Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: OZGUR_E Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
132.446
Cevap
577
Favori
4.595.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3731
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 646
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 580
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3229 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2461 mesaj) Alkalen Fosfataz (2115 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60348 mesaj) Mobil (52216 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5724 mesaj) Uygulama (7594 mesaj)
  • @
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #7
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    2762 Mesaj

Oyunda bulunan "creative runs" yani yaratıcı koşular ile ilgili bir video yaptım. Kanalda ekstra 1 tane daha eğitici video mevcut. İzleyip yorum yaparsanız sevinirim.

• Binbaşı
    1564 Mesaj
    Eyvallah beyler
    Bir bakarim birazdan
    Baya düstü fiyati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1564 Mesaj
    Bu arada xbox live cökmüs durumda.
    Uzuzluk kovalayacaksaniz webappi hazirda tutun.

|
    |
  • Yarbay
    4709 Mesaj
    Fut champions da 2 maç yaptım. Şuana kadar böyle berbat bir server görmedim. X e bastıktan 2 saniye sonra falan top ayağımdan çıkıyor.

|
    |
  • Yarbay
    25763 Mesaj
    RTTF Koulibaly gelmiş Hazard, Jesus, Sissoko falan da var. Bütün cok kullanılan kartlari seçiyor adamlar promo için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    113 Mesaj
    Beyler yan hesaptan oyun oynayamiyorum. Plus istiyor. Bunun bir çözümü var mı? Saçmalığın daniskasi bu ne böyle her hesaba plus mi alcaz

• Yarbay
    25763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ampirikuka

Beyler yan hesaptan oyun oynayamiyorum. Plus istiyor. Bunun bir çözümü var mı? Saçmalığın daniskasi bu ne böyle her hesaba plus mi alcaz
    Plus olan hesap ana hesap (primary) olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    113 Mesaj

Çok sağol hocam halloldu 😎

|
    |
    Alkalen Fosfataz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1025 Mesaj

WL de kendi kendimi 3-2 yendim az önce. Anlatacaklarım şaka veya abartı değil bizzat şimdi yaşadım. Rakibim şut çekmeden maç kazandı . 3 gol ya hadi 1 hata 2 hata neyse. 1. si adam içeri pas attı defans oyuncuma çarptı içeri girdi. Hadi neyse dersin hepimizin başına geliyor. 2. gol kaleciye geri pas attım tutamadı ne alakaysa topa doğru koşuyor yanından geçti gitti top. 3. golde top la çıkıcam kendi yarı sahamdan, durduk yere kendi stoperim ileri çıktı ve topa sahip olan kontrolümde olan oyuncuya çarptı adamda karşı karşıya kaldı. 1 şut çekip 3-2 maçı kazandı. Çektiği şutta benim AI stoperim yüzünden. Bunun ne gibi bi açıklaması olabilir bilemiyorum.

Momentum falanda değil düpedüz senaryo. Direk script. Ben 2-0dan adam %30 topla oynamayla şut çekmeden maçı alıyorsa cidden bunun adı momentum bile değildir.

Bu sene çok istiyorum ama bir türlü ısınamıyorum oyuna. 30 maçı tamamlamıyorum bile. 14w 6L 10 maçım vardı bıraktım geçen hafta. Ondan öncede. Ne olacak bilmiyorum. Şu paket açma bağımlılığım olmasa kesinlikle oynamam. Gameplay namına gram ilgimi çeken bir şey yok. Daha kötüsü yapılana kadar en kötü oyun olabilir. Laglar- kasmalar mı dersin. Ana menüde donmamı. Oyundan atmamı. Senaryolar mı. Momentum mu. Her şey var bu sene. Offline modu bile içler acısı. Yazık.

