Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62906291629262936294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt

Ne yazik ki o kadar kisitladilarki oyunculari hep koseden ayni goller. Artik ataklari bile ezberledim. Eskiden oyunda uretip cok guzel pozisyonlara girebiliyordun. Hele ki kornerler tam bir rezillik. Savas alanina donuyor ortalik ve komik olan kim korner kullaniyorsa her uzaklastirildiginda kendi takiminda kaliyor top !! Bu kadar komik olamaz. Uzucu bir sekilde oyun geri gidiyor. Skillden biktim. Cok skill yapmak isteyen gitsin volta oynasin. Ceza sahasinda oyunun bugi zaten karsi rakibe yaklasamiyorsun. Skill yaptigi anda oyuncu aninda kaciyor. Boyle bir futbol yok dunyada. Gercekten gecmiste serverlardan lagdan ondan bundan sikayet ederken oyunun geldigi nokta icler acisi. Evet cok keyif aldigim yerlerde var. Ancak sunu oynayacak birkac saatim oluyor ondada evde sinir krizi geciriyoruz. Ne diyim iyi oyunlar herkese..

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu gameplay yuzunden degil paket sanslari yuzunden birakacagim artik. Bir hesaba 1 aydir 300 e yakin acilan paketten 100k edecek adam cikmaz mi ya ? Actigimiz paketlerde Jumbo Rare Player Pack 100K degerinde paket aciyoruz her hafta.

Anlamsizca lucky accountlari random belirlemeleri ve surekli o accountlara birseyler atmalari canimi sıkmaya basladi. Adam nadir altin paketinden on siparis bonusundan Mid Puskas cikariyor. Arkadasim Gold 3 bitiriyor paketlerden B.Fernandes vs cekip 300K koyuyor cebine. Hangi paketten WO gelse UCL 84 ya da Busquets, Verratti, Navas gibi para etmeyenler geliyor.

Hani eminim hepinize bi 100k edecek adam cikmistir ya daha markete 100 yazip sattigim oyuncu olmadi. Bu hafta Div 1 Rank 1 in Ultimate Pack odulu ile WL JRPP odulleri gelecek paketlerin total degeri 325K bu mesajimi alintilayip atacagim goreceksiniz copleri.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

Daha öncede yazdığım aynı şeye cevap vermiştiniz

bugün squad battle g1 + 2 adet ön siparş full gold rare packtan çıkanlar bunlar

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Daha öncede yazdığım aynı şeye cevap vermiştiniz

bugün squad battle g1 + 2 adet ön siparş full gold rare packtan çıkanlar bunlar

Sana Gold 1 den gelmis bana Elite 1 den gelenlere bak hocam. 2 Rare Mega, 2 On siparis bonusu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Şu kadro ile 21 de kaldım. Goretzka ve sancho yerine birisini koyayım diyorum yok valla..diğer herkesten çok memnunum.

bellarabi görevini yap.

Katılıyorum hocam, bende de pek şans yok bu sene. Ama yan hesap uçuyor neredeyse. Yeni hesap diye sanırım basmışlar şansı. Geçen haftalarda verdiği garantili TOTW paketinden ana hesabıma en düşük olan 79’luk oyuncu gelirken; yan hesapta Kyle Walker çıktı ve şu an 500K civarlarında fiyatı var.

Gece Puskas’ın çıktığı yayını izliyordum şansıma. 2.6 milyona mı ne sattılar. Sonuçta Game Changer kendileri ve şansları yüksektir muhtemelen ama yine de “bize niye çıkmaz” dedirtiyor bir şekilde EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Oyunu gameplay yuzunden degil paket sanslari yuzunden birakacagim artik. Bir hesaba 1 aydir 300 e yakin acilan paketten 100k edecek adam cikmaz mi ya ? Actigimiz paketlerde Jumbo Rare Player Pack 100K degerinde paket aciyoruz her hafta.

Anlamsizca lucky accountlari random belirlemeleri ve surekli o accountlara birseyler atmalari canimi sıkmaya basladi. Adam nadir altin paketinden on siparis bonusundan Mid Puskas cikariyor. Arkadasim Gold 3 bitiriyor paketlerden B.Fernandes vs cekip 300K koyuyor cebine. Hangi paketten WO gelse UCL 84 ya da Busquets, Verratti, Navas gibi para etmeyenler geliyor.

Hani eminim hepinize bi 100k edecek adam cikmistir ya daha markete 100 yazip sattigim oyuncu olmadi. Bu hafta Div 1 Rank 1 in Ultimate Pack odulu ile WL JRPP odulleri gelecek paketlerin total degeri 325K bu mesajimi alintilayip atacagim goreceksiniz copleri.

dedi ve mbappe çıktı.EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt

haftada 100 k zor kazanirken 2 hafta sonra cop olacak oyuncuya 100 k mi vereyim?

