Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 63216322632363246325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mbappe neymar kesinlikle baby ronaldo her sene kötü olur genelde bu snede aynıdır muhtemelen dwğmez dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lakers87 L kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

Oyunda bulunan "creative runs" yani yaratıcı koşular ile ilgili bir video yaptım. Kanalda ekstra 1 tane daha eğitici video mevcut. İzleyip yorum yaparsanız sevinirim.

vayyyy :)

• Az önce bi maçım 9-7 bitti. Ben Yedder den 7 gol yedim futbol oyunu diye oynuyoruz bunu :)

• Arkadaşlar merhaba, dün division rivals oynadım baya, 10k puan yaptım, bugünde WL maçlarını bitirdim. Ancak puanım 13740'ta kaldı. Bunun sebebi nedir? Ben sadece WL oynadıgımda bu kadar puan geliyodu, dün rank 1 bitireyim diye okadar win aldım 10k puan kastım şimdi yine 13bin puanım var ne anladık bu işten.

• The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt

Kac macta 10k puan kastiniz? Wl de oynadiginiz her mac icin 400 puan gelir. Siz 21 macta 10k kastiysaniz, kalan 9 mactan 3600 gelmistir. Bu da rank 1 icin zor haliyle.

Hic rivals oynamasaydiniz 12.000 puan alirdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Kac macta 10k puan kastiniz? Wl de oynadiginiz her mac icin 400 puan gelir. Siz 21 macta 10k kastiysaniz, kalan 9 mactan 3600 gelmistir. Bu da rank 1 icin zor haliyle.

Hic rivals oynamasaydiniz 12.000 puan alirdiniz

Rivals + WL toplam mı 30 maç EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Biz bu rivalsta nasıl 1. bitiricez ben anlamadım bu sene. Önceden rivals hiç oynamazdım şimdi bu hafta rank 1 bitireyim diye 15 maç attım perşembeden, yine 13bin puan yaptık rivalsta 1. bitirme yolu yokmu niye rivals + WL 30 maçla sınırlandırılıyoruz.

• Bugün itibariyle fibere geçmiş bulunuyoruz.Fiber kullanan arkadaşlara şunu sormak istiyorum.24 mgb mi yoksa 35 mi alayım.

• Hesap olarak satılıktır. Kulüp değeri 5m olup, IF Gomez ve Mendy Satılamazdır. Bunun Haricinde kulüpte satılamaz oyuncular ve takım öğeleri mevcuttur. Hesap bu sene açılmış olup bütün bilgileri mevcuttur. İlk günden itibaren oynamama rağmen an itibariyle web appsi açılmamıştır. Hesapta oyun olarak FİFA21 mevcuttur bilginize.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faxinn -- 14 Kasım 2020; 11:45:45 >

• Su oyunda maglubiyet aldiktan sonraki macta da her seyin aleyhine donmesi sacmaliginin mantigi nedir acaba.Ustelik o ilk kaybettigim macta %65 topla oynama ve 15 isabetli suta ragmen uzatmada son dk goluyle kaybediyorum,sonraki macta da takimin ayagina tas baglanmis gibi ne donebiliyorum ne kosabiliyorum.Bende de hata var mac kaybettiginde birakicaksin sunu obur maci kazanma ihtimalin o kadar dusuyor ki cunku.Dun aksam da ayni sekilde bi kaybettim sonraki macta oyun zoruyla penaltilara giden macta kaybettim,durduk yere 9-4 oldum.Su elite yaptigim haftadaki mentalimi saglayamiyorum bir turlu.Yapabilecek kapasitede oldugumu da biliyorum ama yok sakin kalmadikca gold 1-2de kalirim.

• Market niye bu kadar crash yedi? Öyle aman aman bir etkinlik gelmedi ve Black Friday'e de daha var halbuki.

• Oyunda lag 3 gündür inanilmaz seviyede. Belini donduremiyor oyuncular. Wl de ilk 3 maç 2 mağlubiyet. Div de 5 maç 5 mağlubiyet.

• Xbox tarafinda baya akici beyler
    Sabah aksam hemen hemen ayni gameplay oluyor
    Fifq20de ben de sikinti cekiyordum ps4de oynarken
    Sabah aksam agir cekimde oluyordu
    Normal bir mac icin geceyi beklemem gerekiyordu
    Cidden Xbox kanadi baya fark ediyor bu konuda
    Sorun tamamen EA kaynakli degil gibi sonynin de sucu var sanirim

• Demin bu golu attim

Bunu ben fifa20de hayatta atamazdim su saatlerde

Oyuncum dönene kadar rakip almisti topu benden

Cok rahat elimi kolumu sallaya sallaya attim

Akici oldugu icin pas vermeden son orda istese cay bile icebilir

O kadar rahat yani

Xbox tarafi server konusunda daha rahat beyler

• Arkadaşlar bu EA bağlantı testinde bende bu şekilde hata veriyor son 7 gün içinde maç yaptım ve gizlilik ayarlarında oyun içi veri paylaşımı açık sebebini veya çözümünü bilen var mı

• Pingi 60 civarı olup da oyun yavaş diyenler ps ayarlarından hdcp devre dışı bıraksın. Görüntü ayarlarından da rgb modu tam ya da sınırlıdaysa otomatik yapsın, tekrar denesin. Bende oyun tele camera dışında çok akıcı oldu. Tele camerada bir anormallik var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvete -- 14 Kasım 2020; 19:0:40 >
  • Bir mac bitiyor 3-1 bir mac 9-4 sonra tekrar 7-4 bu ne yahu !! Bugun ciddi ciddi yine serverlar rezil halde. Cidden hali saha maci kivamindan bikmis haldeyim. Keske team pressing olayina hemen bir guncelleme gelse.

• Ana ve yan hesabımda birer tane dc yedim haftaladır bçyle bir şey yoktu . Lanet olsun gerçekten yan hesapta 1 maglubiyetim vardı

• Yok arkadaş yok oyundaki hiçbir kart üzerindeki rating ile eş değer değil. 75 lik stoperin yaptığını Virgil veya IF Delaney yapamıyor. Bende de IF Rasford var adamda da benimkine dokunmadan yere düşüyor rakibinkini hiçbir şekilde düşüremiyorsun. Şu sunucular düzgün olsa 30 maçta en az 25 i görürürüm adım gibi eminim ama yok. Sunucular kötü olduğu için zamanında müdahale yapılmıyor rakipte kendini iyi sanıyor. Artık skilleri tam olarak öğrenerek skill spam ile kazanıcam yapacak birşey kalmadı.

• Edelion kullanıcısına yanıt

inanin biraz once sinir krizi gecirdim. 5 top direk ne akin yapsam adam mudahale ediyor. Van dijk joe gomez ikilisi var. Gram adam tutamiyorum. Rezil halde biktim vallahi biktim !!!!

• 
Sayfa: önceki 63216322632363246325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.