Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.610
Cevap
786
Favori
6.097.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63116312631363146315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gimenez kimyasız kalır ful chem olmaz anca sol beke lodi koyman lazım ona da değer mi bilemedim . En iyi seçenek varane gibi duruyo stopere. Sağ beke walker ya da semedo alabilirsin. Valverde ben de kullanıyorum yanında rb llorente var ofansife geçersem llorente stoper yapıyorum gayet memnunum.

Benim kadro da şöyle benziyor baya

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet kullananların ping değerleri nasıl acaba ? Kablonet 60-70 arası sinir bozucu biraz.

• Bu aksma gelecek oyuncularda görünen Portekiz Renato Sanches'dir umarım, RTTF pahalı olsa bile IF kartı düşer biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

bu hafta gol attı yukselme alacakmı ben yanlış mı bılıyom acaba yukselme alacak dıye bılıyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Türknet kullananların ping değerleri nasıl acaba ? Kablonet 60-70 arası sinir bozucu biraz.

Seninki sinir bozucuysa ben çok sabırlı olmalıyım. Taşındığım yerde altyapı yok süperbox falan hiç girmedim. Telefonun interneti ile oynuyorum hattım Turkcell. Son güncellemeden sonra aldığım Ping ortalama 90 ama bir önceki güncellemeye bakarsak 47 40 ping alabiliyordum. Elim kolum bağlı oynamadan da duramıyorum ama her seferinde yeneceğim oyunu karşı rakibe veriyorum asıl sinir bozucu olan bu adamın bağlantı hızı benden daha iyi ama bana rakip olarak geliyor Adalet bunun neresinde? Hele ki son 70 dakika ne adamlar pas atabiliyor ne dönebiliyor ne de top alabiliyor ama gel gör ki yavaş olmasına rağmen bu zıkkım oyuna öyle bir bağlanmışız ki yenileceğimi bilsem bile hala giriyorum bu üzücü.

• beuchat kullanıcısına yanıt

Evet silvaya bende bekliyorum. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

umarım hız dan alır +8 alsa varya en ıyı defanss

• Arkadaşlar ben yeniyim bu ultimate team de. Bu renkli oyuncular nasıl elde ediliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnthemSY

Arkadaşlar ben yeniyim bu ultimate team de. Bu renkli oyuncular nasıl elde ediliyor.
    Siyah olanlar haftanin takımına secilenler, mavi olanlar şampiyonlar ligi kartları. Bunlar paketlerde var. Kalanlar belirli surelerde Paketlerden, görevlerden, kadro kurma görevlerinden.

• Sarı olan kartların özelliği ne sanchez 1200 siyah kart çok daha ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: beuchat

umarım hız dan alır +8 alsa varya en ıyı defanss

thıgo sılva yukseltme almıcakmış olmadıı şimdi belli de olmaz yarın haftanın takımında ne olacagı

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizo6

Sarı olan kartların özelliği ne sanchez 1200 siyah kart çok daha ucuz
    Lille her tur atladiginda upgrade alacak bu kartlar. Zaten iki tur atlasalar bu kart Gullit'le yarışır

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeş

• Ben hesabımı sildim. Bu oyun bu sene fena saçmalamış. Adam defanstan her defasında ücgenle top atıyor. Benim ceza sahamda anında kaleciyle karşı karşıya. Durdurmanın yolu var mı var evet her maç aynı pozisyonu görmekten gına geldi. Keşke geçen yılki oyunu hiç bir şeyini ellemeden aynı koysalardı. Patch ile düzelir mi bilmem ama düzelsede umrumda degil.

• 73 adet 86rating oyuncu depoladım muller veratti pique falan bakalım bekliyoruz artık artmalarını cuma mı artar haftaya mı artar yoksa ikon sbc gelince mi artar göreceğiz :)

@Serdaressizer güncelleme öncesi 40-47 ping önemli değil normalde o zamanda 80 90 ping alıyordun ama orada eksik gözüküyordu pingin görsel bir hata yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 11 Kasım 2020; 1:18:2 >
  • Ya Kounde görevini yapıyorum. Alt tarafı friendly objektif görevleri yapılsın diye açılmış bi platform. Bi adamlar geliyor yani sanki bacısıyla uygunsuz olaylar yaşamışım gibi oynuyor. 30da 30 maçına çıkıyorsun sanki. Hayır herşeyi geçtim nasıl bir hırs ve kinse adam friendlyde her golden sonra sevinç yapıyor. 3-0 yapmışım. Çık git işte. Sal kolu bak çorbana. Ya antrenman oluyor eyvallahta, 30 maç bu stresi odağı yaşıyoruz zaten haftasonu, yetmiyormu anlamıyorum. Hafta içi bari relax oynayın şu oyunu ya. Vatanını böyle savunmaz şerefsizler bir defans yapıyor Allah affetsin.

• Az once 5 topumun direkten dondugu ma ta kaleci hatasiyla yenildim adamin tek sutu gol

• kounde görevi ne zaman son acaba bilgisi olan var mı?

• -hay@let- kullanıcısına yanıt

An itibariyle 9 günü kaldı.

• sekoni kullanıcısına yanıt

Benziyor yer yer kadromuz, Valverde'den pek bir şey anlamadım onla Llorente'den memnun musun?

Harry Kane-Talisca hücum hattı ağır kalmıyor mu dostum

Varane'a para harcamayıp parayı hücuma yatırmak için Kounde'yi yapmaya çalışıyorum nasıl sence?

• 
Sayfa: önceki 63116312631363146315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.