Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: The BlackMamba 24 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (6 Mobil) - 7 Masaüstü7 Mobil
5 sn
130.261
Cevap
582
Favori
4.501.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 34 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3705
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 607
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 347
  • Favoriye Eklediklerim 585
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3159 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2412 mesaj) Alkalen Fosfataz (2098 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58783 mesaj) Mobil (51609 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5616 mesaj) Uygulama (7584 mesaj)
  • @
37 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #9
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    1014 Mesaj
    Dragback yapamıyorum calısmıyor , platform xbox tusmu değişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    27426 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

Dragback yapamıyorum calısmıyor , platform xbox tusmu değişti

L1 + R1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Benim ayarlarda l2 r2 yei şimdi l1 r2 olmus alısana kadar canımız cıkacak

|
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1318 Mesaj

FİFA 21 web app marketi açık uyarı almamış hesap aranıyor teklif için dm üzerinden ulaşabilirsiniz

|
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1408 Mesaj

Her yıl ''bu senenin aynısı'' olacak diyoruz ama hiçbir zaman öyle olmuyor.

Şu an oyun çok tatlı ama tam çıkış tarihinde serverlar ne olacak bilmiyorum. İnşallah böyle kalır.

5 rivals maçından 1 win aldım   Div 6'ya atıp 29K coins verdi.

|
    |

Çim rengi mac ayarlarindan degistirilebiliyor. Oyunda bazi detaylar guzel olmus ama hala 3 oyuncu degisikligi hakki yalandan da olsa en azindan single maclarda VAR olabilirdi.

Ayrica en ufak mudahale de sari yiyorum. Ben maci 1 sari kartla bitiririm genelde ama her mac 3-4 sari yedim. En ufak birebirde veriyor. 18 de boyleydi ama onda kirmizi da kolaydi bunda kirmizi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 3 Ekim 2020; 1:22:46 >
    |
    |

Arkadaslar bu oyundan atilma sorunu yokmu kimsede. Tam mac yaparken fifa21 ekrani geliyo sonra kac saatimiz kaldigini gosteren ekran gelip oyun yeniden aciliyo. Tabi o arada mac kopuyo yenil sayiloyoruz. Bi kac kisi yazmis bu sorunu ama genelde yok sanirim. Dun bende sorun yoktu . Bugun basladi. Çözüm var mı?

Orijinalden alıntı: REC30

Arkadaslar bu oyundan atilma sorunu yokmu kimsede. Tam mac yaparken fifa21 ekrani geliyo sonra kac saatimiz kaldigini gosteren ekran gelip oyun yeniden aciliyo. Tabi o arada mac kopuyo yenil sayiloyoruz. Bi kac kisi yazmis bu sorunu ama genelde yok sanirim. Dun bende sorun yoktu . Bugun basladi. Çözüm var mı?

Bazilarinda cozum bu bazilarinda ise yaramiyor.

EA play Hub a girin> account kisminda > preferences tiklayin> bildirim yollasin kismindaki isareti kaldirin

my club kısmını bulamayanlar için,transfer listenize gidip l3'e basın gözüküyor

|
    |
    1. Her top birisine çarpıyor sonra aniden adamın önünde kalıyor

2. Oyuna kaleci denen pozisyonu koymayı unutmuşlar.

3. Pace yine aşırı önemli

4. Oyun çok hızlı

5. Hala pay to win çöpü.

10 saatin sonunda bırakılır.. Ucuz olunca offline modlar için alınır..

Bunu denedim daha once , hala aynı. ((

|
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyun mu çok hızlı? Aynı oyunu mu oynuyoruz? Herkes daha hantal diyor. Evet kaleciler bu yıl kova gibi. Ama o önünde kalma olayı FIFA'nın genlerinde var yeni bir şey değil.

|
    |
    Cosmos2999 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fifa 97 den beri futbol oyunlarını oynayan ve bilen için hızlı ve gerçek futboldan çok uzak

|
    |
    Victoriou_S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamamen oynadığınız oyuncularla alakalı şuanda oyunun hızlı veya yavaş olması. Hızlı ve dribblingi yüksek oyuncular inanılmaz uçuyor sahada öyle bir his var. Ama ağır oyuncuların dönüşleri inanılmaz ağır.

Şuanda oyunda hızlı stoper veya hızlı bek fazla yok ama karşınıza 90 pace adamı yakalamak çok zor. Şuanda oyunun en keyifli kısmı bu. İlerleyen zamanlarda stoperler 90 pace üzerine, bekler 99 pace ulaştığı zaman oyundan keyif alınmıyor. Tadını çıkartın bence.

Oyunun en keyifli zamanları bu zamanlar Ocak ayı geldiğinde kart çöplüğüne dönüyor ve bırakma zamanı geliyor ocak ayında. Ocağa kadar oynayın şikayet etmeyin bana göre piyasada ki en iyi futbol oyunu bu.

%80 fifa 20. Rakibi olmadığı için heryil iyi satıyor. Ben 20 ye oranla beğenmedim. Div4 den başlattı ama çok değişmesi gereken şeyler var. Çoğu maç 5 golden fazla oluyor. Çünkü kaleci diye birşey yok. Kalecilerin düzeltilmesi, ve şu gelene gidene top çarpması değişmeli. Oynanır ama fifa 20 den fiyatı göz önüne alırsak geçmeye gerek yok. İnsanlar sadece yeni fut sezonu için geçiyor zaten. Kart açmanın bağımlılığı yüzünden.

|
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Squad battles'da bir deniyim baayım top 200'e girebilir miyim diye ... Bu nedir adamlar 100000 puan falan yapmıslar ne ara yaptınız ? Xboxtada mı hile falan kasıyorlar aklım almadı.

42 maçıda seckinde oynuyorlar. 2500 puandan fazla getiriyordu sanırım. Yedekleri Düşük Ovrl ile doldurup düşük ratingli kadrolara karşı oynuyorlar. Zaten çoğu kadro düşük rating sahibi. Iyi kadrosu olan ve meta üzerinden oynayan iyi kasabiliyor SB de

|
    |
    dorukhanilhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cosmos2999

42 maçıda seckinde oynuyorlar. 2500 puandan fazla getiriyordu sanırım. Yedekleri Düşük Ovrl ile doldurup düşük ratingli kadrolara karşı oynuyorlar. Zaten çoğu kadro düşük rating sahibi. Iyi kadrosu olan ve meta üzerinden oynayan iyi kasabiliyor SB de

42 maçı 10 saatte nasıl yapmıslar ya aklım almadı...

Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,797
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.