Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.640
Cevap
784
Favori
6.098.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60926093609460956096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: josrdr

https://i.hizliresim.com/xWboGx.png
    https://i.hizliresim.com/BpZfED.png

arkadaşlar vaktinizi alacağım ama birini seçmem lazım

1. kadro için 6m harcayacağım

2. kadro için 5m harcayacağım

hangisini seçeyim?
    2.öldürür
    1.süründürür hocam ben olsam 1i denerdim sonra cryuff alırdım forvete

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Twitter'da gördüm Van Djik ve Messi çıkmış adama 89+'da
    Nerdeyse 20 paketin 18 tanesinden totts veya totty çıkıyor.
    Bana 2 tane 89 gold geldi. Şaka ya
  • josrdr kullanıcısına yanıt
    Reddit'te falan Delaney'i çok övüyorlar. WF5 olması da cezbedici ben olsam 2 derdim. Mbappe gerçekten çok sağlam kart ama Cruyff ile oynamak daha keyifli olacaktır bence. Adı yeter.
  • Aslan parçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da totssf diego carlos ile gold oblak geldi.

Diego carlos ile devam ederim, Varane almıştım onu satacağım demektir.

Oblak da önümüzdeki sbclere artık.

Zaten haftaya işe başlayacağım için oyunu bırakacağım. Umrumda değil. Bu saatten sonra mbappe ile ronaldo da gelse 1 hafta oynayacak

• Tamamen san isi ben yeder geldi saka gibi sevinçten ucuyorum paketten cıkmasa coinsle alamazdım drop sansını yukseltmisler sonunda

• Başka bir Fransız gelse daha iyiydi ama yine de hiç yoktan iyidir.

• Arkadaşlar selamlar

Uzun zamandı ps sattığım için uzaktım ut kısmına ancak tekradan ps alınca fifa da aldık tabi. Ancak oyun değiştimi daha ilk defa ut açtım klasik div10 vs beklerken rivals diye bir olay olmuş tüm gelen rakipler 98 99 kartlar rengarenk bende bronz :D
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Rivals o şekilde işliyor hocam. Siz başlarken Division 10 dan başlıyorsunuz zaten. Kazandıkça yükseliyor seviye. Division 10 da da öyle takımlara rastlamak mümkün tabii. Oyunun sonu gelince herkesin kadrosu çok iyi artık. O çok çok iyi kadrolar da paket açanlardır sürekli.

• Gold Busqest ve Gold Kane verdi. Neden oynayayım ki ben bu oyunu artık?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://www.youtube.com/watch?v=1TLGduVef4A&feature=youtu.be

Akiyor bu aksam masallah

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Şu sayfada tüm yenilikler açıklanmış:https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/news/pitch-notes-fifa-21-gameplay-features-deep-dive?isLocalized=true#gameplay-pitch-notes-competitive-and-core-community-feedback

Quick Tactics: Team Press Timer

Remapped Drag Back to be L1/LB + R1/RB + Left-Stick in 180° of player facing angle. Added Player Personality to Drag Back, making it slower for lower Skill Move Rating players.

Reduced the length of goal celebrations.

Removal of some celebrations, including Shush and A-OK FUT Celebration.
    ilk gözüme çarpan şey artık oyuncuların mevkisine göre +güç alıcakmış st ise finishing hız tarzı şeyler yoğunlukta artarken stoper olan birisi daha çok defansif ve fizik anlamında + alıcak

tabi değişiklik futta mı geçerli diğer modlarda mı onu tam bakmadım yazıyor mu diye

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

BEYLER BÜYÜK VURGUN YAPTIM YOK BÖYLE BİR ŞEY
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DfLNSn-fJLFY%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGOyUqvkFIhkA8aeDS5Ml1EQlpyCYf7Wg3aHKOjbWTSipMgFy

net söylüyorum oyunun cm anlamında en etkili kartı toty kante, ramos zaten canavar.

