Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismailzumbul , TheBearGrylls , TheBearGrylls Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.626
Cevap
784
Favori
6.098.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 62836284628562866287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene menülerdeki koyu tema çok kötü olmuş.gözü yormaktan başka bir işe yaramıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt
    Sayfa açılmıyor. Geçen hafta 29 maçta 17 yaptım. Kadrom şu şekildeydi sattığım iiin fotoğraf atamıyorum; Neuer Davies Alaba Hernandez(Kloosterman) Mbabu(Mukiele) Kimmich Zakaria Reus Sane Douglas Costa Haaland. Tabi Neuer'i kenara çekip Oblak denedim yine olmayınca Neuer ve Oblak'ı sattım ve Lloris aldım kesinlikle ikisinden de iyi, zatwn son 2 yıldır kaleciler sıkıntı. Geçen yıl Ederson ve Handanovic hariç bütün kalecileri denedim bir tek Lloris iyiydi yine. Bu haftada Delaney Totw Ve Lewandowski aldım yok olmuyor sinirlendim sattım takımı az önce 2 farklı diziliş denicem az önce 5-3-2 denedim kazandım şimdide 4-2-3-1 deneyeceğim belki 3 defans sistemde deneyebilirim kadrom şöyle oldu. Lloris Davies Delaney Hernandez Alaba Arnold Sisokko Kimmich Reus Haaland Bale tabi 4-2-3-1 yapınca Werner ve Havertz almayı düşünüyorum üstüne para kalırsa Virgil alacağım. En iyi takımı oturtana kadar denemeyi düşünüyorum.

• 2 maç atalım dedik 5 dkkada maçtan attı seri yaptık ya zoruna gitti yine eanin futa giriş yapılamıyor şimdi de

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Birde rakip kendini iyi oynuyor sanıyor ya iyice deliriyorum. Anlamadığım şey şu Türk Profesyonel oyuncular kaç pingle oynuyor veya onlarda bu seviyeler ile oynayıp nasıl 30 win yapıyorlar?

• Div 1 deyim 2100 skill puanim var. 3 haftadir ilk 3 macta kesin yenilgim oluyor. Gecen senelerde 7. Maca kadar sorunsuz gidiyordu. Olmuyor gerceiten yirtniyorum defansta ama olmuyor. Bazi seyleri kabullenmenin zamani geldi sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • if werner akşam 350k ya inmişti, şimdi 380k olmuş.neden arttı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Edelion

Sayfa açılmıyor. Geçen hafta 29 maçta 17 yaptım. Kadrom şu şekildeydi sattığım iiin fotoğraf atamıyorum; Neuer Davies Alaba Hernandez(Kloosterman) Mbabu(Mukiele) Kimmich Zakaria Reus Sane Douglas Costa Haaland. Tabi Neuer'i kenara çekip Oblak denedim yine olmayınca Neuer ve Oblak'ı sattım ve Lloris aldım kesinlikle ikisinden de iyi, zatwn son 2 yıldır kaleciler sıkıntı. Geçen yıl Ederson ve Handanovic hariç bütün kalecileri denedim bir tek Lloris iyiydi yine. Bu haftada Delaney Totw Ve Lewandowski aldım yok olmuyor sinirlendim sattım takımı az önce 2 farklı diziliş denicem az önce 5-3-2 denedim kazandım şimdide 4-2-3-1 deneyeceğim belki 3 defans sistemde deneyebilirim kadrom şöyle oldu. Lloris Davies Delaney Hernandez Alaba Arnold Sisokko Kimmich Reus Haaland Bale tabi 4-2-3-1 yapınca Werner ve Havertz almayı düşünüyorum üstüne para kalırsa Virgil alacağım. En iyi takımı oturtana kadar denemeyi düşünüyorum.

Bence reus'u sat derim, zakaria dan da istediğim verimi alamadım, haaland ise kamyon gibi buda sanırım internet hızımızdan. Taktik olarak en çok verimi 4222 de aldım.

• bu ea geçen sene 1.4 milyar dolar kar etmiş ama hala serverlar leş gibi. saat 3.30 ama pas 2 sn gecikmeli gidiyor öğlen nasıl olur acaba

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Hocam matchmakingde net bi sey var bu sene bence.Fut champste gercekten ilk 10 mac zorlanmiyordum gecen sene falan ki herkes bunu soyluyordu,gecen hafta elite bitirdim bu hafta ise ilk maci kaybettim dorduncu macta da 2-1 ondeyken 5-2 kaybettim maci.Neame denilen red pickini soktu bi adam ayaginin disi ile asirtma falan yedim ciddi cildirmamak icin zor tuttum kendimi.Gunu 7-2 bitirdim ama 3 haftadir wlde 70 mac yaptiysam tas catlasin 15-20 tanesi zorlanmadigim maclardi.

• hemice H kullanıcısına yanıt
    Reus'un satılabilirini satıp satılamaz ile oynuyorum şu an 600k falan coins var Werner alıcam, 1M coins yapınca Virgil alıp takımı ona göre kurmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Edelion

Reus'un satılabilirini satıp satılamaz ile oynuyorum şu an 600k falan coins var Werner alıcam, 1M coins yapınca Virgil alıp takımı ona göre kurmayı düşünüyorum.

Ben if rashford denedim bir süre, inanılmaz, tavsiye ederim, oyunun şu döneminde çok başarılı.

