Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Muhibbii

Günaydın futt çetesii üyeleri tots 2. hafta açıklanmasına kaldı bir gün. heyecan dorukta

nakitte kalın derimm

Valla kaleciye kadar satın..Kalecisiz çıkın..

Bugün moda bronze cup

• quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

quote:

Günaydın futt çetesii üyeleri tots 2. hafta açıklanmasına kaldı bir gün. heyecan dorukta

nakitte kalın derimm

Valla kaleciye kadar satın..Kalecisiz çıkın..

Bugün moda bronze cup

Ana kadroma dokunmayacam ama Consumable olan herşeyi satıyorum şuan.. Yarın bir iki paket açarım en azından. Bundesliga olsaydı tadından yenmezdi ama

Çocuğunu basanlar olacak yarın

• Hayirli olsun, yanliz uzman FUT oyuncu konusu olmus
  • Yarın TOTW'de iş yok..

En iyi adamlar Wagner Love ve Sturridge...Gerçi Wagner güzel olabilir...Kalan adamlar pert...

TOTS 'a gelince ben BPL çıkacağına inanıyorum...Ama oyunun yaşam süresini uzatmak adına Ligue 1 ile başlarlarsa şaşırmamm...

TOTS ingiltere gelirse..Orta saha ve ilerisinde 90 overall altı olmaz..Çok güzel oyuncular gelecek...

Muhtemel 11'de kesin yer bulacak adamlar

GK : De Gea
    CB : Vertongen
    RB : Rafael

CAM : Cazorla'mmmmmmmmmmmmmmmmm!!!
    LM : Bale ..Ama cam 'da gelebilir..Uzun süre cam oynadı...

ST 'ler zaten kafa

Suarez

Yedeklerde de : Michu..Gerrard..Lampard (Yada record ıcın ozel cıkar ya tots yaparlar)

ve + 3 pace'ine 1.5 milyonu hemen verebileceğim PERSİEE

İngiltere gelirse...Tüm oyuncular en az %25 düşer...Gold messi 900'ü rahat zorlar..

-------------

Not : Varı yoğu satın...!! aynı takımı yarın 21:00- 23:00 arası kurun ..Elinizde kalan coinle pack açarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 14 Mayıs 2013; 20:02:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Ana kadroma dokunmayacam ama Consumable olan herşeyi satıyorum şuan.. Yarın bir iki paket açarım en azından. Bundesliga olsaydı tadından yenmezdi ama

Olur inanıyorum:)

Hoşgeldin buarada sevindim bu başlıkta daha çok görelim seni kardeş...

• Uzman futçularla hizmenitinizdeyiz.
  • quote:

quote:

Olur inanıyorum:)

Hoşgeldin buarada sevindim bu başlıkta daha çok görelim seni kardeş...

Umarım katkım olur Bu arada happ hours başlamadı ilgincime gitmedi değil yani..

• quote:

Umarım katkım olur Bu arada happ hours başlamadı ilgincime gitmedi değil yani..

6-7 PM UK Time..

20:00 - 21:00 arası

No 2x Chance...!!!

Ama sen bılırsın...

special packs'lerde 35K'lık pack'ı gorebılırsın..Bence dokunma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 14 Mayıs 2013; 20:48:41 >
  • abiler hayırlı olsun.merakla takip ediyorum konunuzu.saygılar
  • quote:

Öncelikle konu hayırlı uğurlu olsun

Ben yarın akşam TOTS zamanından faydalanarak Alman karması kurmak istiyorum ancak uzman görüşüne ihtiyacım var..

-Lewandowski yerine kimi tercih etmeliyim? (170 k civarı)
    -Kimin yerine kimi tavsiye edersiniz?

