Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61926193619461956196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marketi acik hesap varsa 150 tl den alirim .

• Arkadaşlar selam, bir çok kişinin muzdarip olduğu konu bu,

şuana kadar bizim discord gurubumuzda 10 'na yakın arkadaşımız, twitterda ise daha fazla arkadasımız bu sorunu yasamakta, tamamına yakını ( 1 arkadasımız haric ) türkcell superonline fiber kullanıcısı, fakat turkcell superonline kullanıpta bu sorunu yaşamayan arkadaşlarımızda var,

çözüm olarak;

*çevrimdısı olmayı

*ps ayarlar > bildirimler > açık bildirimleri görüntülemeyi kapatmayı

bildirimleri kapatmayı

*ps ayarlar > bildirimler > video oynatılırken acılır bildirimleri devre dışı bırakmayı

*oyunu silip baştan kurmayı

*ea playi silip baştan kurmayı

*modem arayüzünü sıfırlamayı denedik

maalesef tamamında olumsuz sonuç aldık, ister maç içinde olun ister menüde fark etmiyor, videodaki durum ile karşılaşıyoruz. benzer durumu yaşayan arkadaşlar varsa bize ulaşsın lütfen, https://twitter.com/sanjuniperotv 'den bize yazabilirler. yogun bir hafta olduğu için mesaj 1 saat sonra çok gerilerde kaldığı için mecbur link vermek zorundayım, yönetim umarım reklam cezası vermez

Video için https://streamable.com/kb6rtx

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edizliv -- 3 Ekim 2020; 21:45:42 >

• Satılamaz zakaria çıktı Bpl ye bağlayamıyorum
    Bütçe 100k 4-4-2 varmı önerisi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FİFA 21 web app marketi açık uyarı almamış hesap aranıyor

• Deneme sürümü yüklü olmasına ramen, pre orderden otomatik indirmeye başlamış ps4. 2 farklı oyun oldu makinada. ne alaka anlamadım. ve bu deneme sürümünden 4gb kadar daha düşük.

• Geçen seneden tecrübeli arkadaşlar oyun çıkınca fiyatlar artar mı azalır mı mesela Manolas yada v.junior

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maximin 1 gol 1 asist. Şimdiden hazırlamışlardır if kartını. Geçen sezon sahaya çıksa kartı çıkıyordu adamın.

• 10 saat deneme süresini uzatmanın yolu varmı?

Birde defans çok kötü ya Cdm olmasına rağen os ile def arasında uçurum oluyor onu nasıl hallediyorsunuz arkadaşlar, geride kal mı yapmak lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 4 Ekim 2020; 2:8:35 >
  • Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt
    Ben cm lere merkezi kapat beklere geride kal diyorum. Bekler kanatları geride kalarak kapatıyor cm ler çok açılmıyor 433'4 oynuyorum defans çizgisi 4

• Selamlar,

Fifa 20'den FP aldım diyelim şu an (çünkü daha hesaplı), Fifa 21'e geçiş olur mu ? Bu sene trade ile uğraşamayacağım sanırım.

• Mempis depay cikti bana. Max 40.000 koyulabiliyo. Ama markette hic yok. Satsammi bekletsemmi. Max price artar mi? Meta oyuncu bildigim kadariyla

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

10 saat deneme süresini uzatmanın yolu varmı?

Birde defans çok kötü ya Cdm olmasına rağen os ile def arasında uçurum oluyor onu nasıl hallediyorsunuz arkadaşlar, geride kal mı yapmak lazım ?

Bende de ayni sorun var. 2 Cdm oynayio geride kal dedigim zaman bile kalan yok. Millet efsane kapaniyor. Bu sene olan bir sey degil senelerdir ayni. Defansi yuksek atagi dusuk cdmlerle bile denedim kendim secip kosturmam lazim.

@REC30 Fiyati guncellenir yakinda bende de Bergwin, Jesus, Portu ve Martial var fiyatin guncellenemsini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 4 Ekim 2020; 7:21:29 >
  • REC30 R kullanıcısına yanıt

Suan markette cok az oyuncu var. Hatta bazilari yok. Cunku kart acilmiyor. Ben satip bekliyorum genelde. Cunku ne zaman kartlar geliyor. Belli bir seviyeye dusuyor. Sonra o fiyatlarda kaliyor. Mesela alisson su anda kart yok markette. 70kya hemen satiliyor. Kartlar cosunca 35 45 seviyelerine geriler.

• quote:

Orijinalden alıntı: buaysa

Geçen seneden tecrübeli arkadaşlar oyun çıkınca fiyatlar artar mı azalır mı mesela Manolas yada v.junior

Tahminim ikisi de starter squad lar da yer alacak oyuncular olacaktır. Kullanılacakları için hele ilk wl öncesi fiyatları artar diye düşünüyorum şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ST4RK

Deneme sürümü yüklü olmasına ramen, pre orderden otomatik indirmeye başlamış ps4. 2 farklı oyun oldu makinada. ne alaka anlamadım. ve bu deneme sürümünden 4gb kadar daha düşük.

Trial ile full oyun u aldığın psn bölge farklı ise yeniden yükler dostum.

Edit:

Bu arada beyler, Bale im fiyatı otw sinden dolayı daha da yükselecek bu ok, Reus u satsammı acaba? Pek yükselecek gibi durmuyor faha fazla. Kullanılırmı reus kadrolar da talep olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 4 Ekim 2020; 9:32:52 >
  • Oyuna en erken 9 Ekim'de erişebilecegim elimde 25k kadar coins var şuan Kadro kurmalimiyim yoksa al sat yapmaya devam edip oyun çıkınca mı kadro kurmalıyım?

• Bu sene web app her girişte ödül vermiyor mu :(

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Böyle bir kadro yaptım forvet için richarlisona o kadar para vermeye değer mi ?

• kibo_23 kullanıcısına yanıt

Al sat sonra kadro yapmak daha mantikli. Biraz insanlar paket acsin. Oyuncular markete dussun fiytatlar otursun. Alirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba, Fifa 21'i dijital kardeşlik ile almayı düşünüyoruz. Ea Access ile hem daha ucuza geldiği hem de 10 saatlik deneme sürümü olduğundan dolayı tercih ediyorum. Fakat kardeşlik için oluşturacağım hesaptan oyunu ve Ea Access alırsam bu 10 saatlik sürümü kendi geçen yıl oynadığım ana hesabımda oynayabilir miyim ? Fut kadrosundan dolayı ana hesabımda oynamak istiyorum.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt

Reus tabikide kullanilir. Bundesligada cam olarak kullanilabilecek hala iyi oyunculardan biri. Paceden kaybediyor diye dusunulebilir. Ancak nede olsa cam oynatacaklar. Sadece suan eldekileri satmak mantikli mi ? Hala bilemez oldum. Talep nasil olucak tam herkes oynayama basladiginda gorecegiz.

• 
Sayfa: önceki 61926193619461956196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.