Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.255
Cevap
787
Favori
6.085.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62256226622762286229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba. aktif whatsapp fut grubu var mıdır ?

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Çok Gezici kullanıcısına yanıt
    Git burdan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Mendy ve manolas çıkardım. Bunları ne zaman satmalı?

Bide şöyle bir kadro yapmayı düşünüyorum. Sağ tarafta willian var ama lucas'a iyi diyorlar. ne dersiniz?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victoriou_S -- 12 Ekim 2020; 17:28:36 >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt

Cuma cumartesi weekend league zamani satabilirsin. Takim guzel. lucas evet her zamanki gibi tutulamiyor. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt

Lucas çok iyi.Çaprazdan gol bugunu iyi kullanıyor

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Kadro için önerisi olan var mı ?

• MrtAkblut kullanıcısına yanıt

Alternatif olarak bilmiyorum ama orta saha yavaş bence.Tabii herkesin oyun şekli farklı ama ben mesela yavaş oyuncularla yapamıyorum

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

Dostum ben de tedirgindim ancak çok çabuk açıldı. Ben de şaşırdım aslında ama şans biraz da demek ki... Bu arada ben çok trade de yapıyorum. Sen de aktif kullan marketi yararı olabilir

• SBC'lerden 2 Koulibaly, 2 Adama Traore çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ziyech , 3 osimhen , 2 hakimi aldım otw.İnş bi tarafımda patlamaz

• Xboxdan yeni hesapa actim 5 gun oldu. Mac falanda yaptim birsuru web app market acilmadi. Nasil yapacagiz arkadaslar ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bu ikili akiyor beyler
    Tavsiye ederim yani

Skill puanim 1426
    O seviyede bile cok rahat rakibin icinden geciyorum bu ikiliyle
    Pace delisi savunmalar bile caresiz kaliyor

• Son gelen SBC'den dolayı altın ve gümüş Galler uyruklu oyuncular yüksek fiyatlardan satılıyor. Kulübünüzde varsa değerlendirebilirsiniz. Ya da ucuza alıp, hemen pahalıdan satabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 12 Ekim 2020; 20:21:21 >
  • Son, If Allan ve Joe Gomez çıkardım ben de. Satsam 500k ediyor yaklaşık satsam mı etraflarına takım mı kursam bilemedim

• Ya beyler sistemde bir hata mı var? Ben istemeden 2 tane 75 reytingli oyuncuyu 10K'ya aldım bid yapmak isterken. El alışkanlığı fark etmedim. web app'de saçmaladı. Ne oluyor?

• Geçen sene De Bruyne den hiç memnun değidim. Ancak şu anda öyle muhteşem oynuyorki tarih yazıyor. Attığı çalımlar paslar. İlk defa ratingin karşılığını veriyor. Uzun zamandır bir futbolcuyla bu kadar keyif almadım. Düşünen cam pozisyonuna alsın derim.

Ayrıca bence oyundaki en iyi forvetlerden biri şu an aubemayang. Özellikle deparları ve attığı şutlar enterasan. Geçen sene favorim olmayan oyuncular bugünkü oyun stiliyle muhteşemler.

Kısa bir zamanda kesinlikle bu köşe golleri için güncelleme gelecekmiş. Oyunun en büyük bugı ne yazık ki kaleciyle karşı karşıya çapraz goller. Gına geldi. Bugün kaç tane köşeden aynı golleri ye ye bıktım !!! Herkes de bir daniel james var. Ne adammış o ya !! EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• borucan35 B kullanıcısına yanıt

Bende bugün fark ettim kadroda sadece nadir oyuncular olması gerekiyor. Otw kartı gibi özel kartlar varsa da sayılmıyor görevde. Ona dikkat edin.

• Oyunda bid ile alma yöntemi değişmiş 20K param gitti ya

• Oyuna 2 saat ayırarak 2 Jumbo Nadir Oyuncu paketi ve 1 Nadir oyuncu paketi kazanmak isteyen varsa eğer
    Aşağıdakileri 85 kadro ile amatör zorlukta Squad battle da yapabilir.

85 kadro yapmak şuan icin zor ama kiralık yüksek reyting oyuncuları yedeğe çekin muhtemelen olur. İşte Mbappe falan veriyor oyun şuan kiralık.

Bunu belki fark etmeyenler için paylaşıyorum. Bu paketler şuan markette yok o yüzden çok büyük ihtimalle hepsi walkout gelir.

• 
Sayfa: önceki 62256226622762286229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.