Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
172.608
Cevap
786
Favori
6.097.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 62266227622862296230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tesekkurler. Guzel bir bilgi. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlangıç kadrosu olarak şöyle bir kadro düşündüm: https://www.futbin.com/21/squad/1105299

Ne dersiniz?

Bu fiyata kurabileceğim PL kadrolarına göre çok daha üst düzey bence. Yorumlarınızı bekliyorum.

• kaleciye gore defansi kuracagim

oblak - ter stegen - alisson

ucunden hangisi sizce ?

oblak/ter stegen - diego carlos - eder milito

alisson - davinson sanchez - joe gomez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 12 Ekim 2020; 23:34:7 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

her kaleci o kadar kotu ki ! Hele ki capraz gollerde hepsi gol. Hangisini seviyorsaniz onu alin. Ben alissonla oynuyorum. Yalandan memnunum diyorum. Guncelleme gelsede oyun bugi kalksa diye dua ediyorum. Gina geldi capraz gollerden !!!!!

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

pls defans kurarsam 150k fazla lazim..ter stegen nerf yemis diyorlar gecen sene ki gibi degilmis..dogru mu acaba ?

• Web app açık hesap alınır

• Bismillah ilk rivals maçımı yapayım dedim tam oyunu sevdim hoş derken ve üstlelik 2-0 kazanırken 86 dklarda lost connect hatası verdi internette gitmediği halde tam bir rezalet yazık

• İleride param olursa bu kadroyu kuracağım, bu ileri üçlüyle oynamak cok zevkli olur. Bir tek Rabiot sırıtıyor ama yapacak bisey yok

https://www.futbin.com/21/squad/1117886

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 13 Ekim 2020; 2:22:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna Div. 6'da başladım ve şu an 1600 puan ile 3'teyim. Geçen sene hiç Div. 6 üstüne çıkamamıştım. Ya bu seneki oyun benim tarzıma daha uygun ya da geçen sene 70 ping ile bu seneki 30 pingin farkını görüyorum. Kadro şu şekilde, bütçe 90k, Nainggolan, Coman ve Hernandez dışında herkes satılabilir. Varsa tavsiyelerinizi alabilirim. Teşekkürler.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SALIGIA -- 13 Ekim 2020; 4:57:24 >

• Leipzig oyuncularinin cogunlukta oldugu fransa karisik hibrit kadro yaptim. Oynanis cok keyifli ama formation sanirim cok kotu. Oyuncular iyi taktik kotu , baska bir oneri varmi bu kadroya uygun formation ya da transfer ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan107 -- 13 Ekim 2020; 9:8:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar UT macı öncesi rakibinizle pinginiz genelde ne oluyor ? geçen yıl benim 40-50 arası gidiyordu bu yıl genelde 24-25 oluyor. sizde de belirgin bir değişiklik var mı?

• ReiSeM kullanıcısına yanıt

Cidden şu pinglerin az gözükmesini server bağlantı iyileşmesi sananlara çok gülüyorum :)

adamlar bildiğin ping/2 olarak yazıyor artık orada. Tr den dünyada ki hiçbir sunucuya 20 ms alamazsınız.i şu an ki şartlarda :)

tamamen psikolojiye oynuyorlar. Oyun bence halen kağnı gibi bazı saatlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 13 Ekim 2020; 9:20:27 >
  • Fransız menajer alıp çin ligi basarsam sanırmı bu kadro iş yapar,

https://www.futhead.com/21/squads/46112//

• SALIGIA kullanıcısına yanıt

Oyunda aşırı dengesiz eşleşmeler var. 2-3 gün önce yazmıştım buraya Ana hesabım div 4 zorlaniyorum. Yan hesabım Div 2 ve Div 1 zorluyorum.

İlerleyen günlerde daha dengeli olacaktır. Ama tabii 70 ping den 30 pinge inmek de çok fark eder

Ben geçen sene 42 MS giriyordum bu sene 23-26 arası ama 42 ile 23 arasında bir fark hissetmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19karabulut07 -- 13 Ekim 2020; 9:49:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Cidden şu pinglerin az gözükmesini server bağlantı iyileşmesi sananlara çok gülüyorum :)

adamlar bildiğin ping/2 olarak yazıyor artık orada. Tr den dünyada ki hiçbir sunucuya 20 ms alamazsınız.i şu an ki şartlarda :)

tamamen psikolojiye oynuyorlar. Oyun bence halen kağnı gibi bazı saatlerde

Kağnı gibi falan değil kesinlikle bence aşırı hızlı

• Fut cham. girişler açıldı galiba arkadaşlar. Webapp ten giriş yaptım oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun bu sene tek artısı fitness kartlarının kalkması oldu herhalde.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Kesinlikle tavsiyemdir. Rodrigo bu paralara hakkını veren bir kart olmuş. 8 maçta 21 gol

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

arkadaşlar UT macı öncesi rakibinizle pinginiz genelde ne oluyor ? geçen yıl benim 40-50 arası gidiyordu bu yıl genelde 24-25 oluyor. sizde de belirgin bir değişiklik var mı?

ping değerleri tek taraflı yazılıyor ea açıkladı.orada yazan neyse x2 gerçek değer.

• Bende ping degerleri ciddi sekilde düstü.
    Genelde 6-8ms arasi aliyorum, Fifa20de bu deger hep 12nin üstünde olurdu.
    Xboxa gecmem de bir etken olabilir tam bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 62266227622862296230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.