Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop , ismailzumbul Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.621
Cevap
786
Favori
6.097.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 62936294629562966297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Black friday haftasi ciddi bir markcrash bekleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neco6791 kullanıcısına yanıt

iste o an markette kalmak onemli. Cok enterasan seyler olabiliyor. 100k ronaldo alanlar mi dersin sansina ikon dusuren mi dersin. Tam bir kaos !! EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

10 milyon kişi oluyor normalde PS markette Ogün rekor olur bir sürü yamyam var😄 bazen oyuncu ekliyorum transfer e ben satışa eklerken parası daha önce geliyor😆

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

iste o an markette kalmak onemli. Cok enterasan seyler olabiliyor. 100k ronaldo alanlar mi dersin sansina ikon dusuren mi dersin. Tam bir kaos !!  

Markette kalmaktan kastın nedir hocam ?

2m lik takımım var şuan 1 hafta önceden takımı satıp nakitte kalmak mantıklı olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çoga

Markette kalmaktan kastın nedir hocam ?

2m lik takımım var şuan 1 hafta önceden takımı satıp nakitte kalmak mantıklı olur mu ?

Alıntıları Göster
    100k'dan Ronaldo almaniz için market crash yetmez, serverlar çökecek. O arada acik artirmada oyuncu sizde kalacak ancak öyle olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mext kullanıcısına yanıt

hafta sonu gümüş görevlerini yaparken maçın daha başında orta sahada oyuncuma yapılan faule direk kırmızı verdi.

• Çoga kullanıcısına yanıt

Simdi olay su. Her black friday zamani belli oyuncular serverlar doldugundan atilir. Bundan oturu markette o kadar cok az kisi kalir ki satislar birden duser. Acik arttirmalara teklifler azalir. Pahali 2-3 oyuncu secip markette kalirsan bazen bunlari acik arttirmaya koyan kisilerden cok ucuza alabiliyorsun cunku o sirada market coktugunden insanlar giremiyor ve cok uygun fiyatlara oyuncu alinabiliyor. Gecen sene ben sansima butun arkadaslarim giremezken markette kalmistim. Sadece 180k roberto carlos almistim. Bunun gibi ronaldolar mbappeler havalardu ucuyordu. O yuzden market oncesi pahali bir oyuncuya bid edin. Mesela neymari biri 500k dan aciyor satis rakamida 1milyon. Buna 800 diyip bekliyceksiniz. Sansiniza market coktugu icin o an birisi markette kalmayip takip etmiyorsa bir anda sizde kalabiliyor. Senelerdir ayni muhabbet ! O yuzden acik arttirmada olan futbolculari takip etmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 3 Kasım 2020; 17:34:43 >
  • Güncellemeden sonra oyun bi yavaşladı bide defansları iyileştirmişler herhalde ne atabiliyorum ne yiyorum adamakıllı

• Black friday'de pahalı oyuncuların fiyatları artıyor (belli başlı iconlar ve mbappe neymar, ronaldo), diğerleri ise direk crashe kurban gidiyor.Millet deli gibi pack açıyor ama kazandıkları paraları oyunun en iyi kartlarına harcadıkları için ters bir piyasa döngüsü oluşuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Beyler bu rodri mukiele görevi için yardımcı olabilecek biri var mı 9 saat sonra bitecek miş.

Yok mu el atacak 2saat kalmış

• mert1905x kullanıcısına yanıt

O görevler 2 kişi yapiliyormu. Oyun aratarak rakip buluyor o lobide

• Ben böyle oyunun varya böyle saçmalık yok arkadaş 500.000 jeton harcayıp güzel bi kadro kurdum böyle saçmalık görmedim hayatımda defans geçilmiyor her topu kapıyorlar robotlar adamları biçiyor bişey verilmiyor her dönen top adamlarda abuk sabuk gollerle yenildim iki maç kolu kırıyordum nerdeyse sinirden kapadım direk makineyi bu oyun adamı sinir hastası eder

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Güncellemeden sonra oyun bi yavaşladı bide defansları iyileştirmişler herhalde ne atabiliyorum ne yiyorum adamakıllı

Langirt hali daha guzel yani😂😂 boyle cok daha iyi beles gol yok artik

• Oyun guncellemesi sonra ping sureleri 55 60 lara cikti !! Beyler nedir bu ? Herkes de boyle mi ? Internetide 40 kere resetledim. Bizi rezil serverlara mi attilar acaba yine !

Öyle oynuyorduk zaten hocam sadece ea yanlış gösteriyordu bu doğrusu

Görsel bı hataydı zaten gösterilen in iki katı ile oynuyorduk

• Yapmayin ya o zaman birakip gidelim biz bu oyunu 58 ping vs 4

• https://www.futbin.com/21/player/26459/emil-forsberg

Bir 84,bir 85 rating kadro istiyor. Yine yapılacak bir sbc değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Molleti aldim ama deniyemedim daha
    Oynayan varmi hic?

• Nerden içime doğdu bilmiyorum fakat geçenlerde rus oyuncuları topladım ileride banko sbcsi gelir diye ama bu kadar yakın geleceğini tahmin etmiyordum , bu akşam bi icon daha çekerim herhalde

• 
Sayfa: önceki 62936294629562966297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.