Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir (12 Mobil) - 11 Masaüstü12 Mobil
5 sn
132.669
Cevap
576
Favori
4.605.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3734
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 646
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 579
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3237 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2461 mesaj) Alkalen Fosfataz (2115 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60527 mesaj) Mobil (52279 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5728 mesaj) Uygulama (7594 mesaj)
  • @
45 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    8872 Mesaj
    Şu ceza sahası içinde rakibe ufak dokunsan bile penaltı çalma saçmalığının acilen düzeltilmesi lazım, hakem sistemi berbat bu sene. Adam kayıyor biçiyor kart bile göstermiyorlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    Transfer yapmak için en uygun ne zaman olur. Bu sıralar yaklaşan event falan var mı? Varane ile Mendy yi alıp Toty a kadar kadro değiştirmeyi ve paket açmayı düşünmüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1063 Mesaj
    Aslında bu sene oyunu almayacaktim ancak komsum kardeşlik yapalım deyince aldım ve pişmanım net söylüyorum bu oyun olmamış oynanacak seviyede degil. Oyunda ortasaha yok, defans yok, kaleci yok 2020 bile bundan daha iyi oyundu. 0-0 biten maç hatırlamıyorum 2-1 biten maç bile hatırlamıyorum, hatta gol yemedigim maç hatirlamiyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    Cidden şu sunuculara el atmayanlara gün yüzü görmek nasip olmaz umarım. Şu EA hakkındaki kötü dileklerim eğer bir tutarsa hiçbirinin ailesinde 1 tane birey kalmaz. 50 pinge hadi tsmamda şu anda 70 80 90 arası gidiyor. Rakip bildiğin dalga geçiyor birde kendini iyi sanıyor şaka gibi. Forum kurallarından dolayı buraya yazamıyorum ama EA umarım ne kadar felaket varsa başına gelir. Diyeceklerim bu kadar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    Evet ilk yarıyı 5-2 yendiğim maçta 6-5 yenildim. Boş kaleye IF Rasford atamadı. Lanet olsun EA'ya da sunucularınada.

|
    |
  • Yarbay
    2988 Mesaj
    Beyler nasıl defans yapıyorsunuz Türkçe rehber var mı gol yollarında sıkıntım yok ama defansım felaket.

• Çavuş
    84 Mesaj
    Dün itibariyle fibere geçip 35 mgb aldım.Oyun gayet akıcı ve iyi idi.Fiber kullanan arkadaşlar ping değerlerine kafayı takmasin onların hepsi Faso fiso.Adsl de ben 50 ping aliyorken fiberdede 48 alıyorum.Ama oyun içinde fiberin kalitesi çok fark ettiriyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1748 Mesaj
    Degerli arkadaslar online oyunlarda ozellikle fifada monitorde 1 ms olayi onemli mi ? Ps5 icinde soruyorum gaming monitorle normal buyuk ekran 4k led tvlerin tepki sureleri online oyunlarda cok mu onemli yoksa fark yok mu? Tskler

• Binbaşı
    1193 Mesaj
    Bugun ciddi ciddi dusunerek uzun yillardir oynadigim bu oyunu birakma karari aldim. Cunku artik cidden yoruldum. Oyun basinda sinir krizi gecirir oldum. Hatta resmide paylasiyorum. Karsimda 100 yil oynasak beni yenemeyecek bircok rakip bir anda aslan kesilip hep ayni dolap donuyor. Gercekten emeginize ruhunuza yazik oynamayin bu oyunu. İstediginiz kadar defans alin onu alin bunu alin farketmiyor. Butun kalbimle soyluyorum zamaniniza yazik cikin ailenizle guzel havanin tadini cikarin. Bu oyun oyunluktan cikmis halde suanda hele ki wl bambaska bir rezillik. Sadece kotu oynayanlar sevinsin diye ea gostere gostere karsi rakibe oyunu veriyor. Daha fazla buna izin vermeyecegim. Bir daha da bu oyunu almayacagim. Ne zaman her sey esit olur adeletli olur eski gunlerde season oynadigimiz zamanlardaki gibi olur iste o zaman belki oynanir hale gelir. O da imkansiz gibi. Neymis kotu olan hep kaybederse oyunu birakirmis !! Biraksin yani ne hali varsa gorsun sadece sistem keyif versin diye insanlari deli etmeye gerek var mi ? Vallahi ellerim titriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 15 Kasım 2020; 11:4:49 >