Şimdiden yanıtlayan arkadaşalara teşekkür ederim.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

sağol dostum hoşgeldin :)

lewandowski çok değişik bir oyuncu, ilginç golleri var. olmadık yerde çılgın çıkışları oluyor (du) bende kiii. gomez'le kaynaşana kadar :))

gomez gomezzz gomezzzz :)

kesinlikle denemeni tavsiye ederim, özellikle sol tarafta (lewandowski yerinde)

sağ tarafa reus gayet güzel olur, podolski'de harika :)

CAM 'de kroos yerine kesinlikle ve kesinlike götze :) saldırı düzenleyicin bu olmalı.

takımın gerisi güzel :)

aslında şu ifleri toptan gönderip LM'de ribery'yi çakmalısın derimm, onunla sol kanattan ilerleyip içe dalıp direği sallayan şutları çekmelisin dostumm

• quote:

Orijinalden alıntı: KmKz_Lito

Bu konunun FIFA14'e kadar yürümesi lazım, bu yılı pas geçtim gelecek yıl buralarda yer alan ilk adamlardan biride ben olurum PS3 platformu altında. FIFA almak için başlı başına sebeptir bu oyun modu, 12'de saatler boyunca başından kalkamazdım.

katılıyorum dostum hatta playstation almak için bile bir sebep bu UT modu
  • quote:

Yarın TOTW'de iş yok..

En iyi adamlar Wagner Love ve Sturridge...Gerçi Wagner güzel olabilir...Kalan adamlar pert...

TOTS 'a gelince ben BPL çıkacağına inanıyorum...Ama oyunun yaşam süresini uzatmak adına Ligue 1 ile başlarlarsa şaşırmamm...

TOTS ingiltere gelirse..Orta saha ve ilerisinde 90 overall altı olmaz..Çok güzel oyuncular gelecek...

ST 'ler zaten kafa

Suarez

Yedeklerde de : Michu..Gerrard..Lampard (Yada record ıcın ozel cıkar ya tots yaparlar)

İngiltere gelirse...Tüm oyuncular en az %25 düşer...Gold messi 900'ü rahat zorlar..

-------------

Not : Varı yoğu satın...!! aynı takımı yarın 21:00- 23:00 arası kurun ..Elinizde kalan coinle pack açarsınız

sağlam öngörüler

ellerine sağlık yener başgan

bende küçük bir not eklemek istiyorum,

önümüzde şampiyonlar ligi finali var. 25 mayıs'a daha var ama ben yinede bu bilgiyi vereyim,

atlayanlar gözden kaçıranlar olabilir :)

dortmund, real'i yendiğinde takım oyuncularının fiyatları maçtan sonra fırladı :)

yine aynı şekilde Bayern barcelona'yı yendi bayern münih oyuncularının fiyatlarıda fırladı.

hemde bu artış 1 hafta sürdü.

şu 3. tots açıklandığında yaşanacak düşüşten yararlanıp, ucuz ucuz güzel bir bundesliga kurmalıyız if'li sif'li

hemen ardından şampiyonlar ligi finali geliyor çünkü küçümsemeyin %50 artış olsa. 1 milyona kurduğunuz takım, bozmak istediğinizde 1.5 milyon edecek

• güzel forum iyi muhabbetler dilerim yarın için olumlu düşünceleriniz nedir eğer oyuncular açıklandığında silver gold karışımı yapsak taktik ne olmalı bpl hastası biri olarak hangi formasyonda kurmalıyım sistemi yardımlarınızı düşüncelerinizi açıklarsanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosforo

güzel forum iyi muhabbetler dilerim yarın için olumlu düşünceleriniz nedir eğer oyuncular açıklandığında silver gold karışımı yapsak taktik ne olmalı bpl hastası biri olarak hangi formasyonda kurmalıyım sistemi yardımlarınızı düşüncelerinizi açıklarsanız sevinirim...

silver oyuncularla oynamak cidden zordur dostum, en küçük örneği; top hakimiyeti, sert paslarda oyuncularının topu tutamaması, kaybetmesi hatta rakibe kaptırması gibi.. ama o hakimiyeti kurduğunda gerçekten gold kadrolarla oynadığında aldığın keyfin 2 katını alabiliyorsun :)

