Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hsnrcys Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
172.255
Cevap
787
Favori
6.085.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61106111611261136114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shafter

1.devamli kullandigim psn hesabina aliyorum
    2.oyun baslayinca yeni ea hesabi acip ondan devam ediyorum.

sonuc olarak yeni sifirdan baslamis oluyorum.
    peki oyunu ileride satmak istersem sadece ea hesabini satsam oluyor degil mi ?
    Oyunun olduğu hesabı satmanız lazım. Oyunu satın aldığınız hesaba eklenir Fifa.
  • demin 3. bir psn hesabi actim ve onda da fifa oynayabiliyorum online.bunun bir limiti yok mu ?
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    limit 5 diye biliyorum
  • IznickX kullanıcısına yanıt
    birde market kapali.onu actim diyelim fifa 21 de de acik mi olacak yoksa 21 de de mi kasmam lazim?

acmak icin kac mac gerekiyor biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IznickX

limit 5 diye biliyorum
    yasal hile resmen
    20 de açılırsa 21 de açık şekilde geçiş yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 21 kapalı beta daveti gelen var mi? 5 ay önce bıraktım oyunu gelmiş bana

• simdi oyunu alacagim.market kapali.bunun hic acilmama ihtimali vs var mi ? risk almayayim ultimate alacagim cunku..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oytunjo

Fifa da oyunu bıraktı resmen. Hiçbir şey vermiyorlar oynamak için. Acaba millet oynamasın da serverlara ayar çekelim falan mı diyorlar bilmiyorum ki. Ben kadroyu verdim zaten 6 oyuncu kaldı, WL puanı falan da yok oynamam artık.

Oyun çoktan bitmişti ama Summer Heat iyiydi yani, Rivals oynuyorduk Mendy-Bruno Fernandes için. Hiçbir içerik yok. Çok garip.
    Ben 10 günden fazladır oyuna girmiyorum. Hevesle app den greenwod ve Felix yaptım oynarım diyen çok istedigim adamlardi zaten oynamak. Ama oynama hevesim 0 olduğundan konsolu bile açmadım 10 günden fazla oldu . Normalde bugün işe gitmedim. Ki ben ise gitmedigim gün saatlerce oynarım. İkkez açmadım bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 13 Ağustos 2020; 23:52:30 >
  • Aldım gitti yeni fifa21 ultimate..
    Yeni psn ve yeni ea hesabına aldım..
    Market kapalı. Bakalım ne yapmam lazım açmak için.. umarım çok uğraş gerekmez..

• Az önce yaptığım maçtaki saçmalıktan sonra fifa 20'yi noktalamış bulunuyorum. 2 gündür kolu kırmamak için zor tuttum kendimi, 2 gün öncesine kadar sürekli win alırken 2 gündür full maç kaybediyorum. 97 lik Alissonun yediği saçma goller mi dersin kart çıkmayacak pozisyonda kırmızı yemek mi dersin oyuncu normalde topa kilitlenip koşmasına rağmen rakip oyuncu gol atacakken dibindeki oyuncuya geçip önünü kapatıyım dedim benim topa kilitlenen oyuncu kilitlenmeyi bırakıp olduğu yerde bekledi. Az önce 68 Rating li takıma karşı oynadım benim takımım 92 rating falan ve yenildim, evet bazılarınız kolsuz diyecek ama 96 lık kadroları yeri geldiğinde zorlanmadan ben 92 lik takımımla 68 lik adama yenildim. Alissonu satıp Oblak aldım ve oblak 60 şutu olan adamdan 3 tane gol yedi 2 tanesi jenerliklik bir şekilde. Ne hikmetse eskiden oyuna ara vermeden önce kullandığım çalımlar hiçbir şekilde yapılmıyor. Analogu yukarıya kaldırmama rağmen inatla aşağıdaki adamın önüne pas atıyor. Rakiptede Alisson var benfe de ama rakip Alisson her topu çıkartıyor benim ki izliyor. Rakip forvetin şut gücü benim şut gücümden yüksek olsa anlayacağım ama yok arkadaş. Zaten aylardır adam akıllı drop atmıyor paketlerde. Rakipta Virgik ya da David Luiz varsa defansı geçmeyi unutun, hele ki David Luiz bana dokunmadan oyuncular yere düşüyor onu geçtim ikon futbolcular aşırı saçma şekilde güçlü. Fifa 17 den beri oynadığım ultimate team'e şu anda son verdim. Sakinleştikten sonrs belki yarın haftasonu ligi oynamak için girerim ama ben bu oyunun mantıksız, saçma sapan ve aptalca orsntısız momentumundan sıkıldım. Zaten oyun yaz döneminde saçma sapan güçlü futbolcular dağıtıp zorla oynatıyordu şimdi hiç oynayasım kalmadı. Şu saçma sapan şeyler için çözümü olan varsa söylerse sevinirim. Bu gidişle futbol oyunlarını temelli bırakacağım çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vastiel kullanıcısına yanıt
    Bana da geldi ama sanırım pft saati 10 yazıyordu daha açılmadı sabah denedim arada 10 saat fark var diye biliyorum

ps5 ile mi oynayacaksın abi
  • josrdr kullanıcısına yanıt
    Evet .ama ocak şubat gibi alacağım bu sefer. İlk versiyon ps4 almıştım fena sorunluydu

• EA son kurşununu atıyor, market bu sefer çok fena patlayacak bence. fotoğraflar bozuluyor link https://twitter.com/FutMerkez/status/1294145729511002112https://twitter.com/FutWatch/status/1294091644594200576

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 14 Ağustos 2020; 9:59:19 >
  • Blancoyu mutlaka yapin, Antonioyu da.
    Baya ucuza yüksek ratingli SBC fodder.

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Resimler görünmüyor hocam. Umarım tots yağmaya başlar artık

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    düzelttim yine gözükmezse olay şu; 92+ tots, prime gaming paketi, prime gwaming özel 83+ oyuncu seçimi, 89+ 5 nadir, 5 maç kiralık 5 tots(muhtemelen ücretsiz), rastgele ikon, ikon moments, 1 temel, orta, üst düzey ve anlar ikon. bu sbclerden birkaçı 2şer kez gelir muhtemelen. dandik ikon sbcsine atlamayalım hemen :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 14 Ağustos 2020; 10:3:48 >
  • Webapp açık hesap arıyorum satan varsa lütfen yazsın

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    patlarmi diyorsun market bu aksam?

• 
Sayfa: önceki 61106111611261136114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.