Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (9 Mobil) - 6 Masaüstü9 Mobil
5 sn
126.968
Cevap
582
Favori
4.371.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 3658
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 591
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 341
  • Favoriye Eklediklerim 585
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3085 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2358 mesaj) Alkalen Fosfataz (1903 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56836 mesaj) Mobil (50422 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5317 mesaj) Uygulama (7575 mesaj)
  • @
20 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    2002 Mesaj
    Bana da Busquets geldi Kara listeye mi aldılar beni ne yaptılar anlamıyorum. Cidden hiçbir şey gelmiyor paketlerden. Summer Heat'i özledim. En azından günlük SBC'ler geliyordu. Şimdi verdikleri devre arası paketleri bile gümüş oyuncu paketleri.
    |
    |
    |
    |
    ayda bir gaflete dusup fut19 rivals girip bir mac atayim diyorum yok bu tuhaf bir yazilim,yahu anladik rakibe kazandiracaksin iyide oynasa kotude oynasa ki sabaha kadar oynasak sonuc degismez anladik ta en azindan beyin engelli futbol takimina cevirme oyunu..3 gram zevk bile birakmiyor serefszz..buna futbol oynadik mi diyecegiz zorla yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 12 Ağustos 2020; 2:40:37 >
    |
    |

oyunda kartlar yeniden dağıtılıyor. işte oyunun tüm dengesini bozacak yeni sbc :D
    CPU: Ryzen 5 2600x Anakart: Gigabyte B450M S2H Ram: 2x8 Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 GPU:Gigabyte GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 192Bit SSD: Samsung 860 Evo MZ-N6E500BW 500 GB M.2 SSD PSU: FSP 500-60AHBC Kasa: GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fan Mesh Kasa Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB Klavye Fare: Steelseries Rival 110 Gaming Kulaklık: Anker Soundcore Strike 3 7.1 Surround Monitör: Philips 242V8A 23.8" 4ms 75 Hz

NFS Heat Türkçe Rehber ve İnceleme | Fifa Serisi Kariyer Modu Transfer Açığı
  • Yarbay
    3250 Mesaj
    hala oynayan var mı ya bana göre tots ler geldiğinde oyun bitmiş oluyor hadi biraz takılayım desem en fazla 2-3 hafta sabredebilirim çünkü herkeste tots ler ikonlar oluyor her yerde deli dana gibi koşan adamlar işin cılkı çıkıyor benim hoşuma gitmiyor böyle

Orijinalden alıntı: victoribarbo

oyunda kartlar yeniden dağıtılıyor. işte oyunun tüm dengesini bozacak yeni sbc :D
    Bu ne ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

fifa 21de kasim veya aralik ayinda gelmesi gereken bir sbc bu ya, fifa 20 sonu icin degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco6791 -- 12 Ağustos 2020; 8:16:44 >
    |
    |
    victoribarbo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox Live: Neco6791

Nintendo Switch: SW-3086-2929-8299
  • Binbaşı
    1926 Mesaj

Kanka reyting sınırı vardır di mi illa vardır ya

93 altı kurtarmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    victoribarbo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    27114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

hala oynayan var mı ya bana göre tots ler geldiğinde oyun bitmiş oluyor hadi biraz takılayım desem en fazla 2-3 hafta sabredebilirim çünkü herkeste tots ler ikonlar oluyor her yerde deli dana gibi koşan adamlar işin cılkı çıkıyor benim hoşuma gitmiyor böyle
    Tamamen katiliyorum. 120 dakika kosabilen oyuncular olunca beni baymaya basliyor. Oyun zaten guncellemeler ile pinpona donuyor bir de sacma sapan adamlarin her seyi 90 ustu olunca biktiriyor.

Gerci ben Subat i da goremiyorum kadromda 3-4 icon ve 1 toty olunca birakiyorum. Sinirlerim dayanmiyor Subat sonrasina.

Bu sene yine hedef Elite 2 bakalim neler olacak. Yeni kurulan servee, Bulgaristan olsaydi baya rahatlatirdi bizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Bu ne ya

Alıntıları Göster
    İyi SBC ya. TOTWler 30k olmuştu. :D Saçma sapan şekilde 86+ için TOTW falan istiyorlar. :d

Orijinalden alıntı: wolfbul

WL ne zaman bitiyor?
    buraya göre son 3 wl
    https://www.fifauteam.com/fifa-20-weekend-league-calendar/

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz // Windows 10 1903

origin id : ismailbbyigit
  • Teğmen
    212 Mesaj

Çok teşekkür ederim.
    |
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: oytunjo

İyi SBC ya. TOTWler 30k olmuştu. :D Saçma sapan şekilde 86+ için TOTW falan istiyorlar. :d

Alıntıları Göster
    Hocam bize tots fln lazım artık :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    +81 yükseltme paketlerinden TOTS veya TOTY çekebilen var mı? Abartısız 100 tane açtım ama özel kart çıkmadı bir türlü. Nasıl bir şanssızlıktır bu Cumartesi olsa da yeni içerikler gelse bari. Oyuna dair tek umudum bu şu an için. Ne SBC var ne başka bir şey. Sıkıntıdan Joe Bryan kartını bile yaptım.

81+ değilde gold upgrade den 2 saat içinde 3 tane tots çıkardım. Mane tots da dahil. Burada messi vs çıkaranlar oldu.

|
    |
    Finn Balor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

+81 yükseltme paketlerinden TOTS veya TOTY çekebilen var mı? Abartısız 100 tane açtım ama özel kart çıkmadı bir türlü. Nasıl bir şanssızlıktır bu Cumartesi olsa da yeni içerikler gelse bari. Oyuna dair tek umudum bu şu an için. Ne SBC var ne başka bir şey. Sıkıntıdan Joe Bryan kartını bile yaptım.
    Gold yükseltmeden Messi gelmişti bana ilk zamanlar, ondan sonra ben de rahat bir 200 82 yükseltme yapmışımdır, özellikle son bir hafta doğru düzgün birşey gelmedi, dün 92 Felix ve 96 Griezman geldi, ama Griezman da zaten vardı elimde, bir işe yaramadı.
    |
    |

@Shafter Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Darısı başıma.

@muhendis_58 Hayırlı olsun hocam. Bana da Messi lazım. Son günlerde La Liga kadrosu denemek istiyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Shafter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör muhendis_58

Orijinalden alıntı: Shafter

81+ değilde gold upgrade den 2 saat içinde 3 tane tots çıkardım. Mane tots da dahil. Burada messi vs çıkaranlar oldu.
    İlginc ben full promo paketlerini actim yukseltmeleri baya yaptim birsey cikmadi

|
    |

Geçenki sbcden bana 75 rating totw çıkmıştı umarım hepimize böyle yüksek ratingli gelir

|
    |
    josrdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU: Ryzen 5 2600x Anakart: Gigabyte B450M S2H Ram: 2x8 Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 GPU:Gigabyte GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 192Bit SSD: Samsung 860 Evo MZ-N6E500BW 500 GB M.2 SSD PSU: FSP 500-60AHBC Kasa: GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fan Mesh Kasa Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB Klavye Fare: Steelseries Rival 110 Gaming Kulaklık: Anker Soundcore Strike 3 7.1 Surround Monitör: Philips 242V8A 23.8" 4ms 75 Hz

NFS Heat Türkçe Rehber ve İnceleme | Fifa Serisi Kariyer Modu Transfer Açığı
Reklamlar
kripto para haberleri
Ekonomi
Sohbet
SEO
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,841
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.