arada ağzına cips falan atarsın top rakibe geçince sen kontrol etmesende kendi kendine çalar bunlar topu

• Henüz 11e ve dizilişe karar vermedim. Silvayı kesip sissoko da oynatabilirim. Ramos kırmızı linkle savunmayı bozar mı? Geçen gün 54 kimyalı kırmızı link dolu kadro geldi yenemedim ama ben yapsam 7-8 tane yeriö

• baya saglam bir kadro oldu yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Hayırlı olsun öncelikle. Hocam oyunun son 1-2 ayı olduğu için artık herkesin kadrosu en yüksek seviyede. Rivals'ta 6.lig bile olsanız, karşınıza 99 Ronaldo ile Messi'li kadrolar gelebilir. Bunu istemiyorsanız size tek önerim Squad Battles oynamanız olacak. Squad Battles offline bir mod, yani yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Her hafta pazar gecesi 03:00'te puanınız sıfırlanır ve topladığınız puan kadar ödül alırsınız. Bence burada takılın bir süre. Coins + 2 veya 3 paket verdiği için, paketlerden iyi bir oyuncu düşürebilirseniz -şu an çok pahalı özel kartlar paketlerde- büyük vurgun yapabilirsiniz. Paketten bir şey çıkmıyor demişsiniz, haklısınız. Bana da bir şey gelmiyor haftalardır ama forumu okursanız çok şanslı arkadaşlarımız mevcut. Yani tamamen şans işi. Onun dışında, coins kasmak adına günlük SBC'leri yapabilirsiniz. Gelişmiş sekmesinde bolca SBC olacaktır eğer bitirmediyseniz. Sorularınızı buralara yazın, mutlaka yardımcı olan çıkacaktır. Bol şanslar.
    Çok teşekkür ederim ilginize. Biraz geç kalmışız haklısınız.Artık Fifa 21 için elimi daha çabuk tutucam

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

Henüz 11e ve dizilişe karar vermedim. Silvayı kesip sissoko da oynatabilirim. Ramos kırmızı linkle savunmayı bozar mı? Geçen gün 54 kimyalı kırmızı link dolu kadro geldi yenemedim ama ben yapsam 7-8 tane yeriö
    silvayla kante yer değiştirip sağ beke carvajal tots atarsan ramos tam chem oynar, kaleye de alisson, sağ açığa da daniel james

senin yerinde olsam ek olarak sterling yerine ribery yapardım, takımda ters ayağı eksik olarak oyuncu çok özellikle defans değil de ilerideki oyuncuların 4 veya 5 ters ayak olması lazım, sol açığa ribery sol beke de icon atarsan r.carlos gibi takım büyük upgrade yemiş olur

bir tık daha iyisi ise bu ;

kaleciyi keyfine göre ayarlayabilirsin ben öyle standart attım görmen için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 5 Ağustos 2020; 11:45:19 >

• Beyler ps4 için webapp Açık hesap olan özelden yazabilir mi

• Anca Fodder geliyor. Alisson geldi Busquets ile beraber.
  • Beyler burada bahsetmiştim Superonline kullanıyordum sözleşmem bitti ttkoma geçtim. Yemin ederim oyundaki ağırlık gitti o maşllah diyeyim o kadar rahat maç kazanıyorum ki oyuncular kayıyor resmen takılma donma tıksırma yok.

Daha önceden kötürüm olan topcular suan süper kıvrak ve verdiğim komutu anında yapıyor.

Speedtest testimde 5 ping çıkıyor ttkom, Superonline 7-9 arasıydı.

Ayrıca oyun içinde ne hikmetse superonline pingi daha düşüktü 48 hatta 42 pingle oynadığım zamanlar oldu fakat oyuncular robot gibiydi suan 72 ile başlayıp oyuna girene kadar 53 e düşüyor ping 3 diş öyle giriyorum.

• 
Sayfa: önceki 60926093609460956096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.