Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 60246025602660276028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neco6791

vinicuis 95 rating ile oyunun en iyi kartlarindan biri olacaktir
    5-5 de olur kesin bu kart
    Diaby olmadı 5-5 bunun da olacağını sanmam ama bu sekilde 95 bile olsa süper olacağını düsünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1m mevcut,iletişim pm
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    diabynin zayif ayagi normal gold kartinda 2 ama, + 2 almis yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco6791 -- 6 Temmuz 2020; 23:49:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

diabynin zayif ayagi normal gold kartinda 2 ama, + 2 almis yani.
    demek istediğim summer heat kartı 92ydi 95 oldu o arada zayıf ayağı güncelleme almadı 92-95 aynı kaldı.

inşallah v.junior alır benim işime gelir
    92li summer heat karti nasildi haci bunun?
    2 degil miydi zayif ayagi onda da?

• 88+ FB Hazard verdi. Kadro komple Real Madrid’e dönüyor yakında 11 full olacak. O değil Ribery’nin 88’lik sbc sini de yapmıştım. Çorba oldu kadro ama Hazard’ı kesin oynatırım. Çok karmaşık oldu ya ne yapsam bilemedim. Vinicius’u yapmak şart oldu.

Edit: şöyle kurdum eldekilerle. Ribery ve Vini’yi yaparım. Tek üzüldüğüm nokta favori kartım Jovic’i oynatamamak olacak ama değişmeli oynatırım onu da. Yorumlarınız varsa alırım ayrıca kadro için. Yedeklerde kaynıyor yani. TOTS Mahrez, Sancho, Ndidi, Aouar, Depay, Gueye, Kubo, Trent falan da var.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 7 Temmuz 2020; 0:31:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar Gold Neymar yerine oynar mı Vinicius. Tam uyuyor
  • quote:

92li summer heat karti nasildi haci bunun?
    2 degil miydi zayif ayagi onda da?
    yok hocam 95 ile aynıydı 92 de 4-4dü 95 oldu yine 4-4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Arkadaşlar Gold Neymar yerine oynar mı Vinicius. Tam uyuyor
    gold neymar çöp olmuştu hocam en son kullandığımda 1-2 hafta önce vuramıyor atamıyor düşüyor hemen bence vinicius daha iyi gelir
    o zaman gereksiz pahali bu kart yav
    bunu yapacagima gider hazardi alirim daha iyi

• Beyler s.a kadro bu 2 milyon var
    Sadece firmino eklenecek
    Bu şekilde yeterli gibi ama para olsa Ronaldo mbpbe denerdim

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 88+ yaptım 88 if Bruno Fernandes ve 4 tane 88 lik gold oyuncu verdi 😂😂😂😂😂

• lan herkeste dembele ve ribery var yav
  • Beyler hesap satışı yasaklandı mı? İkinci el bölümüne hesap satış konusu açıyorum silip silip duruyorlar. Coins de satmıyorum, çözemedim ben bu işi.

• 85-92 çok iyi oldu gerçekten. Gayet uygun ve güzel adamlar verebiliyor bolca. 92 fb Pogba gelmesi benim için pastanın üstündeki çilek oldu. Bir de fb Sn max. çıkarsa tamamdır.

• sbc'den ötürü Ribery'i yapmak zorundayım fakat Neymar'sız da olmayacak, oyunun şu zamanı HL Neymar alınır mı? Gold kartı arasında ciddi fark var mıdır?
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Hocam gold neymar sevdiğimiz bi abimizdi. Elasticoyu, drag backi çok seri yapardı. Ama artık aramızda değil malesef. Herkes ondan iyidir. 80k ya düşmüş bir kartın bu evrede iyi olması malesef mümkün değil. Fiyatta nerflendikçe düşüyor zaten.
  • josrdr kullanıcısına yanıt
    Dün aldım HL Neymar kesinlikle fark var. Totsunu deneme imkanım olmadı ama bir çok Elit 1 oyuncusu Totsuna gerek olmadığını HL nin yeterli olduğunu söylüyor. Goldu ile zaten alakası yok hocam topla ilk buluşmasında ve ilk şutunuzda bunu hissedeceğinizin garantisini veriyorum. Ama ilginçtir ki Dembele'yide yaptım dün HL Neymar'la aynanda takıma ekleyip birlikte çift st oynattım. 15 maç yapmışım dün. Dembele ile Neymar aynı gibi geldi bana. Dembeleyle oynarlar mı bilemem ama şuan HL Neymarla yanyana oynuyor ve net söylüyorum bi fark göremiyorum. 2 tane Neymarım varmış gibi çok keyifli
  • Neymar 80k ya mı düşmüş vay be. Zamanında 790k ya mı ne almıştım

• merhaba
    oyunu bırakıp sinirden bunalan hesabı vermek isteyen olursa dm.ücretsiz. 🤭🤭🤭

• 
Sayfa: önceki 60246025602660276028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.