Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.482
Cevap
785
Favori
6.093.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62826283628462856286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://i.ibb.co/vkjvCJs/658-F2-BAE-4-B24-4-BAF-A75-F-7443-E5490853.jpg

Bu dogruysa ben gelişmiş bir Traore'yi kaldıramam. Yeterince travma yaratıyor zaten normali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam hangi yqyını izlemek lazım token için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun çıktığı 1-2 hafta 20-25 ms arası oynuyordum ama 1 haftadır 29-30 ms ile oynuyorum ama inanılmaz bir delay var,bu delayler yüzünden yenilmekten bıktım artık

• Oyunda bu sene gold kartlar arasında 1 milyon altında hiç iyi forvet yok. Iconlar daha iyi. 87 Crespo, 87 Raul, 87 Suker gibi ve bir çok icon iyi fiyat seviyelerinde aslında. Kullanabilirsiniz. Aubameyang, Werner gibi oyuncularla oynayacağınıza bunlara yönelin derim. Evet arada 2 kat fiyat farkı var ama gene de Icon forvetler çok iyi şuanda önceki seriler gibi pahalı değil.

La liga da forvet yok, Serie A da forvet yok, Bundesliga da forvet yok.

Sadece premier ligde 2 3 tane forvet var onlarda iyi seviye oyuncular değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 30 Ekim 2020; 19:39:38 >
  • cuma gündüz rahat bir şekilde wl oynayan var mı, oyun hep ağır geliyor cuma gündüz girince.

• Rivals da bile ping var şuan. Özellikle Alman geldimi 1 sn delay rahat hissediliyor

• tek eksik 90 garrinchayı 92 yapmak kaldı.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: Olcaysson

tek eksik 90 garrinchayı 92 yapmak kaldı.

aga nası yaptın bu kadroyu allah askına ?

• Serefsiz ea yine op bir bundesliga oyuncusunu sbc olarak veriyor
    Premir lig icin bir tane iyi stoper vermiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

aga nası yaptın bu kadroyu allah askına ?

Alıntıları Göster

yan hesap

• Bunlar ne saçma kartlar ya adamlar brezilya kadrosu kurdu resmen kartlarla saçma sapan

• Alex Texira kartı inanılmaz iyi olmuş 83 reyting gösteriyor ama normalde özellikleri 87 88 gibi. Çok iyi kart 83 niye gösteriyor anlamadım. Reytingine bakmayın alıp çok iyi oynatılacak kart ama pahalı gerçi.

• Ben akillanmam cidden. Yine gittim Promo zamani actim paketleri. Ultimate paket de bosa gitti.

Bu arada Pogbaya millet 1.4 milyon veriyor inanilmaz gercekten. Gold karti 1 if alsa bu karttan daha iyi olucak.

Salah in ozellikleri Di maria dan iyi ama mbappe neymae baglantisi var diye 400 k ya alamiyorsun su an

• Lukaku guzel olmus. Yalniz hakli herkes bu brezilyalilari biraz abarttilar sanki !!! Teixeira inanilmaz kart olmus. Cok can yakae o 83 lik haliyle..

• 320 K en iyi hangi takım kurulur beyler bir el atsanız

• Her zamanki gibi adamların bağlantıları yağ gibi. Seri paslar, skiller, kombolar havada uçuyor bizse ball roll bırak basit bir pas atmak için bile tepki vermesini bekliyoruz

• Türkiye gibi 5. Sınıf dünya ülkesinde online oyun oynanmaz. 25 ping yazıyor ama oyuna giriyorum o kadar belli ki 25 olmadığı. İnternetim ve altyapımda iyi fakat ea sunucularındna kaynaklı bu ülkede oynanmıyor. Onu geçtim rakiple neredeyse takımımız aynı bendeki adam önünden geçen topu izliyor rakipteki aynı adamın sanki ayağı uzuyoe her topu yakalıyor. Kaleci desen Neuer kullanıyordum rakiotede neuer var benim ki uçanı kaçanı yiyor dışarı çıkanı içine alıyor rakipteki %100 pozisyonu çıkartıyor, kaldı ki benim şut çeken futbolcum her açıdan daha iyi. Kötüde oynamıyorum fakat dediğim gibi takım eli cebinde oynuyor sanki. 600k coins var takımı satarsam 1M coins olur eğer tavsiye edeceğiniz meta bir takım varsa sevinirim. Belki takımdan dolayıda oynayamıyor olabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Edelion kullanıcısına yanıt
    https://www.futbin.com/21/squad/2183772

Bu tarz bisey kurabilirsin hocam. Birçok oyuncunun özel kartı var, duruma göre IF Hernandez, IF Gomez, Rulebreaker Nainggolan, Rulebreaker Cuadrado, IF Eriksen vs ekleyebilirsin takıma. Ya da İmmobile yerine ucuzundan bir ikon da alınabilir.

Ben buna benzer bir kadro kurdum. Gecen iki hafta 11-12 galibiyeti gecememistim BPL kadrosuyla. Bu kadroyla 21'de 12 yaptım bugün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edelion

Türkiye gibi 5. Sınıf dünya ülkesinde online oyun oynanmaz. 25 ping yazıyor ama oyuna giriyorum o kadar belli ki 25 olmadığı. İnternetim ve altyapımda iyi fakat ea sunucularındna kaynaklı bu ülkede oynanmıyor. Onu geçtim rakiple neredeyse takımımız aynı bendeki adam önünden geçen topu izliyor rakipteki aynı adamın sanki ayağı uzuyoe her topu yakalıyor. Kaleci desen Neuer kullanıyordum rakiotede neuer var benim ki uçanı kaçanı yiyor dışarı çıkanı içine alıyor rakipteki %100 pozisyonu çıkartıyor, kaldı ki benim şut çeken futbolcum her açıdan daha iyi. Kötüde oynamıyorum fakat dediğim gibi takım eli cebinde oynuyor sanki. 600k coins var takımı satarsam 1M coins olur eğer tavsiye edeceğiniz meta bir takım varsa sevinirim. Belki takımdan dolayıda oynayamıyor olabilirim.

Kesinlikle katiliyorum. 25 ms ping dedigimiz sey 0.025 saniye yani bunu gozun algilamasi imkansiz ama neredeyse bunun 10 kati ynai 0.2-0.3 saniye gecikme var.

• Elimde Alex Teixeira nin rulebreakers kartı var max satış rakamı 300 bindi biraz önce 550 ye çektiler. Kaçtan satmalıyım artar mı azalır mı sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 62826283628462856286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.