• Yatırım konusunda fikirleri olan varmı arkadaşlar. İkon görevlerinin ne zaman geleceği konusunda bilgisi olan varmı? Elimde 600k var 87 rating ve ğzeri kartlara yatırım yapmayı düşünüyorum ama görevler yakın zamanda gelmezse baya bi bekletecek gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FifaMühendisi

Yatırım konusunda fikirleri olan varmı arkadaşlar. İkon görevlerinin ne zaman geleceği konusunda bilgisi olan varmı? Elimde 600k var 87 rating ve ğzeri kartlara yatırım yapmayı düşünüyorum ama görevler yakın zamanda gelmezse baya bi bekletecek gibi duruyor.

bu ay içinde icon sbc gelecek. iyi oyuncu sbc'leri gelirse yüksek reytingler uçar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Oyunu gameplay yuzunden degil paket sanslari yuzunden birakacagim artik. Bir hesaba 1 aydir 300 e yakin acilan paketten 100k edecek adam cikmaz mi ya ? Actigimiz paketlerde Jumbo Rare Player Pack 100K degerinde paket aciyoruz her hafta.

Egeyi diyorsun sanırım. O 400k fifa point ile başlamıştı. Belkide o yüzden oyun ona çok şans veriyor olabilir. Paket açılışlarını izlemiştim onun oyunda değerli ne kadar oyuncu varsa hepsini açtı 400k içinde. Oyun sonu kadrosunu kurmuştu ilk günlerde. Bugünde ön siparişten Puskas çekti. Paket şansı bana göre fifa point harcayanlara daha fazla yada şöyle bir şey var ne kadar çok paket açarsan o kadar 90 üzeri oyuncu çekme şansın artıyor. 90 üzerinde de ne gelirse artık Oblak da çekebilirsin Ronaldo da.

• Yarın UCL sbc gelecek. Liverpool ve Madrid maçları var. Yatırım yapılabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu hafta totw baya leş olucak sanırım boşuna wlde yırtındık

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Merhabalar herkese, bugün paketten Kevin De Bruyne çıktı ve onun üstüne bir kadro kurmak istiyorum. 250K param var şu anda. Önerilere açığım. Bu arada oyun içinde 4-2-3-1 (Geniş) oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dolmetscher -- 2 Kasım 2020; 15:55:45 >
  • Aşağıdaki kadronun Rashford yerine Hazard, Wan Bisakka yerine Navas lı versiyonu ile 18'de kaldım. Kağıt üstünde kadro kötü değil sanırım kötü olan benim. Bir de oyunda şu kadroya uyacak sağ kanat bulamıyorum, varsa tavsiyeleriniz alabilirim. Bütçe 3k, Div.3 Rank 1 ve WL Gold 2 ödülleri gelince takviye yapabilirim en erken. Promes inanılmaz bir kart, erken erişimden beri vazgeçemiyorum kendisinden, 10 kimya yapamasam bile. Özetle, kadro için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dembele, Rashford, Varane, Militao, De jong, Wan Bisakka satılabilir sadece.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

ÖNERİLERİNİZİ ALABILIRMIYIM ALLI YERINE KIM OLABILIR COK AZ BUTCEM VAR 50-100 YADA KADRO HAKKINDA BASKA BI GORUSUNUZ OLURSA DINLIYORUM

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Bu hafta totw baya leş olucak sanırım boşuna wlde yırtındık
    Ronaldo gelir belki, yedekten gelip 2 gol attı. Artik büyük oyunculardan birinin TOTW olma vakti geldi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 1 aydır fifa 21 UT oynuyorum, ilk 2 hafta pingim 24tü sürekli, şimdi 50 ile 65 arası geziniyor. Internetim fiber 100mbit DL 8mbit upload. Sıkıntısız, tam alabiliyorum hızları, internetimde herhangi bir problem olmadı ve fifa dışında da böyle bir problemim yok. Bu pingleri eski seviyeye nasıl çekebilirim? Ne savunma yapabiliyorum ne hücum oyun çok ama çok yavaş hissettiriyor.

• The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt

Modemi sifirlayin tekrar deneyin. Bende ttnet 100mbs fiber var. Bazen bendede yapiyor. Belki iss yarar.EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Hocam benide yazın. Benim gibi biri varmış demek :) 10 saatlik denemesi + erken erişiminden beri aralıksız oynayıp tüm ödülleri, sbc paketlerini açıyorum. Daha 100k + 1 tane bile oyuncu çıkmadı. Ama ilk hafta meta oyuncular para ettiği vakit 40-50k lık epey çıkarmıştım. O sayede birşeyler kurdum orta halli. Onun dışında net bir tek oyuncu bile gelmedi rekorum lucas moura sanırım oda 80k civarıydı çıktığında :)

• 
Sayfa: önceki 62906291629262936294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.