BPL kadrosu önerisi ile ilgilide bütçenden bahsedebilirsen önerilerimiz daha isabetli olacaktır.

paylaşacağımız takım sonrası senden 'uuu o kadar coins yokki kardeşim' açıklaması gelmemeli :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bosforo

güzel forum iyi muhabbetler dilerim yarın için olumlu düşünceleriniz nedir eğer oyuncular açıklandığında silver gold karışımı yapsak taktik ne olmalı bpl hastası biri olarak hangi formasyonda kurmalıyım sistemi yardımlarınızı düşüncelerinizi açıklarsanız sevinirim...

silver oyuncularla oynamak cidden zordur dostum, en küçük örneği; top hakimiyeti, sert paslarda oyuncularının topu tutamaması, kaybetmesi hatta rakibe kaptırması gibi.. ama o hakimiyeti kurduğunda gerçekten gold kadrolarla oynadığında aldığın keyfin 2 katını alabiliyorsun :)

BPL kadrosu önerisi ile ilgilide bütçenden bahsedebilirsen önerilerimiz daha isabetli olacaktır.

paylaşacağımız takım sonrası senden 'uuu o kadar coins yokki kardeşim' açıklaması gelmemeli :)

walla şuan 900 k var biraz daha coins alcam nerden baksan 300 k falan 1200 dielim hee şöle bişi var 22 oyuncu alıcam yarın şuan 0 oyuncum yarını bekliyorum işte 3-5-2 çok ii taktik ama 3 defans aksıo lb rb ihtiyacı doğuyo o yüzden 4-1-2-1-2 yada 4-3-2-1 yapcam

• bosforo,

4-1-2-1-2 en iyisidir.

gerçekten akıcı ve rakibi bunaltıcı seri ataklar düzenleyebiliyorsun bu taktikle. ha çok gol atabilirsin ancak çok golde yiyorsun :))

çünkü defansin anlamda zayıf kalınabiliyor :)

bu takımla maçların 3-3, 5-5, 6-6 berabere biterse şaşırma :) cidden bol gollü maçların olacaktır :)

öneri olarak ;

lloris veya hart
    a.cole - kompany - (if sagna) yada vermaelen - maicon
    tabikide y.toure
    g.bale - valencia
    d.silva
    agüero - suarez
    :)

buda benim kurduğum BPL kadromdu :)

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gXaGUSMTnJtTs:ps3

• Çok yakında deli bi kadro kurucam Arkadaslar hazırlıklı olun
  • Psn leri yazsakda birbirimizi eklesek oynarız beraber Psn imzada yazıyor
  • quote:

quote:

Yarın TOTW'de iş yok..

ST 'ler zaten kafa

Suarez

-------------

sağlam öngörüler

ellerine sağlık yener başgan

bende küçük bir not eklemek istiyorum,

önümüzde şampiyonlar ligi finali var. 25 mayıs'a daha var ama ben yinede bu bilgiyi vereyim,

atlayanlar gözden kaçıranlar olabilir :)

dortmund, real'i yendiğinde takım oyuncularının fiyatları maçtan sonra fırladı :)

yine aynı şekilde Bayern barcelona'yı yendi bayern münih oyuncularının fiyatlarıda fırladı.

hemde bu artış 1 hafta sürdü.

şu 3. tots açıklandığında yaşanacak düşüşten yararlanıp, ucuz ucuz güzel bir bundesliga kurmalıyız if'li sif'li

hemen ardından şampiyonlar ligi finali geliyor çünkü küçümsemeyin %50 artış olsa. 1 milyona kurduğunuz takım, bozmak istediğinizde 1.5 milyon edecek

Ben her halükarda kardayım o zaman. Hem Dortmund Hem Bayern kadrom var.

Tabi Nif

• 1 haftadır bekliyorum tots bpl gelicekte takım kuracam diye yarın gelsinde adam gibi bi kadro kuralım ya.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.