Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.507
Cevap
785
Favori
6.094.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61946195619661976198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam öyle bir durumda yok. Yani normal herkes nasıl indirdiyse öyle indirdim anlamadım. ve 2 oyunun boyutları farklı. O çok saçma geldi bana yoksa birini siler geçerimde anlamadım mevzuyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ST4RK

Hocam öyle bir durumda yok. Yani normal herkes nasıl indirdiyse öyle indirdim anlamadım. ve 2 oyunun boyutları farklı. O çok saçma geldi bana yoksa birini siler geçerimde anlamadım mevzuyu.

Valla ben 10 saatlik denemeyi TR psn imden aldım, oyunu aldığım hesap ta USA psn den. Ayrı ayrı indirdi her ikisini onun için tecrübe edindiğim için yazdım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa20de şu an fifa points (psn storedan) alsam, fifa 21de oyuna aktarılır mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Fifa20de şu an fifa points (psn storedan) alsam, fifa 21de oyuna aktarılır mı ?

hayır

• fluox kullanıcısına yanıt
    Ben geç mi kaldım hocam ? Yapan hep gördüm twitterdan o yüzden soruyorum

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt

anladım hocam. peki sizdeki durumda bendeki gibimi iki oyunun boyutları 3gb kadar fark ediyor. Yani bunu niye bukadar dert edindim bilmiyorum. Ama merak ettim. Kime söylesem o ne ya falan diyo koca dünyada bitek benim başıma geldi sandım  

• Transfer marketim açılmadı neredeyse 500maç yaptım halen kapalı

Açık olan hesap arıyorum

• psiko53 P kullanıcısına yanıt

Rivals + battle toplam 20 maç oldu hala kapalı bende. Tahminimce oyun çıkış yapmadan açmıycaklar gibi

• Fut wp grubumuza gelmek isteyen arkadaşlar özelden yazabilir arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ST4RK

anladım hocam. peki sizdeki durumda bendeki gibimi iki oyunun boyutları 3gb kadar fark ediyor. Yani bunu niye bukadar dert edindim bilmiyorum. Ama merak ettim. Kime söylesem o ne ya falan diyo koca dünyada bitek benim başıma geldi sandım  

Evet iki tane ayrı inen oyun arası boyut farkı bende de var.

• Web app acik hesap aranıyor

• Arkadaşlar yeni hesap açarak arkadaşımla dijital kardeşlik yapıp fifa 21 alcaz en hesaplı nasıl alabilirim ea play üyelik alıp sonra fifa mı almam lazım. Sene sonunda oyunu satmak istediğim de bir sıkıntı olmaz demi ea playı sadece göstermelik bir ay mı alıyoruz

• Herkese merhabalar arkadaşım twitchten yayın yapıyor. 72K Fifa Points ile. katılımlarınızı bekliyoruz :) çok teşekkürler şimdiden twitch.tv/serhatsenel10

• Beyler ea play için oyunu indirmiştim şimdi kütüphaneye girince başka bi fifa 21 daha indirilebiliyor.yüklü olan 42 gb diğer inecek olan 39 gb.aynı sorunu yaşayan var mı?

• bobadilla kullanıcısına yanıt

Bendede aynı şekilde hocam. İndirdim 2.sinide. daha doğrusu otomatik indirme işaretliydi indirmiş farkında olmadan. Oyun açılınca bakarız duruma göre birini sileriz. Bu bi problem mi ondanda emin değilim.

• ST4RK kullanıcısına yanıt

İndirelim dursun o zaman.yarın girememekten iyidir :)

• takım nasıl olmuş sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 5 Ekim 2020; 3:17:22 >
  • Altın 1 bitirdik,

Bale çıktı 100k fiyatı düşmez değil mi?

Zaten PL kadro oynuyorum bale durması lazım gerçi oyunda kanatlar taa çizgide durduğu için oyuna dahil edilemiyor bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: bladell

Arkadaşlar yeni hesap açarak arkadaşımla dijital kardeşlik yapıp fifa 21 alcaz en hesaplı nasıl alabilirim ea play üyelik alıp sonra fifa mı almam lazım. Sene sonunda oyunu satmak istediğim de bir sıkıntı olmaz demi ea playı sadece göstermelik bir ay mı alıyoruz

kardeslikle aldigin fifa ile ayni anda nasil 2 kisi ultimate team oynayabilir?

• oyun daha cikmadan kadro kurulmus nasil oldu bu is. hala fifa 20 den mi bahsediyorsunuz yoksa  

• 
Sayfa: önceki 61946195619661976198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.