Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
172.434
Cevap
787
Favori
6.092.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 61076108610961106111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    81+ değilde gold upgrade den 2 saat içinde 3 tane tots çıkardım. Mane tots da dahil. Burada messi vs çıkaranlar oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

+81 yükseltme paketlerinden TOTS veya TOTY çekebilen var mı? Abartısız 100 tane açtım ama özel kart çıkmadı bir türlü. Nasıl bir şanssızlıktır bu Cumartesi olsa da yeni içerikler gelse bari. Oyuna dair tek umudum bu şu an için. Ne SBC var ne başka bir şey. Sıkıntıdan Joe Bryan kartını bile yaptım.
    Gold yükseltmeden Messi gelmişti bana ilk zamanlar, ondan sonra ben de rahat bir 200 82 yükseltme yapmışımdır, özellikle son bir hafta doğru düzgün birşey gelmedi, dün 92 Felix ve 96 Griezman geldi, ama Griezman da zaten vardı elimde, bir işe yaramadı.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    muhendis_58 M kullanıcısına yanıt
    @Shafter Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Darısı başıma.

@muhendis_58 Hayırlı olsun hocam. Bana da Messi lazım. Son günlerde La Liga kadrosu denemek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

81+ değilde gold upgrade den 2 saat içinde 3 tane tots çıkardım. Mane tots da dahil. Burada messi vs çıkaranlar oldu.
    İlginc ben full promo paketlerini actim yukseltmeleri baya yaptim birsey cikmadi

• josrdr kullanıcısına yanıt
    Geçenki sbcden bana 75 rating totw çıkmıştı umarım hepimize böyle yüksek ratingli gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Hocam bize tots fln lazım artık :(

Alıntıları Göster
    Ben de bıraktım oyunu muhtemelen ana kadroyu da SBC'ye basarım da paketlerde sadece en iyiler olunca TOTS ve TOTW bulmak zor oluyor.
  • 89+ geldi yine. Bol bol Busquet, Kolibaly mesajı görürüz.
  • Tots sol bek Hernandez geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 89+ nihayet elle tutulur bir şey verdi ama artık Ağustos ortasındayız Ronaldo ile oynamak istiyor insan.

Mahrez ve Lala geldi.
  • TOTW yükseltme de gelmiş. Onu yaptım sonra 86+'yı yaptım oyunu bırakmışken Ramos geldi. :)

Yarın Felix'i yapabilirsem eğer tekrar kadro kurabilecek konuma geliyorum, kalecim kötü olacak sadece. :D Kadromdan adam vermiştim SBC için. :d

Artık WL zor, 0 puandayım. Geçen hafta WL'ye katıldım tek maç oynamadım. Artık 2000 puanı zor toplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oytunjo -- 12 Ağustos 2020; 20:22:31 >
  • Totw yükseltme yaptım, 76'lık adam geldi. 89+'u yapmaktan vazgeçtim. 83'lük falan verse yapardım. Demek ki benim hesabın şansı yok artık.
  • Bousquets ve koulibaly geldi şaka gibi

• PVH kullanıcısına yanıt
    niye saka olsun

bugunde 86+ dan bunlar geldi 👇

• Kral geldi de kadroya uymuyor, Mbappe gelseydi daha çok mutlu olurdum. İnşallah herkese çıkar, şu cimri EA biraz muslukları açsa da daha çok gelse keşke herkese.
  • 89+ dan varane tots geldi
    mbappe tots ve VVD tots aldim para ile ve kadromu bitirdim.

daha da degisiklik yapmam.

kadro bu sekilde 2 ay oynarim.

https://www.futbin.com/20/squad/17589631

sadece vvd ve mbappe tradable..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 12 Ağustos 2020; 21:5:0 >
  • Altın Yükseltme paketini 200den fazla kez denemişimdir, burda çok dert yandım. Neredeyse 1 aydır çıkan en iyi oyuncu Trent oldu. Totssf satılabilir hali kadromdaydı, şimdi değiştireyim bari. Trent'in TOTY ve TOTSSF kartları arasında çok büyük fark var mıdır sizce?

• Benim hesap kesinlikle lanetlendi. 4 oldu bu üst üste çöpler. Renkli kart bile çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 12 Ağustos 2020; 20:9:4 >
  • Sonraki oyuna mevcut hesaptan taşınabilecek herhangi bir şey var mı. Utye haziran ortasında ilk kez başladım. Bugün neymar reus hummels varane gibi totssf kartlarının da bulunduğu 94 reytingli bir takımım var. Fazla zorlanmadan çok iyi oyuncularla oynadım. Sezon sonuna denk geldiğimden mi acaba yoksa oyunun normal ilerleyişi böyle mi. Mesela sadece sbc yapılan oyuncular bile hiç fena değil.

• EspiritusSancti E kullanıcısına yanıt
    Sadece fifa pointsler aktarılıyor. Haziranda iyi adamlar arttı oyunda. Summer heat sağolsun ortalık doldu taştı

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Sorma ya ne summer heat kartları öyle en baba ikonlardan bile fena oynuyorlar.1-2 kere rivals gireyim dedim herkeste garanti 1 tane 94+ summer heat var.
  • 
Sayfa: önceki 61076108610961106111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.