Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63076308630963106311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gercekten bu oyin oynanmaz langirt tam anlamiyla tesadufe heran golde yiyebilirsiniz atabilirsnzde😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Bu haftaki kararsızlıklarım yüzünden bütün transfer karım gitti.Her zaman yaşıyorum bu kararsızlıkları.Futbinde kadro yapmaya başlıyorum sonra diyorum “ulan bu daha mantıklıymış” ama bu kadro en az 2 ay gidecek.94lük ronaldoyu alabilmem için daha fazla zarar etmemem lazım.

Bastian ve Okocha hariç zaten güzel kadro. Crespo mükemmel forvet zaten bende onu kullanıyorum şuanda tek sıkıntısı 60 70 den sonra oyundan düşüyor kondisyon 75.

Gol atma oranı 10 maçta 15 gol gibi şuanda. 50 ye yakın maçta 75 golü var sanırım.

• Valla oyun yavas olsa kiziyoruz hizli olsa kiziyoruz ama su anki olay akiciliktan ziyade pinpon gibi kafam bir sola bir saga hizli hizli. Herkes 99 pace oldu bir anda muthis cevik herkes. Boyle de oynammiyor :)

Sabah devam etmek en guzeli

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Valla oyun yavas olsa kiziyoruz hizli olsa kiziyoruz ama su anki olay akiciliktan ziyade pinpon gibi kafam bir sola bir saga hizli hizli. Herkes 99 pace oldu bir anda muthis cevik herkes. Boyle de oynammiyor :)

Sabah devam etmek en guzeli

İsin ilginci ortasahaya coins gommek mantiksiz kantr bile oyun hizli oldugu icin efektif oyniyamiyor langirt 21😀

• Cartmann C kullanıcısına yanıt

Sizin kararınız hocam. Bence şu haliyle pek etkili olamaz ama Chelsea’nin gruptan çıktığını düşünürsek, haliyle kart yükselecek. Ancak tabii birkaç hafta daha beklemeniz gerekecek. Kısaca geleceğe yatırım gibi bir şey. Ayın oyuncusu gelecek birkaç gün sonra. Belki ona saklayabilirsiniz oyuncularınızı. Gerçi büyük ihtimalle Son veya Kane gelecek ama belki o görevi yaparsınız. MOO arıyorsanız da Bruno alabilirsiniz, Mount yapmak yerine. Beğenmezseniz satma imkanınız olur.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt

Hocam okochada katılıyorum.Tamamen salahın skill becerisinden ve ters ayağından dolayı zorunluluk oldu.Bastianı aşırı beğendim baya iyiydi her işi yapıyor.Crespo da katılıyorum cidden leblebi gibi atıyor , mermi gibi kafa vuruşu var eğer kafayı tutturursa banko gol oluyor.

• Bu sabah o kdar hizli oynaniyor ki cidden oyun yine sapitmis halde. Langirttan beter !! 3 mac 7-5 7-3 6-9 bu ne ya !! Bu oyuna ne yapiyorlar cozemiyorum :)

• Valla sattım ben coinslerimi 2500₺ civarına şmdi kafam rahat ne stres ne sinir yurtdışından birilerinin gelmesini bekliyorum şimdi ps5 için 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayalet002 H kullanıcısına yanıt
    2500e kaç coins sattın hocam bayağı yüksek rakam

• eleman57 E kullanıcısına yanıt
    4.5m coins

Hocam nereye sattınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xraxion61 -- 8 Kasım 2020; 13:24:45 >
  • Rulebraker gimenez inanilmaz bir kart beton gibi adam sanirim baya bi kullanacagim bu karti, cok guclu bi kere omuzu vurdumu aliyo,hizli, paslari da gayet iyi. Benim defans hattim bu sekilde cok cok memnunum hele o jesus navas hic bu kadar iyi olacagini tahmin etmemistim. Bu defans hatti o herkeste olan klasik 4'lu defans icin cok iyi bir alternatif olabilir. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfbul -- 8 Kasım 2020; 15:52:53 >

Hocan nereye sattınız?