• Ping tabi onemli ben gece haric mac cok zor kazaniyorum
    Ama gameplayde agir momemtum var bu sene ve defansta zor oldugundan karsindaki isterse ilk defa oynayan biri olsun kesin pozisyona giriyor yasa takimi komple geri cek eninde sonunda giriyorsun
    Amaci belli ea nin oyunculari max sekilde esitlemek malesef bunu istiyor dmekki insanlar fifa bildigin pinball artik

• hemice H kullanıcısına yanıt
    Bişey değişeceğini sanmıyorum. Az önce adam atağa çıkıyor defansla koştum topa müdahale edicdk gibi oldu benim adam sonra dokunmadan devam etti. Adamın defans bir anda kapanıyor ve açı vermiypr benimkiler elleri cebinde dolaşıyor.

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Takım verdiğim taktikleri dinlemiyor ki. Kafalarına göre oynuyorlar. Rakibe bakıyorum adam bir verkaçlar yapıyor ama takımındaki herkes hemen pas atıp boşa kaçıyor benimkilere komutta versem L1 de yapsam yok oası verip rakibin önünde bekliyorlar atıyımda kaptırıyım diye.

• Edelion kullanıcısına yanıt
    Dostum türk proların hepsi skill delisi ve kazandıkları anda skill yapmaya başlıyorlar bazen abartıyorlar ama skill her rakibi açıyor. Eğer skill yapan biri değilsen ekstra pasları çok çok iyi yapman lazım bazen izliyorum yayınları adamlar benim kesin vururum diyeceğim yerde garip paslar veriyor ama bu paslar mantıklı oluyor. Bu oyunu ezberlemekle alakalı tabi pozisyonlar birbirine benziyor haliyle analiz yapmak gerekiyor o analizleride sonraki maça taşımak tüm olay bu bence

• lakers87 L kullanıcısına yanıt
    Benim sorunum şu ki, rakip takım defansı öyle bir kapanıyor ki dip dibe kanatlara da açılsam olmuyor, merkezden de olmuyor ama benim defans hep araları çok açık şekilde ve eksik yakalanıyor. Defans çizgisini ileride de geride de denedim, takım aralıklarını genişte de darda da denedim olmuyor. Defansa geride kal diyorum bi bakıyorum bekler açılmış. Kafayı yemek üzereyim.

• Uzun uzun yazmak isterdim. Sadece artık bu oyunun bizleri çok yorduğunu düşünmeye başladım. Özellikle weekend league !! Oyunun algoritması senelerdir aynı sistemde çalışıyor. İlk defa bu yıl biraz fazla ileri gittiğini düşünüyorum. Özellikle oynadığın takımından memnun olmayıp değiştirmen için bilerek oyunda sana karşı her türlü pisliği yapıyor. Hayır şunuda anlamaz oldum. Skill vs ile tabiki güzel galibiyetler alabilirsin 30 da 30 yapabilirsin buna hem fikirim. Ancak karşında 53 pace li adamları forvete koy stopere yok sol bek koy vs oyunun normalde mantığına yanlışken sanki adamın yaptığı bu değişikliklerle seni yeniyor. Dün 5-0 önde olduğum maçı 7-5 kaybettim. Maçı oturup tam 4 kere tekrar tekrar izledim. 2. yarı tam 2 dakikada adam 4 gol atıyor. Sanki sistem öyle bir beni kasıyor ki bıraktım adamdan top almayı futbolcuya değemiyorsun. Gerçekten o an dedimki ya bırakacağım yada hiç umursamadan oynamaya devam edeceğim. Fifanın istediğini inadına yapmayacağım. Takımı sat değiştir zarar et yeni oyuncu al ! Sonra ilk 5 maç takım fişek gibi olsun !!! İnanın yemin ediyorum ps kolunu bıraktım takım daha zor gol yiyor ! inanılmaz bir şey ne zaman elime alsam kolu adamın takımı adeta uçuyor. Üzüldüğüm şey yenilgimizi biz belirleyemiyoruz 5-0 önde olsan bile ... Aynısı bana da oluyor karşımdaki adam sürekli geliyor direkler kaçan goller kafalar sonra arka arkaya 4 tane atıyorum. Tam bir rezillik ! Eskiden season oynadığımız dönemleri düşününce ne kadar adeletli ne kadar keyifliymiş diyorum.. Herkese iyi oyunlar ... EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  Herkese sabır versin.. Bu oyunda sabır şart..

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Oyunda bu sene gold kartlar arasında 1 milyon altında hiç iyi forvet yok. Iconlar daha iyi. 87 Crespo, 87 Raul, 87 Suker gibi ve bir çok icon iyi fiyat seviyelerinde aslında. Kullanabilirsiniz. Aubameyang, Werner gibi oyuncularla oynayacağınıza bunlara yönelin derim. Evet arada 2 kat fiyat farkı var ama gene de Icon forvetler çok iyi şuanda önceki seriler gibi pahalı değil.

La liga da forvet yok, Serie A da forvet yok, Bundesliga da forvet yok.

Sadece premier ligde 2 3 tane forvet var onlarda iyi seviye oyuncular değil.

Reis senin yazıları okuyunca 3-5 milyon coin yoksa oynamayın gibi bir anlam çıkarıyorum

• Arkadaşlar kadro kurma görevlerinde fgs takaslar var. Ben bunu kaçırmışım. Bu fgs takas oyuncularını nasıl topluyoruz?

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Bende 4-0 kaybederken maci 11-6 kazandim da iste boyle sacmaliklar kzansan bile oyundan keyif almamana sebep oluyor

• 
Sayfa: önceki 62836284628562866287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.