Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61936194619561966197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam elimde antony ve luiz Felipe var fiyatlarının düşeceğine düşünüyorum sizce ne olur oyun çıkınca da Brezilya kadrosu yapmayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kibo_23 kullanıcısına yanıt

Bende senelerdir brezilya kadrosuyla baslarim. Biraz kirilganlar ama ayaklar skill icin o kadar uygunki en mantiklisida o. Birkac gun fiyatlar yukselir talebe gore 2.hafta hepsi sabit yere oturur. Cunku market tamamen kullanilir hale gelince kartlara fifa fiyat revizesi yapiyor. 70kya satilan kart birden 115lere falan cekiyorlar. Artik nasil hesaplari var. Bende anlayamiyorumda. Brezilya iyidir kesinlikle. Tadini cikarin EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Reus tabikide kullanilir. Bundesligada cam olarak kullanilabilecek hala iyi oyunculardan biri. Paceden kaybediyor diye dusunulebilir. Ancak nede olsa cam oynatacaklar. Sadece suan eldekileri satmak mantikli mi ? Hala bilemez oldum. Talep nasil olucak tam herkes oynayama basladiginda gorecegiz.

Özellikle pace yüksek oyuncuları elde tutmakta fayda var.. Ve oyun başı meta olacağını az çok tahmin ede biliriz. Mesela bale var bir tanede paketten gelen onu kesn bekleteceğim otw si çıkınca paketlerden çıkmayacak o zaman salarım. Reus da yükseliyor şimdilik takipteyim.

• La Liga POTM sbcnin ne zaman geleceği konusunda tarih var mı?

• Transfer pazarı kapalı olup oynadıkça açılan var mi?
    Bir de şahsi görüşüm oyun kesinlikle 20 den daha farklı.Daha çok fiziğe dayalı gibi geldi
    Toplam 10 online maç yaptım her maç 5-5 6-5 gibi skorlarla bitti kaleciler sanki yok gibi

• Squar battles ödülleri saat kaçta geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: okanerdan

Arkadaşlar merhaba, Fifa 21'i dijital kardeşlik ile almayı düşünüyoruz. Ea Access ile hem daha ucuza geldiği hem de 10 saatlik deneme sürümü olduğundan dolayı tercih ediyorum. Fakat kardeşlik için oluşturacağım hesaptan oyunu ve Ea Access alırsam bu 10 saatlik sürümü kendi geçen yıl oynadığım ana hesabımda oynayabilir miyim ? Fut kadrosundan dolayı ana hesabımda oynamak istiyorum.

Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• quote:

Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Alıntıları Göster

EA play in Fifa ile alakasi yok. Hangi hesaba alinirsa ancak oradan oyuna girerrsiniz.

• Bu goretzka ve felixin max artınca fiyatı artar mı acaba kadroyu bu şekilde yaptım walker ve williams harici hepsi satılabilir elimde 40 50 k kadar bi para bivar nasıl takviye yapabailirim?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

EA play in Fifa ile alakasi yok. Hangi hesaba alinirsa ancak oradan oyuna girerrsiniz.

Alıntıları Göster

Aslında ben ana hesabımdan Ea Play alsam oyunu başka bir hesaptan alsam yine de 10 saatlik deneme süresini ana hesaptan kullanabilir miyim o zaman ?

• quote:

Aslında ben ana hesabımdan Ea Play alsam oyunu başka bir hesaptan alsam yine de 10 saatlik deneme süresini ana hesaptan kullanabilir miyim o zaman ?

Alıntıları Göster

Dedigim gibi EA play ile fifa ayri seyler. Hic fifa almasaniz bile EA play varsa ana hesabinizda Fifa yi indirip oynayabilirsiniz ama 10 saat bittiginde fifa almaniz lazim.

Sorunuzun cevabi kisaca evet.

• Oyun fiyatına satarım

• PS4 FUT web app transfer marketi açık olan hesap arıyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi need_help -- 4 Ekim 2020; 13:38:15 >
  • 15 maç rivals 2 maç battle yaptım market hala açık değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: tylerdrden

Squar battles ödülleri saat kaçta geliyor ?

Gece 3

Pazartesi 03.00 oluyor yani Türkiye saati ile

• Çoga kullanıcısına yanıt

Markette olmayan tüm oyuncuların fiyatı bir miktar artar. Mesela militao, renan lodi, felix gibi oyuncular.

• 2 saatim kaldı. Rivals yapmadım henüz kadro bitik. Maç yapmaktan görevlere bile bakamıyom. Adamlar ne kıl para veriyon 10 saat veriyolar. 24 saat yap bari. Kim nasıl yapıyor bu kadroları daha oyun çıkmadı millet ne para basıyor. Dostluk maçlarından oyuna gelen rakipleri görünce şaşırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 4 Ekim 2020; 14:48:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasit82

2 saatim kaldı. Rivals yapmadım henüz kadro bitik. Maç yapmaktan görevlere bile bakamıyom. Adamlar ne kıl para veriyon 10 saat veriyolar. 24 saat yap bari. Kim nasıl yapıyor bu kadroları daha oyun çıkmadı millet ne para basıyor. Dostluk maçlarından oyuna gelen rakipleri görünce şaşırıyorum.

Kadro bitik bile olsa oyna 40-50 k alirsin en kotu

• 60K Fifa Pointsle paket açıyor. Süper Lig Kadrosu kuruyor.

• Oyun yine orta, kafa ve gol mantığına dönmüş. 2 sene öncesine gittim geldim resmen. Her orta sonrası kafa vuruşu gol oluyor. Bir rakiple 10 dakikada 3’er tane kafa golü attık, şaka gibiydi Rivals’ta 3.klasmanda çok zorlandım. En zayıf kadro bendeydi diyebilirim. Özellikle kanat savunmasını hiç beceremedim. 6.klasmana düşmem lazım. Squad Battles ise bir tık zorlaşmış sanki. Elite 3 yapıp bırakacağım.

Bir de drag back’in tuşları mı değişmiş acaba. L2+R2 ile yapıyordum, şimdi ise L1+R2 olmuş.

• 
Sayfa: önceki 61936194619561966197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.