Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: scurrminator , profesör_x , by_efendy34 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (5 Mobil) - 10 Masaüstü7 Mobil
5 sn
127.253
Cevap
584
Favori
4.382.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 35 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3660
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 591
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 341
  • Favoriye Eklediklerim 587
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3091 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2359 mesaj) Alkalen Fosfataz (1924 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56975 mesaj) Mobil (50546 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5341 mesaj) Uygulama (7575 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    5967 Mesaj
    Fabinho yanına pogba yapayım diyorum ne dersiniz? Fabinho + ndombele oynuyordum
    Fab sabit cdm yanında ki box2box

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj

Pogba yı yaptım ama memnun kalmadım hocam. SBC ye verdim. Bence Sissoko daha iyi Pogba dan.

|
    |
    Shafter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Shafter

Pogba 5-5 olması şut özelliklerinin bitiricilik dışında mükemmel olması ilerde iyi katkı sağlıyor.Biraz ağır bir kart ben ilk 10 gün alışamadım ama sonrasında ileride iyi katkı sağlıyor.Gölge bastıktan sonra hızı düzeliyor defans özellikleride yeterli oluyor.Fiziği sayesinde ikili mücadelelerde avantaj sağlıyor.Fabinho geride kal ile geriyi toplarken pogba hem geride defansa yardımcı olur ileride yeterli skor katkısı verir.

Şu 89 ve 86 üstü sbclerden bugüne kadar yüzüm güldü hep.İlk yaptığımda tots varane gelmişti ikincisinde toty de light ve varane gelince modric sbcsi yapmıştım.Bugün gelene param yetmediği için yedekte tuttuğum ve hiç beğenmediğim richarlison bile verdim ve karşılığında ter stegen ve de gea geldi En azından satılabilir ter stegen vardı sbc yüzünden fiyatı baya artmıştı 82.000'e satıldı çok ufak bir w oldu nakit oldu en azından.
    Merak ettiğim bir şey var iki haftadır bağlantılar bir garip.Oyuncular değişik animasyonlara girmeye başladı.Topu ayağına aldığında saçma sapan beklemeler pası aldıktan sonra tek şut çekmemeleri falan başına denk gelen varmı hiç.Bağlantılar bana çok kötü geliyor nedense son zamanlarda.
    |
    |

Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

• Binbaşı
    1327 Mesaj
    quote:

Pogba oyundaki en eğlenceli oyunculardan bence. Üstteki arkadaşa %100 katılıyorum ilk başta ben de alışıp sevmemiştim ama şuan KDB SBCsi gelse değiştirir miyim bilmiyorum. Geçen hafta E3 bitirdim ilk kez Pogba'dan da memnundum oldukça. Ndombele'yi de 65-70'te Pogba yerine alıyorum, güzel oluyor.

|
    |

|
    |
    bu ne demek oluyor bilen varmı
    |
    |
    Baya iyi geldi rating icin

|
    |

Xbox Live: Neco6791

Nintendo Switch: SW-3086-2929-8299
  • Yarbay
    5967 Mesaj
    Dembele st , tots mbappe cam oynuyorum.kesin küfür ediyorlardır
    Çok sağlam ikili..

|
    |
  • Yarbay
    2033 Mesaj
    Boş şeyler çektik gene her zamanki gibi. :)
    Ağustos ortası be Ea.
    |
    |

Psn: Orcuncetin7 Steam: orcuncetin77
  • Yarbay
    5967 Mesaj
    2 aydır ıkınarak yendiğim rakiplerin içinden geçiyorum para ile aldığım sadece 4 tane oyuncu ile
    Keşke 2 aydır untradablelarla oynamasaymışım market crash olarak diye beklerken.. bu sezon çok acemiliğime geldi

• Yarbay
    6418 Mesaj
    quote:

2 aydır ıkınarak yendiğim rakiplerin içinden geçiyorum para ile aldığım sadece 4 tane oyuncu ile
    Keşke 2 aydır untradablelarla oynamasaymışım market crash olarak diye beklerken.. bu sezon çok acemiliğime geldi
    Hocam oyunda bariz kalite farkı var ve cok yüksek.

Misal ortasahada mdo olarak hep sbc ya da storyline oyuncuları kullandm ortalama bir oyun oynuyorlardı. Ne zaman para verip de jong aldım arkadaş adam çapa gibi kimseye geçit vermiyor forvete butra prime aldım vurduğu animasyonla gol oluyor millet boşa belli başlı oyunculara para verip takım dizmiyormuş bu sene de benim ilk senemdi benm de acemiliğime denk geldi.

