Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Koinos556677187 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62886289629062916292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam sizin internetinizden ziyade EA'in kurduğu sunucular önemli, bu sunucular da Türkiye'ye uzak olduğu için malesef pinglerimiz yüksek oluyor. Düşmesi için EA'in ülkeye yakın bir yere sunucu kurması gerek malesef..

• Neymar ve mbappe olmadan 23 üzerisi İmkansız resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yan hesap kaç tane acabiliyoruz bir makınada. Ben 6 tane acabıldım.

Bırde kayıncomun ps4 e oyun olan hesabı tanıttım oradan da 6 hesap actım ama o hesapları benım ps4 e gırınce ea uzgunuz parola yanlış vs vs gibi bir hatadan dolayı hesaplara girmiyor.

Nasıl daha fazla yan hesap ekleyebılırım. Arkadaşlarımda en az 10 adet yan hesap var ama bende olmuyor.

Acaba hem ps4 için hemde satın alınan oyun ıcın lımıt 6 hesap mı. Baska satın alınmıs bır oyun ıle mı denmelıyım acaba ?

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt

Imkansiz tabiki zaten weekend league para demek ! Daima bilgisayar algoritmasi para harcayan fifa points alanlari destekliyor. Bir coguda cok cok iyi kadrolarla oynuyor. Kac tane youtuber varda 81 lik davinsonla falan oynuyor yani bana biri soylesin ? Hepsinin kadrolari adeta ucuyor. Kazananlarin hepsinin kadrolari en kotu 10-12 milyondan basliyor. Peleden tut brezilyali ronaldoya kadar. Mbappe neymar zaten oyunun bugi ! Karsima ciktigi an kaciyorum. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 1 Kasım 2020; 18:42:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çift forvet buglı taktik bu taktiğe karşı anti bir taktik keşfedebilen var mı? Adamlar sadece defanstan dümdüz pas vererek forvetlerine kale me geliyorlar. 5 li savunma falan mı oynasak ne yapsak bilmiyorum ama langırt gibi oyun oynamaktan nefret ettim.

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt

sadece mbappe vardı 22 geldi son 2 maçta 1 win alamadım neymar olsaydı muhtemelen koparırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

sadece mbappe vardı 22 geldi son 2 maçta 1 win alamadım neymar olsaydı muhtemelen koparırdım

Aynı durumdayım hemde 2 hesapta birden oynuyorum biri dandk oyunculardan kurulu diğeri sağlam ama hiç farketmiyor. mbappe veya neymarım olsa zorlayacağım çok fena ama yapacak bir şey yok.

• İnternet mahfetti bu hafta. 11 win alsam dua edecem. 150ms gibi oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

UCL immobile 280 k. max var. 2 seferde aktarır.

Alıntıları Göster
    Bu kart tam kara para aklama için ayarlanmış gibi, 200k üstüne satılıyor hepsi bidle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 winde birakin yav
    Daha fazlasi psikolojiye zararli
    2 pick veriyor zaten fazlasiyla yeter

• neco6791 kullanıcısına yanıt

14 bile zor bu hafta. Zaten dün 10 maç yaptım 4 win ancak alabildim, Div 3 adam rakip muhtemelen kadro rezalet, ben de Rashford vs herkes var ama dönmüyor. Yenildim.

• 24 yaptım bu hafta.Van dijk etkisi sanırım.

• Shafter kullanıcısına yanıt

Ben Bundesliga oynarken Alaba'yı ön libero, Zakaria'yı da stoper olarak denemiştim. Zakaria'da stoperde çok etkili.

• Elensar77 kullanıcısına yanıt

Arka arkaya mi oynadin?

Ben 3 mac sonra bayiyorum hemen

Benim 2 galibiyete ihtiyacim var gold3 icin

2-3 saat sonra sakin bir kafayla girip tamamlayacagim onu

• neco6791 kullanıcısına yanıt

Cuma gününden beri oynuyorum, kağnı gibi. Normal Wl gibi değil bu hafta.

• Elensar77 kullanıcısına yanıt

Ben biraktim. Kendimi iyi hissetmiyorum. Goz gore gore maclari kaybettiriyor. Boyle bir sey olamaz !! EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• bu internet başa bela türk telekom

• Bnde alabadan verin alamadim cok ilginc bnce gomez acik ara suan en iyi stoper oyndaki eger bozmazlarsa uzun sure oynanir statslarindan daha iyi
    Herseyi gectim gameplay sacmaliklarindan vs abuk sabuk kart cikarmasa ea oyun daha guzel aslinda

• Valla bu hafta da cok kotuydu sonradan toparladik gold 1 yaptik ama anlayamiyorum oyunun en hizli 2 stoperi var Varane ve Gomez derinlik 4 bar olmasina ragmen arkaya devamli top atiliyor. Beklerim de ayni sekilde duraksiyor her pas gol tehlikesi yaratiyor.

Yirtiniyorum resmen dun aksam ozellikle 4 mac ust uste ilk 15 dk 3-0 geriye dustum.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Bende de aynı şekilde hocam sürekli defans arkası toplar geçiyor saçma sapan yapacak hiçbir şey olmuyor garip olay

• 
Sayfa: önceki 62886289629062916292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.