Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 12 Misafir (6 Mobil) - 9 Masaüstü10 Mobil
5 sn
130.015
Cevap
584
Favori
4.491.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 25 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3703
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 597
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 344
  • Favoriye Eklediklerim 587
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3154 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2406 mesaj) Alkalen Fosfataz (2098 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58637 mesaj) Mobil (51513 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5613 mesaj) Uygulama (7578 mesaj)
  • @
36 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #10
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    1274 Mesaj

Arkadaşlar FIFA20'de atıl duran coinlerinizi verir misiniz? ben 20 oynuyorum sayenizde biraz keyif alırım.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1473 Mesaj

Alin fredi keyfinize bakin yav

Her oyuncu hyple ve pahali diye öyle ahim sahim iyi degil

Aynisi wijnaldum icin de gecerli mesela

Fred onun yaptigi isin aynisini daha iyi yapiyor bende

Bir kere baya cevik

Pres yedigim an cok rahat dönüp rakibi yaniltabiliyorum

|
    |
    xraxion61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox Live: Neco6791

Nintendo Switch: SW-3086-2929-8299
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj

top rengi sabitleniyor mu?arada kahverengi top seçenler geliyor, top nerede göremiyorsun.çok büyük saçmalık.

Bu oyunda 1.85 üzeri ön liberolar kullanmazsanız rakip çok rahat forvetlerine topu ulaştırabiliyor. Allan ve Valverde 85 kullanıyorum bazen iyi hoş güzeller de uzun boylu ve uzun bacaklı olmadıkları için rakip forvetlerin pas yollarını kapatamıyorlar.

Zaten Patrick Viera ve Gullit oyunun en iyi 2 orta sahası oradan yola çıkarsak bunların boyları 1.90. Bu oyunda 1.85 altı ön libero kullanmak kerizlik gibi bir şey.

|
    |

bazen defanstan atılan ara pas bile forveti kaleciyle karşı karşıya bırakıyor.geride kal oynamak, defansı en geride tutmak lazım herhalde.

Ben oyundan cikiyorum artik ! Biktim o toptan...

|
    |
    CrashTrainer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: neco6791

Alin fredi keyfinize bakin yav

Her oyuncu hyple ve pahali diye öyle ahim sahim iyi degil

Aynisi wijnaldum icin de gecerli mesela

Fred onun yaptigi isin aynisini daha iyi yapiyor bende

Bir kere baya cevik

Pres yedigim an cok rahat dönüp rakibi yaniltabiliyorum

Wijnaldum paketten satılamaz olarak çıktı. Satılabilse satardım. Hiç iyi değil bence. Defansif yönü ortalama ofansif yönü de çok kötü bu oyunda. Şutlar desen işe yaramıyor. Parasının hiç karşılığı oyuncu değil. Fred daha iyi gerçekten.

|
    |

Nothing's real until you feel
    Clinic Ways
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    Bi daha wlye girersem cümle alem üzerimden geçsin. İlk ve son wlm oldu hsonu hem vaktim heba oldu hem sinir hastası oldum

915 Mesaj

Bende biraktim. Hatta birinden ozur diledim. 12-4 yendim. Adama acidim acidim bu kadar bilgisayr karariyla yenilmek olmaz !!!! 4 direk oyuncular yavas yazik ya yazik her maca emek stres sabir deliricez vallahi .... Keyif almaktan ote dovusuyoruz.  

|
    |
    okldoc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

malum ulkemiz sartlarinda internet yavas.defans yapmak zor.

ancak bu hafta tamamen bundesligaya gectigimden beri baya ilginc sekilde guzel defans yapiyorum

sonra adamlarin yorumlarina baktigimda driblingleri yuksek oldugundan return king yazmislar ikisi icinde.

delaney totw ve alaba.

adamlar cb sonradan mi oldular diye bilemiyorum ancak driblingleri 80 ve donusleri inanilmaz guzel.

