak limandır çok fazl düşmez hele hele icon sbcler gelirde pahalı olursa millet satılamaza pra gömmek yerine gider marketten alır yine birşey değişmez. Mbappe ve digerlerne gelirsek şu an millet panik satışı yapıyor. Çon fazla patlayan olacak şu an kadronuzu tutmanızı tavsiye ederim. geri eski fiyatlara dönecek kartlar söylentiler piyasayı alt üst ediyor ama kazanmak istiyorsanız kadronuzu satmayın tutun

• 
Sayfa: önceki 63276328632963306331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.