Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6326. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.490
Cevap
785
Favori
6.094.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 63246325632663276328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bağlantı sorunları yetmezmiş gibi görünmeyen topla oynamak gerçekten sinir bozuyor.

• Serverler patladi yine
    Ne desek bos ya

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Bir mac bitiyor 3-1 bir mac 9-4 sonra tekrar 7-4 bu ne yahu !! Bugun ciddi ciddi yine serverlar rezil halde. Cidden hali saha maci kivamindan bikmis haldeyim. Keske team pressing olayina hemen bir guncelleme gelse.

Team press nerf yedi, bu güncelleme pc ye gelmis, bizede önümüzdeki hafta içi 1gb lik büyük bi güncelleme gelecekmiş.

• atal'ı yapan var mı? çok acayip övgüler almış. kale hariç heryerde oynuyor

• Komple bırakmamız lazım bu oyunu valla bu leş firmaya para kazandırarak hata yapıyoruz. Ama alternatifi yok işte anasını sattığım oyununun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine klasik pazar gecesi ağlama modunu açalım. Takım oynamıyor çünkü oyun bana yeni defans hattı aldırmaya çalışıyor Maldini al belki toparlarsın diyor ama alakası yok almayacğaım da.

Resmen yırtınıyorum ve son maçlarda gerçekten defans sadece izliyor adamın yanında bile koşmuyor. Sağ analogla adam seçme zaten patlamış durumda. Ben defans yaparken sol tık yapıyorum Mbappe'yi seçiyor bana bütün defans dağılıyor zaten.

Yok bu sene WL beni gerçekten zorluyor. Div 1 Rank 1 falan hepsi hikaye yani. Hani normal sezonda yan yana otursak 100 maç yapsak beni belki 1 belki 2 kere yenecek adam beni yeniyor. İlk hafta Elite ile başlayınca gerisi gelir sandım ama yok Gold 1'i geçemiyorum kaç haftadır.

Cyberpunk ertelenmemiş olsa bu hafta kesin bırakırdım. Zevk almıyorum sinirlenmiyorum da gülüyorum. Eskiden bir hırsım vardı sinirleniyordum artık o da kalmadı. Tamamen tükendim yani şu oyuna karşı.

Dost arasında iyi oyuncu olarak kalırım anca Elite 2 falan imkansız gerçekten. Hani zaman zaman bağlantıyı suçlasam da olay çok başka. Tam iyi gidiyorum derken bir Alman geliyor attığım pastan hızlı adama basıyor sanki gelecekten gelen biriyle oynuyormuşum gibi. 27-28-29-30 yapanlara bir kez daha helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 16 Kasım 2020; 0:4:42 >

• @TheCaliph_

@neco6791

elit yaptınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

@TheCaliph_

@neco6791

elit yaptınız mı?

Yok ya Gold 1 e baglandim resmen.

• 23 yaptım 2 maçım var , yan hesabı kasıcam daha 17 de kalmıştım orda şimdi bakalım elite çok zor yan hesapta ama denicez.

• acaba oyun size yeni adam almaniz icin baski mi yapiyor ve oyuncu ozelliklerini kisiyorlar ? 2 gun once kusursuz oynayan 500k lik takimim 2 pas yapamiyor.

• CDM olarak ikon önerisi olan var mı? Mümkünse 1m altı olmasi lazım fiyatının.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    az önce ben de 4 şut çeken birine 4-3 yenildim, keşke çekseydim fotoğrafını. fifa 19'da sabit elite oyuncusuydum, muhakkak bir sene ara vermemin etkisi vardır ama sinir sistemim nereye kadar dayanacak hiçbir fikrim yok

• Hadi herşeyi geçtim neden squad battlesta legendary de 60 rating adamları pim zidane pim ronaldo gibi oynatırsın
    Şurda 5 maç yapıp puan almak için bile kastırıyorsun
    Glitch te fixlenmiş oh ne güzel

• josrdr kullanıcısına yanıt

La ne eliti

Gold3de birakiyom ben

Daha fazlasi zararli

• Shafter kullanıcısına yanıt

oyuncu düşmani bir zihniyetle yazilan bir yazilim olduğundan heralde..tamamen şeytanca..iyi niyetli demek polyanna dağa kaldirmişlar dağ havasi ne iyi geldi demekle ayni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 16 Kasım 2020; 1:58:21 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Bu kesinlikle doğru bir varsayım bir takimla uzun süre oynayamiyorsunuz. Ne kadar güçlü takım kurarsanız kurun bir iki değişiklik kesinlikle istiyor.

• Oyun başından beri paket şansim çok düşüktü bu hafta kırmızıdan Messi gelince herşeyi telafi etmiş oldu.İf werner 300k ya almıştım son hafta özellikle kanser etmişti beni.Skill desen yok topla hareketleri bı hantal memnun değildim hiç 375k satıp kante aldım en azından para kazandırdı.Messiyi normalde para verip almam ama Wernerden sonra bambaşka oldu gerçekten.Dar alandaki driblingi pasları falan müthiş.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Hâlâ şu hileli momentum yüzünden insanı kanser eden ultimate team i oynayan var mı ya garip

• Ana hesap 24 win
    Yan hesap 21 win

Yan hesap için çalışmam gerekiyor oyuncularım çok güçsüzdü.

• 
Sayfa: önceki 63246325632663276328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.