77 pace alabaya shadow basili ve 90 + pace li adamlari direk yakalayabiliyorum.delaneyden bahsetmeme gerek yok.bundesliga defansindan vazgecmeyi dusunmuyorum.zaten mukiele den daha iyi bir rb de yok sanirim oyunda.

kisacasi bugune dek pace e dikkat ederken cb lerde driblingi de iyi oyuncu denemeye bakin..

kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 1 Kasım 2020; 17:4:0 >
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yarbay
    2044 Mesaj

Bazen de çok net bi koşuya attığım ara pası berbat bi şekilde atıyor. O zaman deliriyorum işte. Saçma sapan rastgele üçgene basınca top geçiyor en net pozisyonda geçmiyor ya yavaş atıyor pası ya da alakası bir yere.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    CrashTrainer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj
    Bu hafta 18 yaptım ama artık bıktırdı. Şimdi size bir pozisyon anlatacağım top köşe direğinin orda ben rakipten topu almak için tackle bastım hay basmaz olaydım top nasıl olduysa ordan kale önüne sekti ve adam gol attı yemin ediyorum haystımda bu kadar saçma gol yemedim. Ya yanına sek ortada kalsın ama kardeşim köşe direğininin ordan kale önüne sekmek nedir yaaa

|
    |
  • Binbaşı
    1680 Mesaj
    Arada rivalsta rakip geliyor adamı yukarı doğru koşuyor oyun filan oynamıyor ne bu böyle?

• Yüzbaşı
    984 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8c/44/d4/8c44d42738402ffe32f0ff2f48e67a67.png&t=0&width=480&text=1

Merhabalar, FUT'ta ethernet ile bağlanıyorum fakat pingim ortlama 70-90 ms arası. Sizce bu durum normal mi?

Biz Avrupa'da başarılı olmak için kurulmuş bir takımız.

• Yüzbaşı
    915 Mesaj

Bugun serverlar bitik halde !! Top uctu top !! Goruntuyu yakalayamadim. Sanki fifa 98 falan oynuyoruz. Oyle garip oyun hatalari varki sok icinde izliyorum.  

|
    |
    xraxion61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sizin internetinizden ziyade EA'in kurduğu sunucular önemli, bu sunucular da Türkiye'ye uzak olduğu için malesef pinglerimiz yüksek oluyor. Düşmesi için EA'in ülkeye yakın bir yere sunucu kurması gerek malesef..

|
    |
    Dolmetscher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1318 Mesaj

Arkadaşlar yan hesap kaç tane acabiliyoruz bir makınada. Ben 6 tane acabıldım.

Bırde kayıncomun ps4 e oyun olan hesabı tanıttım oradan da 6 hesap actım ama o hesapları benım ps4 e gırınce ea uzgunuz parola yanlış vs vs gibi bir hatadan dolayı hesaplara girmiyor.

Nasıl daha fazla yan hesap ekleyebılırım. Arkadaşlarımda en az 10 adet yan hesap var ama bende olmuyor.

Acaba hem ps4 için hemde satın alınan oyun ıcın lımıt 6 hesap mı. Baska satın alınmıs bır oyun ıle mı denmelıyım acaba ?

|
    |

Imkansiz tabiki zaten weekend league para demek ! Daima bilgisayar algoritmasi para harcayan fifa points alanlari destekliyor. Bir coguda cok cok iyi kadrolarla oynuyor. Kac tane youtuber varda 81 lik davinsonla falan oynuyor yani bana biri soylesin ? Hepsinin kadrolari adeta ucuyor. Kazananlarin hepsinin kadrolari en kotu 10-12 milyondan basliyor. Peleden tut brezilyali ronaldoya kadar. Mbappe neymar zaten oyunun bugi ! Karsima ciktigi an kaciyorum.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 1 Kasım 2020; 18:42:18 >
    |
    |
    dorukhanilhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,906
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.