Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tabutta Rövaşata Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.258
Cevap
787
Favori
6.085.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63156316631763186319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artik gectigimiz yillar gibi odul gunlerinde forumda cumbus olusmuyor yine bir sessizlik sakinlik konu gecen senelere gore o kadar durgun ki hatta her sene daha durgunlasmaya devam ediyor.

1 kisi bile su geldi bana bu geldi diye yazmamis. Oyun gercekten kendi kendine ipini cekiyor ve insanlari birakmaya yonlendiriyor cok kisa surede. Sirf su yeni nesilde merakim olmasa bende coktan birakmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • If Llorente çektim kırmızıdan, orta sahada Allan ve Paulinho vardı, Neymar, Son, Martial, Rivaldo vardı, nasıl koyacam ne yapacam bilemedim ya. Çok kötü oldu. :)

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

Kirmizidan IF Konate geldi sadece, tum paketler mi cop olur yahu. Bu kadar dusuk paket sansi varken kimsenin yorum atmamasi cok normal. Isin ilginci soyle paketten 1-2 bisey ciksa para gomup paket acicam ama bu hali ile oyun para harcamayi bile tesvik etmiyor... Cok ilginc gercekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 12 Kasım 2020; 13:34:34 >
  • Division'a girerken Fifa 21 ultimate team ile bağlantı kurulurken bir hata oluştu diyor bu sorunu yaşayan var mı?

• Ben 

• Ultimate packten 83 İspanyol kaleci geliyorkırmızıları söylemiyorum bile

• Oyun bana zorla bpl kadro kurduruyor arkadaş. 2 haftadır paketlerden Wijnaldum, Jesus, Gomez, Trent, Fred, Lloris, Telles, Allan açtım. Hepsi de satılamaz.  

• Kırmızı Sergi Roberto geldi. En azindan 85 ovr birini gördüm sonunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

2.yari icin cok mantikli bir tercih olabilir.  

11 baslatmak icin paulinho yu istiyorum ama goldla totw arasinda cok buyuk fark gozukmuyor 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: Barlas_

Ben 

hocam kadrodaki kırmızı kartları çıkarınca düzeliyor

• Armadas kullanıcısına yanıt
    Wl ye girmeden 30 macı atıcaksın perş cuma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Finn Balor kullanıcısına yanıt

o kadarina bile gerek yok promolardan da pick gelsin ama 17+ yapana garantili olsun mesela.Tots mantigindaki gibi,boyle her hafta cop cekiyoruz cunku

• Armadas kullanıcısına yanıt

Rivals'da Win aldiginda yaklasik 900 puan aliyosun, her WL maci oynadiginda ise net 400 puan veriyo. Hesabini yapip 15.000 uzerinde bitirecek sekilde once Rivals maclarini yapman gerekiyor. Atiyorum 10 macta 7.000 puan topladin, kalan 20 maci WL oynasan oradan da 8.000 puan geliyor. %95 Rank 1 garanti oluyor bu sayede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armadas

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Onun önemi yok. Rivals maçlarını WL maçlarından önce yapmaniz lazım sadece.

• turkopol kullanıcısına yanıt

Rivaldo kaka falan hikaye tek gerçek talisca

• quote:

Orijinalden alıntı: sekoni

Rivaldo kaka falan hikaye tek gerçek talisca

Kac kimya baslatiyorsun ?8 kimya oynatabiliyorim ben suan ama 10 icin paulonhoyi almam lazim ama totw kartina o kadar coins degmez gibime geliyor

• Sezon ödülünden kimi aldınız veya almayı düşünüyorsunuz. Ben şimdi ilerde werner ve aubameyang ile oynuyorum, werner satılamaz. Acaba lacazette alıp aubameyangı satsam mı oynayan var mı Lacazette ile?

• turkopol kullanıcısına yanıt

Bütün maçları 8 kimya oynadı nerdeyse çok fark etmiyor bitiriciliği çok iyi hızlanması iyi sprinti idare eder. Paulinho yu oynatamadım ben iyi bi kart ama ağır geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerlove66

merhaba fut severler. bir konuda yardımınıza ihtiyacım var

geçen sene fifa 20 de coins aktarımı yaptığım için hesabımın transfer marketi yasaklandı , web app de ve konsolda da açılmadı, ancak bu sene ban yediğim o hesabımın transfer marketi konsolda açık web app de ise açılması için fifa 21 oynamaya devam edin diyor. ancak ben hesap mimli olduğu için aynı konsolda yeni bi hesap açtım ve onla oyunuma devam ettim şuan yeni hesabında konsolda transfer marketi açık ancak web app de kapalı ve oynamaya devam edin diye uyarı veriyor ancak 170 maça ulaşmama rağmen açılmadı, sormak istediğim geçen sene ban yediğim için yeni bir hesapta açmış olsam sorun ps4 te olabilir mi yani bu konsoldan oynanan hiç bir hesapta web app açılmama gibi bir durum söz konusu olabilir mi, başına bu şekilde bir durum gelen olduysa yani ban yeyip aynı konsolda yeni hesap açıp web app de marketin kilidini açan veya bunun bir çözümü varsa( farklı modlarda oynamak gibi bi taktik) yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler.

Yokmu konu hakkında yardımcı olacak biri

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Sezon ödülünden kimi aldınız veya almayı düşünüyorsunuz. Ben şimdi ilerde werner ve aubameyang ile oynuyorum, werner satılamaz. Acaba lacazette alıp aubameyangı satsam mı oynayan var mı Lacazette ile?
    Ben Sabitzer'i aldım. Yedekten ikinci yarı sokuyorum, fena oynamıyor. IF Renato'yu sattim Sabitzer'i alınca. Hem de Mukiele, Klostermann, Upamecano, Alaba vs 4321 oynayıp full kimya oynatmak kolay.

Normal Lacazette ile oynadım oyunun başında, şutları cevikligi iyi ama yavaş. Su an oynadığın forvetler daha iyi, onumuzdeki günlerde daha iyileri de çıkacağı için mantıksız olur bence.

• 
Sayfa: önceki 63156316631763186319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.