Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60326033603460356036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsi yeni hesap. Yeni oyun cikinca bu hesapla oynamam artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman bu oyunu oynamayacağım artık diye niyetlensem böyle küçük sürprizler yapıyor bana
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• muten_roshi kullanıcısına yanıt
    Olur arada öyle şeyler güle güle oynayın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Wijnaldum nasıl? Oynayan var mı acaba?
    mükemmel kart.. çok iyi..
  • Oylamayı Lenglet kazanırsa kadro böyle olacak. Aksi durumda ise stoperde Tomori, kalede Pope olacak. 85-92’lik paket sağ olsun, her bir görevi markete uğramadan bitirdim. Kesinlikle bolca yapın derim bu paketten. Kadro çok heyecanlandırıyor ama oyun kötü olduğu için ilk maçtan heves kaçıyor maalesef

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Vicinus dan memnunsunuz ? Ben pek verim alamadım da ..

• haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Hocam, çok oynamadım kendisiyle ama güzel kart bence. Normalde Rashford oynatıyordum orada. İkisi de hız ve çeviklik olarak aynılar bence. Ama bu kartın artı yönü 4 zayıf ayak olması. Tabii en az 20-30 maç oynamak lazım tam karar için ama nasılsa ucuz bir kart ve büyük ihtimalle yükseltme de alacak bir sürpriz olmazsa. Zaten 1-2 ay kaldı oyun sonuna diye her gelen SBC'yi tamamlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Hocam, çok oynamadım kendisiyle ama güzel kart bence. Normalde Rashford oynatıyordum orada. İkisi de hız ve çeviklik olarak aynılar bence. Ama bu kartın artı yönü 4 zayıf ayak olması. Tabii en az 20-30 maç oynamak lazım tam karar için ama nasılsa ucuz bir kart ve büyük ihtimalle yükseltme de alacak bir sürpriz olmazsa. Zaten 1-2 ay kaldı oyun sonuna diye her gelen SBC'yi tamamlıyorum.
    Valla bende genelde her geleni geçeni yapıyorum sbc de :)

Junior u bir türkü beceremedim oynatmayı bir sorun var belki de netten kaynaklı :)

• haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, oyunun o maçtaki hızı çok önemli. Ama oyun çok ağırken, bu tarz adam eksiltebilen oyuncular cidden çok yardımcı oluyor. Elastico gibi skilleri çok kullanıyorsanız, tam sizlik aslında. Gerçi ben pek beceremiyorum onu. Ama heel to heel hareketi vazgeçilmezim ve böyle oyuncular aniden hızlanabildiği için çok faydalı oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Aynen hocam, oyunun o maçtaki hızı çok önemli. Ama oyun çok ağırken, bu tarz adam eksiltebilen oyuncular cidden çok yardımcı oluyor. Elastico gibi skilleri çok kullanıyorsanız, tam sizlik aslında. Gerçi ben pek beceremiyorum onu. Ama heel to heel hareketi vazgeçilmezim ve böyle oyuncular aniden hızlanabildiği için çok faydalı oluyorlar.
    Bi beceremedim BH ni :)

• Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş hocam kadro. 85-92 sağolsun 600k verdim Ribery, Vinicius, Bernardo, Dembele, Wijnaldum sahibi oldum. Üstüne bir de fb Pogba çıktı. Daha ne olsun?

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam Cidden çok iyi paket ve inanılmaz ucuz. Bol şanslar akşam için.
  • 85-92 paket müthiş, üstelik yüksek çıkarsa neredeyse bedava yapılacak.

80k ayırmıştım kendime 85-92 için, şu an 85k coins var Bernardo Silva aldım, Dembele'nin 2 tanesi bitti, eldekileri hiç kullanmadım bile. Şu bitmeden Dembele'yi yapayım yeter. :)
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. onlar iyi ama 130000 civarı. ben şimdi sonu sattım 90lık if aguero aldım 48000 e. Birthday Lacazette daha iyiyse bir sonraki adımda inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

85-92 paket müthiş, üstelik yüksek çıkarsa neredeyse bedava yapılacak.

80k ayırmıştım kendime 85-92 için, şu an 85k coins var Bernardo Silva aldım, Dembele'nin 2 tanesi bitti, eldekileri hiç kullanmadım bile. Şu bitmeden Dembele'yi yapayım yeter. :)
    Aynen, veridği 1 nadir oyunculu paketlerin satılabilir olması şaşırtıcı. Oradan 83 falan bile gelse 7-8k zaten. :)
  • Wijnaldum ve origi için dynamic duo demiş.. ikisininde sbc sini yapmak mı gerekiyor daha sonra artması için.. bitanesini yapsak artmayacakmı..
  • Scoop turn yapmaya çalışırken, hızlanma şut fake'i yaptığım için atamadığım gollerin haddi hesabı yok.

Bir türlü alışamadım gitti şuna.

Hâl böyle olunca Neymar'ım olsa ne olur, gold falcao olsa ne olur

• Akşama David Luiz (sbc), Coman ve Roussillon görev kartları gelecek deniliyor.

84'lük Roussillon vardı kadroda, summer heat kartı gelse iyi olur derken çok iyi oldu. Tabii doğruysa. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Temmuz 2020; 18:4:21 >
  • Bedavaya 94 lüğünü verdikleri bruno fernandesi 91 potm olarak sunuyorlar ciddi ciddi. Yani adam haketti eyvallahta oyun bu neticede. Hali hazırda objektiflerde görevi olan adamı kimse yapmayacağı halde neden getirirsin ki? Ver adam gibi KDB veya Saint Maximin bi işe yarasın. Hiç akıl karı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lich_King

Scoop turn yapmaya çalışırken, hızlanma şut fake'i yaptığım için atamadığım gollerin haddi hesabı yok.

Bir türlü alışamadım gitti şuna.

Hâl böyle olunca Neymar'ım olsa ne olur, gold falcao olsa ne olur
    Hocam bende hızlanma şut fake i isterken scoop yapıyorum hep
  • 
Sayfa: önceki 60326033603460356036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.