Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
785
Favori
6.098.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63176318631963206321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu mesajı gördüğüme sevindim. Umudum arttı en azından :)) konsolda sıkıntı olmadığını bilmek güzel vaktim boşa gitmiycek en azından. Hazırlık dediğiniz normal fifa menüsündeki santramı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/83

CL kartlarının fiyatı uçar artık. Ödüller güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerlove66 F kullanıcısına yanıt

Ben de o umutsuzlukla oynamaya devam ettim, web app açıldı mesajı ekrana gelince paketten Ronaldo çıkmış kadar sevindim :) sizinki de açılacaktır o yüzden.

Yok hocam fut friendlies bölümünden, gümüş totw görevleri, kounde görevi vs. yapmıştım.

• Ucl upgrade'den Neymar😁

Biri bendenmi bahsetti 

Birebir yaşadığım şeyleri özetlemişsin ve cevap hayır kesinlikle açılmadı, 2 yıl önce konsoldan market banı aldım. Sonraki yıl aynı hesapla hiç bir aktarma yapmadığım halde ve 2-3bin maç yaptığım halde wep app ve comp. market açılamadı.Aynı hesaplarla 21’e geçtim şu ana kadar 10’a yakın hesap var ve hiçbirinin marketi açılmadı, hatta başka makinalardan hesap açtırdım yine tık yok.

Sanki ea benim konsola wep trns.marketi banı atmış 

• Arkadaşlar ISco KKG si yapılır mı ?

• bladell B kullanıcısına yanıt

Gereksiz. Oyunda her şey pace üzerine. Orta sahada idare edilebilir belki ama yine de değmez bence. De Jong alsan çok daha iyi.

• Bu salaklarin 30 mac kisitlamasi yüzünden bugün bile serverler cok yogun
    Geri zekalilar ya

• qarakedi kullanıcısına yanıt

Hadi ya arkadaşın ki açılmış ancak biz senle aynı sıkıntıları yaşıyoruz sanırım tüh benimkide açılmaz o zaman 😓

• ersno kullanıcısına yanıt

Hocam 190 maçın tamamını oynadınızmı yoksa aralarında quit yaptığınızda varmı

10 tane falan başlangıç sbc'lerinde loyalty için yapmıştım, rage quit de 5-6 kez olmuştur sanırım hocam. Üstteki arkadaş onda hiç açılmadığını söylemiş, tam anlayamadım bu işin mantığını.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersno

10 tane falan başlangıç sbc'lerinde loyalty için yapmıştım, rage quit de 5-6 kez olmuştur sanırım hocam. Üstteki arkadaş onda hiç açılmadığını söylemiş, tam anlayamadım bu işin mantığını.

İnan bende anlayamadım belirsizlik kötü ancak sizde açılmış nasıl oluyor anlamadım

Sizde yan hesap falan varmıydı açılmadan önce ? o arkadaşta varmış , yada sizin konsolunuzda bu hesapta açılmadan başka web app i açık olan hesap var mıydı ? Acaba bi konsola ne kadar hesap olursa olsun yalnızca 1 web app açık market mi veriliyor

Tek hesap kullanıyorum hocam, başka hesabım yoktu. Bence yine 200'e kadar oynayın. Olmazsa ea desteğe yazıp, bu durumun kalıcı olup olmadığını sorabilirsiniz.

Aynen biraz daha oynamaya devam edicem

• Wl ye kayit en son yarin saat kacti?

• Kaliforniyada EA'ye dava açılmış. Oyuncuların davranışlarını şekillendiren, takımlarını güçsüzleştirip oynayanları daha fazla paket açmaya teşvik eden patentli bir teknoloji kullandıkları iddasıyla dava açmışlar.

Ea doağl olarak bunu reddetmiş ve savunma yapacakmış

https://www.pcgamer.com/class-action-lawsuit-claims-eas-dynamic-difficulty-tech-encourages-loot-box-spending//?utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=socialflow

• Yediğim gole bir bakar mısınız? Kolu kırmak üzereydim ki malum Türkiye şartları...

https://streamable.com/lxf5xj

• Ana hesabimi sattim. Simdi baska hesapla bastan basladim. Fakat hic oyuncu yok sbc yapmak icin. En kay oyunculari nasil takima katabilirim ?

• Cumartesi sabah 10.00'a kadar kayıt yapılabiliyor wl'ye.

• 
Sayfa: önceki 63176318631963206321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.