Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: predator79 , kayram01 , kayram01 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
73. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 61886189619061916192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngiltere ligi kurup cam arayanlara şiddetle maddison öneririm.
    Adam 3 maçta richarlisondan çok gol attı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun 20 ile aynı diyenler ya 20 oynamamış ya da kendinde değil :D

• Fifa 20 de div 4 den yukarı çıkamamıştım burda 5 maçta 4 win yaptım div 3 attı gelen 89 k coin ile birlikte şöyle bir kadro kurdum kalan 8 saatin 4 ününsb 4 ünü rivalse ayırmayı düşünüyorum tavsiyeler açığım. Sadece inaki satılamaz

• Arkadaşlar takvimde gözükmüyor ama gelecek hafta WL olur mu?

• Şöyle bi kadro kurdum. Sbcleri yapmadim henuz. Laca yerine yedder duz karti cikinca, birde orta saha aldim mi sissokonun yanina simdilik isimi gorur gibi. Richarlison cikmisti paketten kullandim 5 macta. Gayet iyidi fakat 81 reytingli bi oyuncunun 45k dan satilmasi gerek diye dusunup ustune koyup moura aldim. Gecen sene cdm de haftalarca oynattigim jokerim. Yine cok op olmus. Zaha da cok keyifli tavsiye ederim. Dembele gecen seneki kadar etkili gelmedi bana gold karti. Ama yinede o fiyata 5-5 hizli bir oyuncu imkansiz.

• Oyunda kafa golleri geri gelmiş. Geçen sene ki gibi sadece yakın köşeye dön vur gollerine alternatif en azından. Bide kafa gollerinde animasyona falan giriyor en sevdiğim yön o oldu. Oyunda grafik olarak sıfır değişiklik var ama oynanış olarak ufak dokunuşlar var.

• Dragback yapamıyorum calısmıyor , platform xbox tusmu değişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

Dragback yapamıyorum calısmıyor , platform xbox tusmu değişti

L1 + R1

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Benim ayarlarda l2 r2 yei şimdi l1 r2 olmus alısana kadar canımız cıkacak

• FİFA 21 web app marketi açık uyarı almamış hesap aranıyor teklif için dm üzerinden ulaşabilirsiniz

• R2 ve orta tusuyla arka direğe yerden kesiliyordu şu an yapamıyorum bir tek bende mi bu sorunlar var anlamadım

• Her yıl ''bu senenin aynısı'' olacak diyoruz ama hiçbir zaman öyle olmuyor.

Şu an oyun çok tatlı ama tam çıkış tarihinde serverlar ne olacak bilmiyorum. İnşallah böyle kalır.

5 rivals maçından 1 win aldım   Div 6'ya atıp 29K coins verdi.

• Çim rengi mac ayarlarindan degistirilebiliyor. Oyunda bazi detaylar guzel olmus ama hala 3 oyuncu degisikligi hakki yalandan da olsa en azindan single maclarda VAR olabilirdi.

Ayrica en ufak mudahale de sari yiyorum. Ben maci 1 sari kartla bitiririm genelde ama her mac 3-4 sari yedim. En ufak birebirde veriyor. 18 de boyleydi ama onda kirmizi da kolaydi bunda kirmizi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 3 Ekim 2020; 1:22:46 >
  • Arkadaslar bu oyundan atilma sorunu yokmu kimsede. Tam mac yaparken fifa21 ekrani geliyo sonra kac saatimiz kaldigini gosteren ekran gelip oyun yeniden aciliyo. Tabi o arada mac kopuyo yenil sayiloyoruz. Bi kac kisi yazmis bu sorunu ama genelde yok sanirim. Dun bende sorun yoktu . Bugun basladi. Çözüm var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: REC30

Arkadaslar bu oyundan atilma sorunu yokmu kimsede. Tam mac yaparken fifa21 ekrani geliyo sonra kac saatimiz kaldigini gosteren ekran gelip oyun yeniden aciliyo. Tabi o arada mac kopuyo yenil sayiloyoruz. Bi kac kisi yazmis bu sorunu ama genelde yok sanirim. Dun bende sorun yoktu . Bugun basladi. Çözüm var mı?

Bazilarinda cozum bu bazilarinda ise yaramiyor.

EA play Hub a girin> account kisminda > preferences tiklayin> bildirim yollasin kismindaki isareti kaldirin

• my club kısmını bulamayanlar için,transfer listenize gidip l3'e basın gözüküyor

• 1. Her top birisine çarpıyor sonra aniden adamın önünde kalıyor

2. Oyuna kaleci denen pozisyonu koymayı unutmuşlar.

3. Pace yine aşırı önemli

4. Oyun çok hızlı

5. Hala pay to win çöpü.

10 saatin sonunda bırakılır.. Ucuz olunca offline modlar için alınır..

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Bunu denedim daha once , hala aynı. ((

• Cosmos2999 kullanıcısına yanıt

Oyun mu çok hızlı? Aynı oyunu mu oynuyoruz? Herkes daha hantal diyor. Evet kaleciler bu yıl kova gibi. Ama o önünde kalma olayı FIFA'nın genlerinde var yeni bir şey değil.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt

Fifa 97 den beri futbol oyunlarını oynayan ve bilen için hızlı ve gerçek futboldan çok uzak

• 
Sayfa: önceki 61886189619061916192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.