• Birkaç hafta önce yan hesaptan mbappe çıkarmamın ardından 2 gün önce satılamaz ronaldo çıkmıştı, bugün satılamaz mbappe çıktı
    Bu yıl inanılmaz şanslıyım, hesap şansı da gerçek sanırım.
    Kadromun son hali

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• ben 3 haftadir rank 1 olamiyordum rivalste

bu rivals 30 mac olayini wl de ilk maclardan saydigini simdi gordum

rivalste 10 mac yapmistim.wl de ilk 20 mac onemliymis o zaman.tuh..

• Bu oyunda semedodan daha kötü pas atan var mı ya

• Salak insanlara yenilmek cok sinir bozucu ya. Oyunda resmen bug var. Herif sprint atiyor. Stoperin ileri gidiyor, kanat bekin disari gidiyor. Tek bir adam ustune geliyor ya. Bilerek bug ile gol atmaya calismak nasil bir acizliktir. Sanarsin 5 kisi var adam paylasiyorlar. Kontraya yakalaniyorsun defansin birden duruyor, 80 lik adamlar döndüremiyorsun zaten hic bir tusa basmamana ragmen bir de topu ayaginin altina aliyor hic dönmüyor. Onundeki adama pas atiyorsun gidiyor ofsayttaki adami nerden buluyorsa illa ofsayta atiyor.

Wl de son maclarda zaten full script. Son 4 mactan 3unu zorla size kazandiriyor.

• alvete A kullanıcısına yanıt

Son zamanlarda script biraz fazla olmaya basladi. Ozellikle mesela 5-6 mac ust uste kaybediyorum. Sonra kapiyorum 1-2 saat sonra oyunu tekrar aciyorum. Arka arkaya 7-8 mac kazaniyorum. Rezillik vallahi ... Uzuntum su suanda fifa kotuyu para harcayani esitlemek adina cok koruyor. O yuzden oyun ici ciddi dengeleniyor. Yani kendi isteginle kazanamiyor kendi istegimle yenilemiyorum. Karsimdaki rakip benden 10 gomlek kotu olmasina ragmen kazaniyor. Yedigim her golu izleyerek yer oldum. Bu arada bu soyledigim suanda herkesin basina gelen seyler. Butun youtuberlarin maclarini izliyorum. Hepsi oyle goller yiyorki bikmis vaziyetteler. Tek ekstra sanslari 15-30 milyon coins arasi takimlarla oynuyorlar. O yuzden oyun genelde hep onlarin yaninda

• Son updateden sonra oyundan atma problemi yaşayan var mı? Maçtan durup durduk atıyor ve squad update indiriyor. Önceden hiç olmazdı 5 tane dc yedim bu hafta wl de.

• quote:

Orijinalden alıntı: alvete

Salak insanlara yenilmek cok sinir bozucu ya. Oyunda resmen bug var. Herif sprint atiyor. Stoperin ileri gidiyor, kanat bekin disari gidiyor. Tek bir adam ustune geliyor ya. Bilerek bug ile gol atmaya calismak nasil bir acizliktir. Sanarsin 5 kisi var adam paylasiyorlar. Kontraya yakalaniyorsun defansin birden duruyor, 80 lik adamlar döndüremiyorsun zaten hic bir tusa basmamana ragmen bir de topu ayaginin altina aliyor hic dönmüyor. Onundeki adama pas atiyorsun gidiyor ofsayttaki adami nerden buluyorsa illa ofsayta atiyor.

Wl de son maclarda zaten full script. Son 4 mactan 3unu zorla size kazandiriyor.

Az önce ben de öyle birine yenildim. Üstüme koşuyor içimden geçiyor tackle yapıyorum önünde kalıyor.

İlk hafta Elite olunca herhalde Elite 2 falan olurum diye düşünürken yine gold 1 e attık demiri. Olmuyor yani WL değil de normal maç yapsam 100 maçın 80'ini yeneceğim adama yeniliyorum. Kırılma maçlarınının hepsini kaybedince Elite gelmesi imkansız. Bu hafta da hepsini kaybettim. Olmuyor yani bağlantı falan da değil stoperler önünü açıyor.

Ben 10 senedir sağ analogla adam değiştiririm özellikle bu hafta 1 kere bile bir hamlede doğru adamı seçemedim. Defans yapıyorum bana kanat oyuncusunu seçiyor.

Bilmiyorum ya Cyberpunk 2077'ye çok umut bağladım yine bırakasım geliyor Fifa'yı çünkü kadro falan değil problem. Maldini alsam yine aynı golleri yiyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 63076308630963106311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.