Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 61846185618661876188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psiko53

Geçen sene 500 den fazla maç yaptığım hesabım web app de transfere acilmadi.defalarca EA lovr chat e baglandim oynamaya devam edin dendi :)
    Aynı hesap yine kapalı geldi web app transferlerine.bakalom bu sene 1000 maca açılır inşallah :)
    Ayni sekilde bende de gecen sene 1000 e yakin mac yaptim. Kardesime kariyer oynattim normal sezon oynadim hala kapali. Points de aldim yani 12K.

Saglam kayicam bugun bakalim acarlarsa yazarim yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece oturdum ve 5 Rivals maçını tamamladım. 4 galibiyet & 1 beraberlik aldım ve 3.klasmana yerleştim. 89.000 coins verdi. Biraz da Squad Battle oynadım ki en azından pazar gecesi birkaç tane paket gelsin. 3,5 saatimi harcamışım. Zaman ne çabuk geçiyor yahu Ings & Ivan Cavaleiro & Lo Celso & Dan James ve Mount hücum hattıyla oynadım. Özellikle Ings ile Lo Celso tam canavar kartlar. Kendimce bu 8 maçlık değerlendirmeme göre beğenmediği yönleri sayarsam;

- Topun, rakibe çarpma oranı inanılmaz artmış. Sanki mıknatıs var gibi 2 şuttan birisi rakibe temas ediyor. Biraz sinir bozucu.

- Kaleciler yine berbat gibi duruyor. Schmeichel'ı oynattım ben ve keşke kolları da olsaymış.

- Menüyü hiç ama hiç beğenmedim. İnanılmaz karmaşık ve göz yorucu geldi bana. Bir de yoğunluktan dolayı diye tahmin ediyorum çok ağırdı. Paket açılış animasyonundan nefret ettim diyebilirim. Son 2 seneki animasyon çok daha iyiydi bence.

- Bir ton stadyum ürünü eklemişler. Seveni vardır saygı duyarım ama bana göre inanılmaz gereksiz şeyler. Eğer oyunculara +1, +2 maç içi bonusu vermiyorlarsa kullanacağımı bile düşünmüyorum.

- 300 dostluk maçı galibiyetine Ultimate paket ve dahasını veriyor. Eğer arkadaşınla eşleşip, 1 gol atıp maçtan çıkınca galibiyet sayıyorsa çok güzel. Eğer öyleyse, forumca bunları hızlıca bitirebiliriz. Aksi durumda sıkıcı olabilir.

• Arkadaş şu an takımda hiç doğru düzgün oyuncu yok. Rivals girsek heder etmezler mi?

Squad Battle mı oynayalım Rivals mı 10 saat boyunca?

Ayrıca ben Pc'den Ps geçtiğim için tam bilmiyorum ama Webapp giremiyorum bunun sebebi var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 2 Ekim 2020; 10:59:8 >
  • Yeni menü o kadar berbat olmuş ki, tamam yeni oyun falan da gerçekten bu kadar berbat menü yapmak nedir ya?
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Oyunun basi zaten dert etmeyin cok. Zaten kuran kurmus takimi. 85-88 ratingli takimlar geliyor.

• psiko53 P kullanıcısına yanıt
    O zaman olur. Yan hesabınız var ise o hesaba ea play alıp o hesaptan 10 saat oynayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Ea play erişimi açıldıktan sonra fifa 20’nin içinden points almayı deneyen oldu mu? Henüz ea access kullanmadım ama sanırım zam gelmiş points fiyatlarına. Eğer hala işe yarıyorsa fifa 20 içinden almayı düşünüyorum.
    Tekrar sorayım

• Beyler oyundayken menüdeyken ya da maçtayken farketmiyor bir anda FIFA 21 logosu geliyor ekrana, sonra kalan süreyi gösterip ps4 ana menüsüne atıyor. maçtaysan geçmiş olsun atmış oluyor (böyle rivals maçında yenik sayıldım) menüdeyken de direkt devam ediyor.

bu hata arkadaşlarımla 4 kişilik grubumuz var 3ümüzde oluyor. Var mı yaşayan? Silip baştan kurucam oyunu.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar bu kadro ile div 3 oldum ben. Fena kadro değil isterseniz kurun ucuz görüldüğü gibi. Squad battles için de iş yapar.
  • dusuk levelde bugli forvet arayanlara onerim boateng ( 76 olan )
    birde acheampong 76

redditte yazmislar millet sildirdi ..kimse farkina varmasin diye :)

