Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Armadas , IBRAHIMOVIC' Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
126.949
Cevap
582
Favori
4.370.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 3658
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 591
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 341
  • Favoriye Eklediklerim 585
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3085 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2358 mesaj) Alkalen Fosfataz (1902 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56827 mesaj) Mobil (50413 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5316 mesaj) Uygulama (7575 mesaj)
  • @
20 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    2002 Mesaj
    3 hediye TOTS paketinden Casemiro ile 2 tane 89’luk oyuncu geldi. +89 paketinden ise normal Oblak ile Chiellini geldi. Oysa ki ne umutlarla açmıştım paketleri Şimdi tek hedefim, eğer gelirse Moments Icon paketleri olacak. 70 tane satılamaz 87-96 reyting arası kart birikti. Hepsini Icon görevlerinde kullanırım. Hiç şansım yok ama oyun bitti zaten. Ne gelirse artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

"All players in FUT 21 will start every game at full Fitness."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Ağustos 2020; 18:12:54 >
    Paket şansını artık ne kadar düşürdülerse 2 haftadır 83ten yüksek adam çıkaramadım. Piyasa resmen uçmuş durumda. Totsları yağdırmaya başlamak bu kadar mı zor ya? Oyun bitti hala tots ronaldo, neymar, mbappe hayalleri kuruyorum

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1687 Mesaj

gencler sorum şu
    co op modunda 4 kişi farkli yerlerden 2*2 mac yapabilicekmi?
    4 ayri evden yani?

|
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

* stadyumlar daha özelleştirilebilir olmuş

* rivals de ödül ve maç sistemi squat battles la aynı olmuş haftalık 30 maç hakkımız var sonrasında oynarsan sanırım lig atlama var ama ödül değişmiyor, yalnız burada merak ettiğim wl giriş hakkı nasıl elde edilecek ilk kez katılmak için onu göremedim

* radikal değişikliklerden bi tanesi wl de artık top 100e değil top 200e girmeye çalışıcaz :D aynı şey sb da da geçerli

* fitness ve antrenman kartları kaldırılmış, şükür kurtulduk fitness a para harcamaktan bu bile coins biriktirmeye büyük bir balta vuruyodu

son olarak şunu gördüm artık 500p yeticek wl girmek için
    ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 10 Ağustos 2020; 18:35:8 >
    |
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz // Windows 10 1903

origin id : ismailbbyigit

• Yarbay
    27114 Mesaj
    Her sene coins kasmak kolaylaşıyor bir de bunun yanına yan hesap ekleniyor. E tabii ki bu da doğal olarak oyuncuların fiyatı her sene daha da yükseliyor demektir. Bu sene yaptığımız her şeyden coins geliyor.

Div atladıkça coins geliyor aynı zamanda ilk 5 maça göre div 4'ten başlarsanız veya 5'ten önceki divlerin de parasını alacaksınız bu güzel bir şey aslında başlangıçta.

Community events, co op events şuydu buydu derken yine çok zaman harcatacaklar bize ama hiç gerek yok 83-84 ticareti her zaman yeter

Türk ikon olmaması yine üzdü.
    |
    |
    Fitness kartlarına üzüldüm açıkçası. İyi coins kazanılıyordu oradan. Ama tabii her maç basma derdi kalktıysa, bir bakıma da hoş olmuş İkonlar arasından en merak ettiğim Cantona ile Vidic. Bir de şu ödülleri yükseltsinler artık. WL'de kırmızı oyuncu seçimlerini +1 yükseltseler keşke.
    |
    |

• Yarbay
    8560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EspiritusSancti

89+ dan kadroya hiç uymayan iki adam geldi :)
    çarpılırsın, bunlar takıma uymaz takım bunlara uyar
    |
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz // Windows 10 1903

origin id : ismailbbyigit
  • Binbaşı
    1687 Mesaj

ya kardesim bu resimleri koymayin
    yeminle fena salliyasim geliyor EA ya😠😠😠😠

|
    |
    EspiritusSancti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Fitness ve antrenman kartları kalktıysa iyi olmuş. Kontrat kartı da kalksın o da bunlar kadar saçma. Keşke oyuncu kimyalama da kalksa