• Binbaşı
    1564 Mesaj

Eanin öz evladini aldik bakalim

|
    |
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ST4RK

WL de kendi kendimi 3-2 yendim az önce. Anlatacaklarım şaka veya abartı değil bizzat şimdi yaşadım. Rakibim şut çekmeden maç kazandı . 3 gol ya hadi 1 hata 2 hata neyse. 1. si adam içeri pas attı defans oyuncuma çarptı içeri girdi. Hadi neyse dersin hepimizin başına geliyor. 2. gol kaleciye geri pas attım tutamadı ne alakaysa topa doğru koşuyor yanından geçti gitti top. 3. golde top la çıkıcam kendi yarı sahamdan, durduk yere kendi stoperim ileri çıktı ve topa sahip olan kontrolümde olan oyuncuya çarptı adamda karşı karşıya kaldı. 1 şut çekip 3-2 maçı kazandı. Çektiği şutta benim AI stoperim yüzünden. Bunun ne gibi bi açıklaması olabilir bilemiyorum.

Momentum falanda değil düpedüz senaryo. Direk script. Ben 2-0dan adam %30 topla oynamayla şut çekmeden maçı alıyorsa cidden bunun adı momentum bile değildir.

Bu sene çok istiyorum ama bir türlü ısınamıyorum oyuna. 30 maçı tamamlamıyorum bile. 14w 6L 10 maçım vardı bıraktım geçen hafta. Ondan öncede. Ne olacak bilmiyorum. Şu paket açma bağımlılığım olmasa kesinlikle oynamam. Gameplay namına gram ilgimi çeken bir şey yok. Daha kötüsü yapılana kadar en kötü oyun olabilir. Laglar- kasmalar mı dersin. Ana menüde donmamı. Oyundan atmamı. Senaryolar mı. Momentum mu. Her şey var bu sene. Offline modu bile içler acısı. Yazık.

Birak hocam oynama. Ben biraktim . Hesabimi sattim rahatim. Aileme vakit ayiriyorum hobilerimi yapiyorum. Nargile mac keyfi haftasonlari kafa rahat.

• Binbaşı
    1564 Mesaj
    Ben aldiktan sonra fiyati firladi hemen su anda 1.190kda
    En dipteyken kaptik bappeyi

|
    |
  • Binbaşı
    1025 Mesaj

En temizini yapmışsınız hocam valla. Bende futbol ve şu paket olayı bağımlılık seviyesinde. Yoksa inanın maç bile yapasım gelmiyor. Sırf ödül alacaz açıcaz diye işin kumarındayım resmen. Bundan öncede Pes oynuyordum. Aynısının laciverti. İkiside berbat. Sadece sinir olursun başka bi işe yaramaz. Geçen sene elit yaptığım haftada bile söve söve oynuyordum. Yani başarıda bi işe yaramıyor bu oyunda. Darısı başıma diyeyim.

|
    |
    dogan107 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    198 Mesaj
    harry kane leri topladik herkes son sbc sine bekletmis zarar edicez bu gidişle. Fakat sakin kalmak lazim o kaneler eriyecek 2 3 güne 88 kane 40 k yi gorucek

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Arkadaşlar baby Ronaldo 2,7 vermeye değermi, yoksa yerine mbape+neymar mı

• Yarbay
    2117 Mesaj

Oyunda bu sene script olayı tavan yapmış bence geçen seneden daha beter hakem kararları bile tamamen senaryo hiç bir mantık dahilinde karar vermiyor. 30 yapanların bile oyundan tat aldığını düşünmüyorum. Bazen öyle maçlar kazanıyorum ki anlattığınız şeyler benim lehime de oluyor silesim geliyor oyunu direk gram zevk vermiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ST4RK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj

Mbappe neymar kesinlikle baby ronaldo her sene kötü olur genelde bu snede aynıdır muhtemelen dwğmez dostum

|
    |
    orkonsay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Teşekkür ederim dostum.

|
    |
    lakers87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1061 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

Oyunda bulunan "creative runs" yani yaratıcı koşular ile ilgili bir video yaptım. Kanalda ekstra 1 tane daha eğitici video mevcut. İzleyip yorum yaparsanız sevinirim.

vayyyy :)

|
    |
  • Yarbay
    2117 Mesaj
    Az önce bi maçım 9-7 bitti. Ben Yedder den 7 gol yedim futbol oyunu diye oynuyoruz bunu :)

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.