5k lik kadrom var rivalse girmiyorum..market acik olsa al sat yaparak 15-20 k yapardim ancak 10 saat surede oyun icinden markete zaman ayirmak sacma geldi..sirf squad battle yapacagim sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Beyler oyundayken menüdeyken ya da maçtayken farketmiyor bir anda FIFA 21 logosu geliyor ekrana, sonra kalan süreyi gösterip ps4 ana menüsüne atıyor. maçtaysan geçmiş olsun atmış oluyor (böyle rivals maçında yenik sayıldım) menüdeyken de direkt devam ediyor.

bu hata arkadaşlarımla 4 kişilik grubumuz var 3ümüzde oluyor. Var mı yaşayan? Silip baştan kurucam oyunu.
    Bir abim anlattı Ea Play hub'a girince account kısmında preferences da uyarıyı getiriyim mi tarzı bir seçenek varmış onu hayır olarak yapın. Kendisi böyle çözmüş
  • Yayıncıları izledim biraz 70 şutu olan oyuncuların bile bazuka gibi şut atması dışında oyun aynı gözüküyor. Ama oynayanlar çok farklı diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Oyunu silmiş bulundum ama tekrar hızlıca indiriyorum şimdi
  • butun oyuncularda balance 100 agility filan 100 gibi..
    su an 75 rating cb lerim tots vin dijkten daha guzel geri donuyor ve jokey yapiyor
  • 11 mac yaptim
    6 tanesini full oynadim sadece
    Ranking maclarin dördünde ciktim full meta takimlar geldigi icin
    Bir tanesini kazanabildim sadece bronz takimimla ve div 6ya koydu oyun beni
    Burda da hep ayni tip rakipler geldi
    4 galibiyet ve 2 yenilgi aldim
    Her maci rakipten daha iyi oynadim ama kadro farki her macta yüksekti
    Son macta ben yedder if, bruno fernandes if, bale, varaneli bir kadro geldi
    Degeri 1 milyonu geciyor yani rahat
    Cocugun sahasinda oynadim maci ama malesef kontra ataktan atti gollerini hep
    Full kapanip durdu sadece
    Gecen seneki oyundan bir farki yok
    Rakipler de ayni
    Öne hizli oyuncu koy drop back ve kontra oyna herkesi yenersin
    Allahtan ea bu deneme sürümünü sundu bizlere
    Valla beyler oyun ayni oyun bunu oynayip sinir olmak istiyorsabiz buyrun
    Ben simdilik bulasmam buna

• quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

Ranking maclarinda bile full kurulmus pahali kadrolar geliyor
    Böyle sacmalik mi olur
    Oynanis da hala neredeyse birebir ayni
    Bu oyuna fifa point gömen net enayidir benim gözümde kimse kusura bakmasin yani
    Sene boyunca oynadığım tek oyun onun için aldım 16.600 points ama doğru diyorsun enayilik :))

• Rivals oynayayım dedim oyuna girdim, gamepadim çalışıyor ama bilgisayar kendi oynuyor oyunu, oyuncu seçimi yapamıyorum ama ara sahneleri felan geçebiliyorum. Böyle bir şey başına gelen oldu mu platform pc? Dün baya maç yaptım hem online hem offline böyle bir şey olmamıştı.

• David Silva 7.5k dan gidiyor 2-3 tane aldım ispanyali 86lik oyuncu fiyatı artar gibi geldi bana (ilk defa fut oynuyorum)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kibo_23

David Silva 7.5k dan gidiyor 2-3 tane aldım ispanyali 86lik oyuncu fiyatı artar gibi geldi bana (ilk defa fut oynuyorum)

Simdilik hizli al sat yapilan oyunculara yonelin bence silva sbclerde kullanilir anca ona da var daha. Ustune kar koyup devamli listeleyin ama cok tutulan oyunculari alip satmakta fayda var. Biraz para yaptiktan sonra ve zaman gecikten sonra yuksek rating oyuncu depolanir

• Oyun umarım yeni nesil konsollar ile baştan sona yenilenir,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 61846185618661876188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.