Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62956296629762986299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.futbin.com/21/squad/2400843

Torres'i satıp Ronaldo'yu da aldıktan sonra kadro tamamlandi sayılır. Sanmıyorum ama ödüllerden 100k civarı bir şey gelirse sag beke Cuadrado'yu almak istiyorum. Fiyatı 2 gündür artıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhaba , Fifa 21'e henüz alışamadım önceki oyunlarda WL de 20 galibiyet rahat allırken 13 galibiyet üzerine henüz çıkamadım. Bir sorum olacak sizlere sol bekte davies oynatiyorum ancak 85 paceli rakiplerden bile top calamiyorum rakip beki cok daha dandikken comandan rahatca top calabiliyor bunun bir tricki var mi biliyor musunuz top kapamamaktan ve sut atarken sutlarima tackle yapilmasindan gına geldi.

Yardımcı olacak nacizane fikrini paylasacak arkadaslara simdiden tesekkurler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.futhead.com/21/squads/78121//

Kadronun son hali bu forvete Vardy veya Jesus'dan birini düşünüyorum hangisi daha iyi? Coins olsa en iyisi Martial gibi duruyor ama ilerde artık. Kaleye de Leno'yu düşünüyorum.

• s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Şans işi. Geçen yıllarda şansım çok kmtüydü fakat bu sene 2-3 haftada 2M coinslik futbolcu çıktı toplamda.

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

• Turkei1453 T kullanıcısına yanıt
    Bende Davies kullanıyorum aynı sıkıntı bende de var fakat şöyle bir taktik ürettim; beklere geride kal komutu verin ve rakibin üstüne koşmayın o atağa çıkarken geriye doğru koşum rakipte siz üstüne koşmadığınız için topu tam ayağından aşarken üstüne koşun topu kaparsınız.

• Turkei1453 T kullanıcısına yanıt
    Atak içinde şut fakesini kullanabilirsiniz. Kaleye giderken kare ve çarpıya basın ama analogu bırakarak yapın bunu profesyonel oyuncuları izledim hepsi bunu kullanıyor.

• İptal olan Türkiye görevi için kullandığımız oyuncuları iade etmişler ve 15.000 coins vermişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün parayı bulunca renato sanches yerine bergkampı aldım , bayağı beğendim.

• Edelion kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam geridekal komutunu veriyorum genel olarak ama timing dediğimiz olayida bu oyunda tam uygulayamiyorum ya benden gecti ya oyun bozuk teşekkürler fikriniz için hocam .

• quote:

Orijinalden alıntı: Edelion

Bende Davies kullanıyorum aynı sıkıntı bende de var fakat şöyle bir taktik ürettim; beklere geride kal komutu verin ve rakibin üstüne koşmayın o atağa çıkarken geriye doğru koşum rakipte siz üstüne koşmadığınız için topu tam ayağından aşarken üstüne koşun topu kaparsınız.

Bnce oyundaki en iyi bek davies ..hiz basmayin fizik kimya basin gelip kendisi caliyor topu gecen wlde cok mac kurtardi bnde asist bile yapti

• Jota 83 ve bale 85 olucak

• Paket şansım düştü resmen konsolun tamamında. Yan hesaplardan kendini amorti edemiyor sbcler

• turkopol kullanıcısına yanıt

Jota keşke gelse hocam ama bence gelmez. 1 gol attı sonuçta. Eğer maç kurtaran gol diye sayarlarsa gelir gibi.

• Finn Balor kullanıcısına yanıt

Ne 1 golü hocam adam hat-trick yaptı dün. Daha ne yapsın?

• AwerlawK kullanıcısına yanıt

Hocam Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi sayılmıyor diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen. Kartın yükselmesi benim işime yarar ama bildiğin kadarıyla -emin olmamakla beraber- Avrupa maçları ve lig kupaları sayılmıyor. Lig baz alınırsa, 1 gol attı ve yeterli değil bence. Umarım yükselir tabii, sol kanat lazım bana EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Bazi yerlerde var bazi yerlerde yok sanirim resmi yayinlamasini beklicez

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

https://www.futhead.com/21/squads/78121//

Kadronun son hali bu forvete Vardy veya Jesus'dan birini düşünüyorum hangisi daha iyi? Coins olsa en iyisi Martial gibi duruyor ama ilerde artık. Kaleye de Leno'yu düşünüyorum.

Benzer bir defans hattım vardı. Arkaya kaçmalarda vs çok zorluyor insanı. Her maç kesin 1-2 arkaya kaçılan gol yeniyor böyle. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  Daha hızlı defanslar düşünebilirsin. Orta sahaya ucuz yollu fred iyi gider.

• Finn Balor kullanıcısına yanıt

Benim bildiğim ikisi de sayılıyor ama emin değilim ben de. Bende de sol kanat eksikliği var. Olursa güzel olur yoksa pl dışında bir kadro kurucam artık. Felipe anderson çok yetersiz kalıyor.

• AwerlawK kullanıcısına yanıt

Evet hocam bu sene zayıf bir kart olmuş. Ben transfer olunca, West Ham kartını almıştım yatırım için. Oyun başı fena değildi ama şimdi hızı pek yeterli kalmıyor. Ben de Jota’yı bekliyorum aslında. Umarım yükselir. Kullanmadıysanız Zaha’yı veya kimyalayabilirseniz fiyatı düşen Dembele’yi deneyebilirsiniz. Elinizde satılamaz oyuncular varsa Fati’yi de düşünebilirsiniz sol tarafa.

• 
Sayfa: önceki 62956296629762986299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.