• Çavuş
    46 Mesaj

|
    |
    sadece50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    436 Mesaj

Division Rivals'ta oyun WL'ye göre nasıl daha akıcı olabiliyor anlamak mümkün değil. Division 1'de gelen iyi rakiplere zorlanmadığım kadar WL'de ilk 10 maç zorlanıyorum.  WL'nin mekanikleri kesinlikle daha farklı işliyor, bağlantı kötüyken ne savunma ne hücum yapılabiliyor. Division Rivals'ta maçlarım en fazla 3-2 filan biterken WL'de 7-5, 8-6, halı saha gibi oluyor. 14 ile 20 win arası alsak vereceği en fazla 100k iken üstüne bir de market crash yedi. Sırf if Rashford'dan 100k üstü zararım var. Sadece hafta içi Division Rivals oynayıp, WL öncesi kadroyu satsam elimde daha fazla coin olurdu. Zaten kırmızı picklerden 82 üstü adam bile vermiyor.

|
    |
  • Yarbay
    6278 Mesaj

aynen tahmin ettigim gibi oyunun basinda zaten paketlerden birsey cikmazken 1 aydir 500 k lik takim ile oynuyordum

1m luk aldigim fodder oyuncular simdiden 2m oldu..

kurmayi planladigim 3 m luk takim 2 m a dustu..daha BF yi bekliyorum

aralik ortasinda takimimi kuracagim..toty ile beraber ciddi cokus olur

82-83 adamlara 300 500 k vermek mantikli gelmiyor..

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    2900 Mesaj

Bu oyun en az 10 güncelleme daha görür.

|
    |
  • Binbaşı
    1748 Mesaj

Hocam cok aciklayici oldu yani online oyun oynuyosan tv hikaye resmen yenik basliyosun gecikme suresi cok dusuk olan bir monitorle online oynamak lazim. Tskler

|
    |
    FifaMühendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj

katılıyorum usta

|
    |
    berkolo88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1193 Mesaj

İyi bir monitor bolcana fifa points mbappe ve neymar ikilisi olmadan isimiz zor. Oyunun pisliklerini saymiyorum bile !!

|
    |
    sadece50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1193 Mesaj
    Sadece meta diye 82 lik sissokonun fiyati nedir oyle ? Yuh dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 15 Kasım 2020; 14:53:38 >
  • Emekli Yönetici
    9678 Mesaj
    İnsanlarin bunu bir oyun olarak gormeleri gerekiyor herkes maci kaybederse Annesini kaybedecekmis gibi oynuyor yuzde 85 topla oynama orani olan adam gordum bu sekilde ele ne geciyor kazaninca ne oluyor ? Oyun oldugunun farkina varin sunun artik

|
    |
  • Yarbay
    7959 Mesaj

Hocam bu kartlar biraz kumar ama. Tottenham her tur atladiginda yukseltme gelecek bu karta. Road to final diye geciyor zaten bunlar. 2 tur atlasa 84-85 olacak, 79luk karti bile harika oynarken cok normal bu fiyatlar bence.

|
    |
    berkolo88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    13-1 gidiyordum 16-5 oldu.4 maçı rakiplerim kazandı güzel maçlardı kaybettim sonuçta bir süre sonra iyi rakipler geliyor. Fakat haksız kaybettiğin 1 maç dağılmaya yetiyor.Bu sene ikinci wl.Amacım ikon sbcye kadar coinleri katlayıp oyundan bir şeyler kazanmak.Wl oynamak görev yapmak çoktan geçti bizden.İlk kez bu hafta sıkıntıdan zahalı rashfordlı son lu ortalama bi kadro kurup oynayayım dedim yok ya wl hakikaten akıl işi değil.Neyse ki sigara gibi değil başlayınca hemen bırakasın geliyor. Yavaş yavaş bırakıyor insanlar zaten düzenli hayatı olup oynayan insan sayısı bu sene belirgin düştü.Bi yayıncılar kaldı onlar da işin izlenme kısmında eziyet çekerek oynuyorlar yüz ifadelerinden belli😀 16-5 ve gram oynayasım yok.Hala wl de hedef belirleyip o uğurda kadro kurma amacı olan arkadaşlara helal olsun diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1913 -- 15 Kasım 2020; 15:54:49 >
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.