Meta neyse parasını verip alcan kullancan olay oymuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    arkadaslar fifa 21 alacagim ama beynim yandi yapamadim.

simdi yeni mail aldim ve yeni ea hesabina hesaba almak istiyorum, ama oyunu kafadan psn hesabina eklemem lazim ,psn storadan cunku sadece satin aldiriyor bana.

o zaman yeni psn hesabi mi acmam lazim ?

ben psn hesabimi degismek istemiyorum cunku oglumun da oyunlari var ps4 te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 13 Ağustos 2020; 14:48:51 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    919 Mesaj
    24 bitirmiştim 7 tane tots cıkardım atal dahil. Keşke kassaymısım sevdigim oyuncularla oynardım son aylarda. Cok sıkıldım bu sene oyundan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    2684 Mesaj
    1-ana menüde tots duyurusu çıkar çıkmaz eldeki tüm oyuncuları satmak lazımmıştı.

2- Sonradan tüm özel kartları paketlere eklediler. FB, ss falan. Onları da bundan önce satmak lazımmıştı.

Oyuna dair en büyük 2 hatam bunlar. Şimdi belki çok daha fazla jeton olurdu hesapta. O zaman istediğim oyuncuları alabilirdim belki.

Ben de benzer hatalar yaptım. 1 milyon coins değerinde totts varken elde beklettim satmadım, çoğundan yüzde 50 ye yakın zarar ettim, en sonunda baktım ölüyor adamlar gittim Dembele, Firmino falan yaptım da takımı en azından toparladım. Özellikle 85-92 sbc si baya kurtardı beni. Şimdi 250-300k coins var ama alacak adam yok.
    Neymar, Mbappe, Messi, Ronaldo gibi süperstarları almak için coins kasamadık.
    |
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Psn: Orcuncetin7 Steam: orcuncetin77
  • Yarbay
    2009 Mesaj
    +89'luk paketten TOTY Trent ile Kane geldi. Tabii TOTY çıkması sevindirdi ama geçen ay gelen garantili paketten de TOTS Trent çektiğim düşünülürse... 2 tane Trent ile çay içiyoruz, sizi de bekleriz.
    |
    |

En azından verdiğinin karşılığını almışsın. Yeni gelecek icon moments sbcsine basarsın. Bana 4 seferdir 89 ve 86 paketlerinden sadece gold kartlar çıkıyor

|
    |
    Finn Balor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU: Ryzen 5 2600x Anakart: Gigabyte B450M S2H Ram: 2x8 Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 GPU:Gigabyte GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 192Bit SSD: Samsung 860 Evo MZ-N6E500BW 500 GB M.2 SSD PSU: FSP 500-60AHBC Kasa: GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fan Mesh Kasa Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB Klavye Fare: Steelseries Rival 110 Gaming Kulaklık: Anker Soundcore Strike 3 7.1 Surround Monitör: Philips 242V8A 23.8" 4ms 75 Hz

NFS Heat Türkçe Rehber ve İnceleme | Fifa Serisi Kariyer Modu Transfer Açığı
  • Yarbay
    6298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Hocam oyunda bariz kalite farkı var ve cok yüksek.

Misal ortasahada mdo olarak hep sbc ya da storyline oyuncuları kullandm ortalama bir oyun oynuyorlardı. Ne zaman para verip de jong aldım arkadaş adam çapa gibi kimseye geçit vermiyor forvete butra prime aldım vurduğu animasyonla gol oluyor millet boşa belli başlı oyunculara para verip takım dizmiyormuş bu sene de benim ilk senemdi benm de acemiliğime denk geldi.

Meta neyse parasını verip alcan kullancan olay oymuş

Alıntıları Göster
    Fiyatlar bizi yaniltiyor
    Cok dusuk oyuncular bazen daha cok katki veriyor tam tersi yuksek oyuncularda berbat durumda
    Kendi acimdan soyliyim 81 lik stoper gomez ve militao cogu ust yuksek statsli stoperleden cok daha iyi
    Kaleci olarakta kim ne derse desin en iyisi shwolow kimya sikintisi yoksa koyucaksin kaleye

|
    |

• Binbaşı
    1658 Mesaj
    degerli arkadaslar fifa20 ea access kod gondermesi lazim diyor aylardir oynuyordum ikinci el almistim ps4 u fifa20 yukluydu. yeni ea access hesap mi acmam lazim nasil oynayacam online i ? eski sahibine ulasamiyorum onun bilgileri kayitli ea access te. yardimci olursaniz sevinirim nasil online oynarim tekrar?

|
    |
Masal Oku
Gülüş Tasarımı
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.