Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.258
Cevap
787
Favori
6.085.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60336034603560366037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Antrenman arenası bizi çağırıyor demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar moments del piero şu seviyede ST oynar mi size? O mevkide şuan degisimli olarak firmino ve genellikle Dany İngs var ?

• Zamanlı bitirclilik önerirmisiniz fark oluyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

ben wle bu hafta bu kadroyla girecegim.
    aksama baslayacagim bakalim.

• Bu hafta da girmedim WL'ye. Böyle çok daha iyi.

Sıcak hava, gol sevincini izletenler, pingler, kağnı gibi olan takım, bronzlaşan oyuncular.... Çekilecek şey değil. Girene Allah sabır versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Temmuz 2020; 19:46:46 >
  • Sureklk sol kanat ve fransiz siktilar artik.
    Luiz pahali olacak gibi.

• David Luiz SBC' si gelmiş hoşgelmiş :)
  • Diaby'den sonra Coman... forvet olarak gelseydi keşke ama neyse. Bedavadan kart sonuçta.
  • coman ve rosulon gelmis belese
    coman bile baya kolay
    oynamak icin yetersiz duruyorlar ama sbcye gömülür

• AvriL kullanıcısına yanıt
    Meraktan mahrezi aldım pişman olursam 1 hafta bekler zarar etmeden satarım. Memnun kalmazsam silvayı da denerim. Kulüp yüksek reytingli çöp doldu

• 2 gündür ana menüde gezerken, sbc yaparken bile içim sıkılıyor okadar ağır ki. Sizde de böyle mi beyler?
  • ST4RK kullanıcısına yanıt
    Hocam sbc'leri telefondan yapıyorum yoksa konsolda dediğin gibi ona can dayanmaz.

Evet bende menü de her bölümde sayfa değişirken vs paket açarken ağırlıktan devamlı sunucu hatası oluyor interneti kesmeden 2.3 dakikadan fazla bekliyor sunucu hatası alana kadar sbc yapmaya çekiniyorum internet sağlayıcı dan olması muhtemel.arıyorum kayıt bırakıyorum sonuç yok en son tracert testi istemiş oyun sunucu icin

• Lich_King kullanıcısına yanıt
    Valla öyle hocam ben cihazmı sıkıntılı diye hep tribe giriyorum. Anormal ağırlaşıyor bazen çık gir yapıyorum.
  • erk_ kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı hocam son 2 gündür çok daha fazla olmaya başladı. Çekilmiyor gerçekten. 85-92 yapmak istiyorum sürekli ama bi yerden sonra içim sıkılıyor o donmalardan.
    Bende internet ti millenicom a geçirdim 1.5 ay önce son 15 gündür akşam oynadığım 2 saat içinde en az 5 defa takılıyor bekletiyor ve sunucu hatası deyip ana menüye atıyor port vs herşeyi denedim 2 farklı modem denedim sonuç ayni PS ilk çıkan kalın kasa çok mu eskidi ondan mıdır bilmiyorum

• erk_ kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizin benzeri şeyleri bende yaşıyorum ve ps yi aralık ayında 0 aldım. Slim kasa yeni ürün daha.
  • 86+ oyuncu SBC'sini sakın yapmayın. Çok pahalıya gelir, deneyeyim dedim tonla yüksek reytingli kart koydum ona rağmen 85 oldu anca hiç değmez. 1 boş spot olunca sıkıntı oluyor direk.

David Luiz muhtemelen çok iyidir. Önceki kartları bile çok kullanılıyordu. Bu karta gölge basınca efsane olur. Ben yapmayacağım. Kadrom Fransa ve La Liga ağırlıklı çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oytunjo -- 10 Temmuz 2020; 22:0:34 >
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Oynamaz hocam ağır ve güçsüz kalır. Zamanında oynadım özellikle şu çekmek mükemmel oluyordu ama şu aşamada dediğim gibi ağır kalacaktır.

• Moments Ramos yerine Luiz yapılır mı?

• 
Sayfa: önceki 60336034603560366037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.