Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61906191619261936194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapabiliyorsan sol beke cityli mendy yanına da varane efsane olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt

Maalesef hocam bütün parayı de bruynele werner e gömdüm  mendy yi bilmiyorum ama sol bek için davies bence şuan oyunun en iyi kartı premier league bağlamak zor olur ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese bolsans arkadaslar

Webapp acik hesaba ultimate surum ve e play aldim webapp acik hesabin 200 k civari var içinde 8 saatte kullanma zamani var

Satsam kaca gider komple bu hesabi

• okldoc O kullanıcısına yanıt

tabii hemen burasi zaten Tahtakale

• Oha sbc den lewandovski geldi suan satsam mi yoksa oyunun cikmasini mi beklesem?

• bu kimya kartları, pozisyon değiştirici kartlar felan nerede bulamadım bir türlü kulübüm sekmesi kalkmış Sadece kadroda oyuncuya bakarken mi görebiliyoruz onları?

• Squad battle da glitch devam ediyomu diye bi bakiyim dedim 30 kimyali takimla 4 maçta 10k puan alip oyunu kapattim

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfbul

Oha sbc den lewandovski geldi suan satsam mi yoksa oyunun cikmasini mi beklesem?

Lewa taş çatlasa 140-150 olur WL zamanı hadi 200 olsun. Daha 2 hafta var sen 100 e satsan 2 haftada o parayı çok rahat 3 e 4 e katlarsın ama ticaret yaparsan.

Sana kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Lewa taş çatlasa 140-150 olur WL zamanı hadi 200 olsun. Daha 2 hafta var sen 100 e satsan 2 haftada o parayı çok rahat 3 e 4 e katlarsın ama ticaret yaparsan.

Sana kalmış.

Alıntıları Göster

Bu ön trialda hangi oyuncuları alıp perşembeye kadar beklemek lazım sizce kimin fiyatı artar perşembe? Şuan falcao falan 350 e gidiyor 700 e falan çıkarmı perşembeye ... Hangi kartları toplamak lazım  

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sana kalmış.

Alıntıları Göster

hocam şu ticaret olayını bizede öğretseniz yada nasıl öğrenilir bir yol gösterseniz öok makble geçer

• Div 5 attı, şu şekilde bi kadro yaptım. Boşta 29k var şu an. Defans hattı kendine hayrı yok.

• SALIGIA kullanıcısına yanıt

Hulkin saclarina ne olmus oyle  

• quote:

Orijinalden alıntı: mg21

hocam şu ticaret olayını bizede öğretseniz yada nasıl öğrenilir bir yol gösterseniz öok makble geçer

Alıntıları Göster

Valla 2 senedir hic ugrasmiyorum tek yaptigim yan hesaplarla sbc ama bu sene onu da yapamam is guc yogun bu sira.

Twitterda baya kaynak var artik eskisi gibi degil. Benim bildigim navarro var san juniperi vae futclaw var futcoins fifacoins falan baya hesap var kisaca :)

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

eyvallah

• Yan hesapta 50k kadar coins var ana hesaba nasıl cekebilirim veya çekerken ban yeme veya coins silinme riski var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kibo_23

Yan hesapta 50k kadar coins var ana hesaba nasıl cekebilirim veya çekerken ban yeme veya coins silinme riski var mı?

50K coins için değmez hocam oyunun başları riskli, ben ortalarında 2-3 ay geçtimi aktarma yapıyordum bazen.

konsoldan yapıyorsanız işte transfere oyuncu koyuyorsunuz min fiyat 48 bin hemen alış fiyat 50 bin gibi sonra diğer coins olan hesabınızdan satın alıyorsunuz koyduğunuz kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 3 Ekim 2020; 14:12:54 >
  • Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt
    Hocam 50kyida yatırım yaptim öbür hesaba aktarma isinden vazgeçsem mi bilemedim oyunu zaten 4-5 ay oynayacağım sonra coinsleri satmayı düşünüyorum

• atma problemi yine başladı, rivals maçına bile giremez olduk korkudan. nasıl çözülecek bu problem

• Rivalsde artık maç sonu rakibinizin derece puanınızı da görüyorsunuz. Ben Div6'dayım gelen rakip Div2 idi..

• Arkadaşlar benim de şu anki kadrom bu şekilde saint maximin ve richarlison çok etkisiz sanırım benden kaynaklı yedeklerimde if ansu fati ve pepe var onlar daha etkili gibi geldi van de beek yerine öneriniz var mı cam veya cm pozisyonu için

• 
Sayfa: önceki 61906191619261936194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.