• Teğmen
    232 Mesaj
    Kaç maçta bir kondisyon basıyorsunuz takıma? Ben ya 3 maçta 1 basıyordum ya da 1 maç as takımı yedeklere çekip sbcye basılacak elemanlarla squad battlesa girip hem kondisyon dolduruyorum hem squad battles puanı kasmış oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 10 Ağustos 2020; 18:42:11 >
    |
    |
    CPU: Ryzen 5 2600x Anakart: Gigabyte B450M S2H Ram: 2x8 Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 GPU:Gigabyte GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 192Bit SSD: Samsung 860 Evo MZ-N6E500BW 500 GB M.2 SSD PSU: FSP 500-60AHBC Kasa: GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fan Mesh Kasa Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB Klavye Fare: Steelseries Rival 110 Gaming Kulaklık: Anker Soundcore Strike 3 7.1 Surround Monitör: Philips 242V8A 23.8" 4ms 75 Hz

NFS Heat Türkçe Rehber ve İnceleme | Fifa Serisi Kariyer Modu Transfer Açığı
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj

Hala Totti, Davids, Cafu, Oliver Kahn, Batistuta, Lucio vb adamlar yok ya ikonlar arasında ne diyeyim. İkon sayısını arttır gitsin ne olacak sanki. Ne güzel takımlar kurulur o zaman.

|
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kimyalamayla ilgili bir önceki notlarda bir değişiklik olacak gibi şeyler görmüştüm ama tam hatırlamıyorum.

Sanki kimya kartları artık mevkiye göre değişik özellikler verecekti yanılıyo da olabilirim ama

Fifa 21 güzel olacak gibi, gece temalı olması benim hoşuma gitti en son fifa 14 öyleydi, ek olarak fitness ın kalkması, wl nin top 200e çıkartılması, coins ödüllerinin artırılması güzel şeyler.

Eski serilerde fifa 14-15-16 bunlarda ronaldo tarzı uç nokta oyuncuları alabilmek için ya coins point alıp paket açmak ya da sene sonuna doğru anca alınabiliyodu coins kasarak şimdi çok daha çabuk iyi takım kurmak mümkün.

|
    |
    yımah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    27114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Kimyalamayla ilgili bir önceki notlarda bir değişiklik olacak gibi şeyler görmüştüm ama tam hatırlamıyorum.

Sanki kimya kartları artık mevkiye göre değişik özellikler verecekti yanılıyo da olabilirim ama

Fifa 21 güzel olacak gibi, gece temalı olması benim hoşuma gitti en son fifa 14 öyleydi, ek olarak fitness ın kalkması, wl nin top 200e çıkartılması, coins ödüllerinin artırılması güzel şeyler.

Eski serilerde fifa 14-15-16 bunlarda ronaldo tarzı uç nokta oyuncuları alabilmek için ya coins point alıp paket açmak ya da sene sonuna doğru anca alınabiliyodu coins kasarak şimdi çok daha çabuk iyi takım kurmak mümkün.
    Aslında eskiden zor değildi çünkü ticarette EA botları yoktu. Gece mesela fernando torres atıyorum 200 k mıydı 300 müydü neydi gece 100 k düşüğe bulunuyordu.Şimdi mouse ile makro açıcan da snipe yapıcan. Tabi eskiden para daha değerliydi çünkü tek kaynağın ticaret ve sezonlardan gelen 10-15 k falandı
    |
    |

• Binbaşı
    1360 Mesaj
    Kanadi orta saha yapma, beki de stoper yapma gelse keske

Xbox Live: Neco6791

Nintendo Switch: SW-3086-2929-8299
  • Binbaşı
    1282 Mesaj
    Şu EA kadar pislik firma yok. Yine haywan gibi hype oldum 21 için. Paralar gidecek yine :(
    |
    |
Web Tasarım
SEO
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,355
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.